مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
(۱۳۹۱/۷/۱۶، ۱۱:۲۰:۴۸ صبح)adnan نوشته است: [ -> ]ببخشید چرا درگاه زرین پال نمیاد؟
باید یه بانک دیگه رو فعال کنم تا زرین پال هم بیاد
میشه مشکل رو بگید از کجاست؟

با سپاس و پوزش فراوان از شما بابت مشکل یاد شده.
یک متغیر در فایل اضافه نشده‌است که برای اضافه کردن آن و حل مشکل بالا، روش‌ زیر را انجام دهید:
فایل inc/plugins/mybb_bank_subs.php را باز کنید و خط زیر را بیابید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck || $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck|| $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck
ممنون.
من خودم اومدم کد های زرین پال رو به جای بانک ملت گذاشتم و کد های زرین پال رو حذف کردم درست شد.
ولی این درست کرد ممنون.
چون کار من یکمی امکان داشت مشکل ایجاد کنه این کار رو کردم
ممنون
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۱۶:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۷/۱۶، ۱۱:۲۰:۴۸ صبح)adnan نوشته است: [ -> ]ببخشید چرا درگاه زرین پال نمیاد؟

یک متغیر در فایل اضافه نشده‌است که برای اضافه کردن آن و حل مشکل بالا، روش‌ زیر را انجام دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck || $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck|| $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:

سلام

این تغییر را همه باید اعمال نمایند؟
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۷:۳۰:۱۱ عصر)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۱۶:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]

کد php:

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:

سلام

این تغییر را همه باید اعمال نمایند؟
خیر! فقط در صورتی که تنها از سیستم پرداخت زرین پال استفاده می‌کنید و در کنار زرین پال از سیستم پرداخت هیچ بانک دیگری استفاده نمی‌کنید.
یه پیشنهاد.
ببخشید نمی خوام شما رو به زحمت بندازم ولی اگه قرار هستش که نسخه دیگه ای از این پلاگین بیاد به نظرم درگاه پرداخت پارس پال رو هم قرار بدید.
آدرس سایت:
https://www.parspal.com/
سلام
من دو تا سئوال دارم:

1- به غیر از اینکه میشه از طریق کنترل پنل کاربر به صفحه خرید بسته ها دسترسی داشت، آیا راه دیگه‌ای هم وجود داره؟ (یک لینک مستقیم)

2- من در قسمت تنظیمات بانک مرچنت آیدی زرین پال رو وارد کردم و تغییرات رو ذخیره کردم. اما وقتی روی خرید بسته کلیک می‌کنم این پیغام میاد: درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
(۱۳۹۱/۸/۴، ۱۱:۲۳:۳۱ صبح)goldenaxis نوشته است: [ -> ]سلام
من دو تا سئوال دارم:

1- به غیر از اینکه میشه از طریق کنترل پنل کاربر به صفحه خرید بسته ها دسترسی داشت، آیا راه دیگه‌ای هم وجود داره؟ (یک لینک مستقیم)

2- من در قسمت تنظیمات بانک مرچنت آیدی زرین پال رو وارد کردم و تغییرات رو ذخیره کردم. اما وقتی روی خرید بسته کلیک می‌کنم این پیغام میاد: درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
1- لینک دسترسی به بسته‌ها:
usercp.php?action=payments

2- در ارسال اول همین صفحه توضیح داده شده است:
http://community.mybbiran.com/thread-981...l#pid97329
ببخشید من هر چیکار می کنم به زرین پال وصل نمیشه که نمیشه!
با درود و پوزش از کاربران، مشکلی بسیار جزیی در پلاگین وجود داشت که با گزارش آن از طرف کاربر goldenaxis برطرف شد.
در صورت تمایل می‌توانید فایل پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جای‌گزین فایل‌های پیشین کنید.
(۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۱:۰۷:۲۱ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]با درود و پوزش از کاربران، مشکلی بسیار جزیی در پلاگین وجود داشت که با گزارش آن از طرف کاربر goldenaxis برطرف شد.
در صورت تمایل می‌توانید فایل پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جای‌گزین فایل‌های پیشین کنید.

با سلام

جناب زنگنه ما که قبلا این پلاگین راخریداری نموده بودیم، الان چگونه می توانیم به فایل ارسال اول این تاپیک دسترسی پیدا کنیم؟

(فکر کنم بعد از تغییر سیستم مالی قدیمی، اطلاعات قبلی خریداران پاک شده است)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32