مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
محمد جان امروز آپلود میکنی ورژن جدید رو؟
نسخه 1.5 پلاگین با ویژگی‌های زیر، منتشر شد:
  • اضافه شدن درگاه زرین پال (تصویر شماره 2 و 20 و 23 )
  • قابلیت فعال یا غیرفعال سازی هر بسته (تصویر شماره 11 و 12)
  • اضافه شدن واحد تومان (قابلیت تنظیم)
  • حل مشکل Settle بانک ملّت
  • حل مشکل پیام انصراف بانک ملّت
  • حذف تاریخ و ساعت در پیام ارسالی به مدیر (به دلیل مغایرت با ساعت مدیر)
  • ارسال تمامی پیام‌های خصوصی از موتور MyBB (نه مدیر)
  • ضافه شدن پوشه lib به پلاگین
  • حل چند مشکل جزیی
* تصاویر یاد شده در پوشه Extras هستند و هم‌چنین پیوست شده اند.

روش به‌روز‌رسانی از نسخه 1.0 به نسخه 1.5:
1- فایل‌های تازه را آپلود کنید (همه فایل‌ها جایگزین شوند)
2- پلاگین اصلی را یک بار فقط غیرفعال کنید (نه حذف) و دوباره آن را فعال کنید.
3-پلاگین به روز رسان پلاگین عضویت ویژه(1.5) را فعال کنید و سپس بلافاصله آن را غیرفعال کنید و فایل آن (mybs_updater.php) را از پوشه inc حذف کنید.
همه‌ی این مطالب در ارسال اول قرار داده شده‌اند.Wink
Cool
لطفا در صورت ممکن درگاه پارس پال به آدرس http://www.parspal.com را هم پلاگینش را بنویسید. مزیتش نسبت به زرین پال کارمزد یک درصد هست که زرین پال 2.5 درصد می گیره.

با تشکر.
اقای زنگنه نسخه 1.5 شامل گروه های عمومی هم میشه ؟
یا اون نسخه ای که من دارم هنوز منتشر نشده ؟
بعد از آپلود فایلها در سرور و رفتن به منوی پلاگینهای پنل ادمین این پیغام خطا نمایش داده میشود:

Fatal error: Cannot redeclare mybs_updater_info() (previously declared in /home/***/inc/plugins/mybs_update.php:16) in /home/****/inc/plugins/mybs_updater.php on line 24
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۲۲:۳۲:۲۶ عصر)poolmand نوشته است: [ -> ]بعد از آپلود فایلها در سرور و رفتن به منوی پلاگینهای پنل ادمین این پیغام خطا نمایش داده میشود:

Fatal error: Cannot redeclare mybs_updater_info() (previously declared in /home/***/inc/plugins/mybs_update.php:16) in /home/****/inc/plugins/mybs_updater.php on line 24
با پوزش،
فایل mybs_update.php (نه mybs_updater.php) به صورت اضافی (به دلیل شباهت اسمی) در بسته و مسیر inc/plugins قرار گرفته بود.
این فایل را از مسیر یاد شده حذف کنید.
این تغییر در بسته موجود در ارسال اول اعمال شد.
با سلام

ویرایش شد لطفا حذف گردد
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۴:۰۵:۱۸ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]اقای زنگنه نسخه 1.5 شامل گروه های عمومی هم میشه ؟

این سوال من هم بین سوالها بدون جواب موند
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۱:۳۶:۵۹ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۴:۰۵:۱۸ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]اقای زنگنه نسخه 1.5 شامل گروه های عمومی هم میشه ؟

دوست گرامی این تغییرات را به صورت جداگانه برروی سیستم شما اعمال می‌کنم و در اختیارتان قرار می‌دهم.
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۱:۵۱:۱۹ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۳/۱۳، ۱۱:۳۶:۵۹ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]

دوست گرامی این تغییرات را به صورت جداگانه برروی سیستم شما اعمال می‌کنم و در اختیارتان قرار می‌دهم.

اون پلاگینی که الان من دارم نسخه کامل تری هست و گروه های عمومی رو هم پشتیبانی می کنه . فکر می کنم اگر به عنوان یک ورژن کامل تر با قیمتی بیشتر بگذارید بدرد بعضی از کاربرا می خوره . در هر حال تصمیم با شماست Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32