هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
(۱۳۹۱/۷/۱۶، ۱۱:۲۰:۴۸ صبح)adnan نوشته است: ببخشید چرا درگاه زرین پال نمیاد؟
باید یه بانک دیگه رو فعال کنم تا زرین پال هم بیاد
میشه مشکل رو بگید از کجاست؟

با سپاس و پوزش فراوان از شما بابت مشکل یاد شده.
یک متغیر در فایل اضافه نشده‌است که برای اضافه کردن آن و حل مشکل بالا، روش‌ زیر را انجام دهید:
فایل inc/plugins/mybb_bank_subs.php را باز کنید و خط زیر را بیابید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck || $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck|| $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۴:۱۸:۳۰ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۵:۴۹:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۲۴:۵۴ عصر)
ممنون.
من خودم اومدم کد های زرین پال رو به جای بانک ملت گذاشتم و کد های زرین پال رو حذف کردم درست شد.
ولی این درست کرد ممنون.
چون کار من یکمی امکان داشت مشکل ایجاد کنه این کار رو کردم
ممنون
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۵:۳۷:۰۶ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۵:۴۹:۲۵ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۷:۲۸:۵۶ عصر)
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۱۶:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است:

یک متغیر در فایل اضافه نشده‌است که برای اضافه کردن آن و حل مشکل بالا، روش‌ زیر را انجام دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck || $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:
if(!$scheck && !$mcheck && !$bcheck && !$zcheck|| $db->num_rows($query3) == || $pack['active']!=1

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:

سلام

این تغییر را همه باید اعمال نمایند؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۷:۳۰:۱۱ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۱۶:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است:

کد php:

و به شکل زیر تغییر دهید:

کد php:

سپس خط زیر را بیابید:

کد php:

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:

سلام

این تغییر را همه باید اعمال نمایند؟
خیر! فقط در صورتی که تنها از سیستم پرداخت زرین پال استفاده می‌کنید و در کنار زرین پال از سیستم پرداخت هیچ بانک دیگری استفاده نمی‌کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطabdollatif (۱۳۹۱/۸/۴، ۰۸:۴۳:۵۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۲۵:۱۳ عصر)
یه پیشنهاد.
ببخشید نمی خوام شما رو به زحمت بندازم ولی اگه قرار هستش که نسخه دیگه ای از این پلاگین بیاد به نظرم درگاه پرداخت پارس پال رو هم قرار بدید.
آدرس سایت:
https://www.parspal.com/
First 18
پاسخ
سلام
من دو تا سئوال دارم:

1- به غیر از اینکه میشه از طریق کنترل پنل کاربر به صفحه خرید بسته ها دسترسی داشت، آیا راه دیگه‌ای هم وجود داره؟ (یک لینک مستقیم)

2- من در قسمت تنظیمات بانک مرچنت آیدی زرین پال رو وارد کردم و تغییرات رو ذخیره کردم. اما وقتی روی خرید بسته کلیک می‌کنم این پیغام میاد: درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۳:۰۳:۱۲ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۴، ۱۱:۲۳:۳۱ صبح)goldenaxis نوشته است: سلام
من دو تا سئوال دارم:

1- به غیر از اینکه میشه از طریق کنترل پنل کاربر به صفحه خرید بسته ها دسترسی داشت، آیا راه دیگه‌ای هم وجود داره؟ (یک لینک مستقیم)

2- من در قسمت تنظیمات بانک مرچنت آیدی زرین پال رو وارد کردم و تغییرات رو ذخیره کردم. اما وقتی روی خرید بسته کلیک می‌کنم این پیغام میاد: درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
1- لینک دسترسی به بسته‌ها:
usercp.php?action=payments

2- در ارسال اول همین صفحه توضیح داده شده است:
http://community.mybbiran.com/thread-981...l#pid97329
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۵:۰۳:۵۴ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۸/۸، ۱۹:۱۸:۳۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۲۵:۳۴ عصر)
ببخشید من هر چیکار می کنم به زرین پال وصل نمیشه که نمیشه!
First 18
پاسخ
با درود و پوزش از کاربران، مشکلی بسیار جزیی در پلاگین وجود داشت که با گزارش آن از طرف کاربر goldenaxis برطرف شد.
در صورت تمایل می‌توانید فایل پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جای‌گزین فایل‌های پیشین کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۲:۱۵:۵۹ صبح) ، goldenaxis (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۸:۵۵:۳۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۲۶:۰۱ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۱:۰۷:۲۱ صبح)Mohammad-Za نوشته است: با درود و پوزش از کاربران، مشکلی بسیار جزیی در پلاگین وجود داشت که با گزارش آن از طرف کاربر goldenaxis برطرف شد.
در صورت تمایل می‌توانید فایل پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جای‌گزین فایل‌های پیشین کنید.

با سلام

جناب زنگنه ما که قبلا این پلاگین راخریداری نموده بودیم، الان چگونه می توانیم به فایل ارسال اول این تاپیک دسترسی پیدا کنیم؟

(فکر کنم بعد از تغییر سیستم مالی قدیمی، اطلاعات قبلی خریداران پاک شده است)
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۲:۲۳:۱۸ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,295 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان