هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] بــانــکــ 1.9
(۱۴۰۰/۱۰/۲۸، ۰۹:۳۹:۱۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۲۳:۳۳:۴۳ عصر)MISTER نوشته است: کلا دکمه پرداخت رو میزنم اون صفحه ای که باید درگاه رو انتخاب کنم نمیاد ، صفحه سفید میاد بجاش...
نمیدونم مشکل کجاست
مطمئن شوید فولدر lib در مسیر اصلی انجمن وجود داشته باشد و از PHP 7.X به بعد استفاده کنید.

اگر مشکل برطرف نشد، در صورت تمایل دسترسی هاست و MyBB را ارسال کنید.

(۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۲۱:۵۴:۳۰ عصر)MISTER نوشته است: به صورت دستی اضافه کردم با یک پلاگین ..

نکته بعدی اینجاست که تسویه حساب در پنل کاربری نیست ..
با اینکه تنظیماتش فعاله

در صفحه‌ی 28 فایل راهنما ذکر شده است که:

در صورتی که میزان موجودی حاصل از فروش کاربر به حداقل میزان موجودی تعیین شده برسد، این گزینه برای کاربر نمایش داده خواهد شد. 

حداقل میزان رو گذاشتم ۱۰۰۰ ولی کاربر ۵۰۰۰ داره ولی باز نمایش داده نمیشه

دسترسی ارسال شد
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
بیزحمت مشکل نمایش دکمه در ادیتور رو هم رفع کنید
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۴ عصر)
روش حذف کامل پلاگین بانک مای بی بی 1.6

درود
من بعد از مدتها تصمیم به بروزرسانی انجمن و حذف همه پلاگین ها گرفتم و بعد از غیر فعال کردن پلاگین بانک همه فایل ها رو حذف کردم. اما هنگام ایجاد موضوع یا پاسخ جدید با ارور زیر مواجه میشوم:

کد:
/inc/languages/persian/bank.lang.php does not exist

البته جداول دیتابیس هنوز در دیتابیس موجود است.
لطفا در مورد نحوه حذف کامل پلاگین بانک و رفع ارور راهنمایی کنید.البته به نشانی ایمیل رفع مشکلات ایمیل هم ارسال کردم.
باتشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان