مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
بله شما باید به گروه کاربری جدید ایجاد کنید که بعد از پرداخت حق عضویت کاربران شما عضو اون گروه بشن و قالب مورد استفاده اون گروه رو قالب دلخواه خودتون انتخاب کنید . به همین سادگی !
(۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۳:۰۷:۱۱ عصر)salondaran نوشته است: [ -> ]بله شما باید به گروه کاربری جدید ایجاد کنید که بعد از پرداخت حق عضویت کاربران شما عضو اون گروه بشن و قالب مورد استفاده اون گروه رو قالب دلخواه خودتون انتخاب کنید . به همین سادگی !

دوست عزیز ممنون بخاطر پاسخ گوییتون ، ولی بهتر قبل از اینکه جواب بدید به حرف طرف مقابلتون توجه کنید ، اگر هم در این زمینه اطلاعی ندارید بذارید بقیه دوستان پاسخگو باشند

بازم ممنونSmile
متوجه مشکل شما شدم ، اما متاسفانه تو مای بی بی برای گروه ها نمی تونید قالب تعریف کنید که هر گروهی از قالب جداگانه استفاده کنه ، لااقل تو ورژن 1.6 که نیست و این امکان هم تو این پلاگین درج نشه . من خودم ازین پلاگین استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم چون تقریبا تنها درآمد سایت از همن پلاگین ارزشمند هست که دارم .
(۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۳:۵۴:۰۴ عصر)ms83 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۳:۰۷:۱۱ عصر)salondaran نوشته است: [ -> ]بله شما باید به گروه کاربری جدید ایجاد کنید که بعد از پرداخت حق عضویت کاربران شما عضو اون گروه بشن و قالب مورد استفاده اون گروه رو قالب دلخواه خودتون انتخاب کنید . به همین سادگی !

دوست عزیز ممنون بخاطر پاسخ گوییتون ، ولی بهتر قبل از اینکه جواب بدید به حرف طرف مقابلتون توجه کنید ، اگر هم در این زمینه اطلاعی ندارید بذارید بقیه دوستان پاسخگو باشند

بازم ممنونSmile

برای اینکه بتونید کاری کنید تا کاربر بعد از عضویت در گروهی خواص قالبش به صورت خواد کار عوض بشه فقط کافی بود شما هم کمی توجه بیشتر میکردیدExclamation

چطوری؟

در تنظیمات هر قالب گزینه ی زیر وجود داره

[تصویر:  mdpp_capture.png]

شما باید در تمام قالب ها عم از دیفالت گروه مورد نظر خود را از لیست گروه‌های کاربری مجاز حذف کنید به جز قالب مورد نظرتون

اینطوری وقتی کاربر به گروه مورد نظر انتقال پیدا میکنه وقتی فقط یک قالب براش تعریف شده خود به خود اون قالب براش فعال میشه و تو تله میافتهTongue

موفق باشید
(۱۳۹۲/۸/۲۰، ۲۳:۴۶:۵۹ عصر)صالح غلامیان نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۳:۵۴:۰۴ عصر)ms83 نوشته است: [ -> ]

بازم ممنونSmile

برای اینکه بتونید کاری کنید تا کاربر بعد از عضویت در گروهی خواص قالبش به صورت خواد کار عوض بشه فقط کافی بود شما هم کمی توجه بیشتر میکردیدExclamation

چطوری؟

در تنظیمات هر قالب گزینه ی زیر وجود داره

[تصویر:  mdpp_capture.png]

شما باید در تمام قالب ها عم از دیفالت گروه مورد نظر خود را از لیست گروه‌های کاربری مجاز حذف کنید به جز قالب مورد نظرتون

اینطوری وقتی کاربر به گروه مورد نظر انتقال پیدا میکنه وقتی فقط یک قالب براش تعریف شده خود به خود اون قالب براش فعال میشه و تو تله میافتهTongue

موفق باشید

دوست عزیز این کار خودتون یه بار انجام بدید ببینید به صورت خودکار تغییر میکنه اگر جواب داد پس مشکل از منه!!
این موقعی جواب میده که قالب رو به صورت اختصاصی ایجاد کنید. نه برای همه کاربران.
مثلا این قالب رو چندین بار ایجاد کنید و به هرکدوم دسترسی یک گروه رو بدید و برای مدیران دسترسی اون قالب خاص رو بدید.

شما میتونید از ویرایش کاربراتون و در قسمت آخر تنظیمات حساب کاربری پوسته پیشفرضشون رو به دلخواهتون تغییر بدید.
موفق باشید.
محمد جان من چند روزی هست با این خطا مواجه میشم فایلها رو مجددا آپلود کردم ولی کار نداد:

کد:
مشکلي در اتصال به درگاه بانک ملّت وجود دارد.
لطفاً دقایقی دیگر دوباره تلاش کنید.
Error=HTTP Error: cURL ERROR: 28: connect() timed out!
url: https://pgwsf.bpm.bankmellat.ir:1443/pgwchannel/services/pgw?wsdl
content_type:
http_code: 0
header_size: 0
request_size: 0
filetime: -1
ssl_verify_result: 0
redirect_count: 0
total_time: 30.029849
namelookup_time: 0.933726
connect_time: 0
pretransfer_time: 0
size_upload: 0
size_download: 0
speed_download: 0
speed_upload: 0
download_content_length: -1
upload_content_length: -1
starttransfer_time: 0
redirect_time: 0
certinfo: Array
redirect_url:
محمد جان کار ما لنگ مونده داداش. چه کار باید کرد؟؟
چه موقع این ارور رو میده؟

غیر فعال کردی بعد پاک کردی بعد دوباره آپلود کردی و تنظیمات رو کامل انجام دادی اما باز هم این ارور رو میده؟

پلاگین های جدید نصب شده رو غیر فعال کن شاید ناسازگار باشه.
اگر ورژن مای بی بی هم ارتقا دادی بگو.
^ ممنون

در صفحه ای که انتخاب بانک هست یعنب در صفحه "روش پرداخت" بعد از کلیک روی "پرداخت توسط بانک ملت" کمی طول میده و ارور ذکر شده میاد.

بله پلاگین رو فعال/غیرفعال کردم و فایلها رو هم آپلود کردم اما نشد.

مای بی بی رو اخیرا به 1.6.11 ارتقا دادم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32