مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
(۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۲:۱۷:۴۵ صبح)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۳۰، ۰۱:۰۷:۲۱ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]با درود و پوزش از کاربران، مشکلی بسیار جزیی در پلاگین وجود داشت که با گزارش آن از طرف کاربر goldenaxis برطرف شد.
در صورت تمایل می‌توانید فایل پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جای‌گزین فایل‌های پیشین کنید.

با سلام

جناب زنگنه ما که قبلا این پلاگین راخریداری نموده بودیم، الان چگونه می توانیم به فایل ارسال اول این تاپیک دسترسی پیدا کنیم؟

(فکر کنم بعد از تغییر سیستم مالی قدیمی، اطلاعات قبلی خریداران پاک شده است)

ارسال برای شما بازگشایی شد.
کاربران دیگر برای درخواست، به من پیام خصوصی دهند و در این تاپیک مطرح نکنند.
سلام و تشکر از آقای زنگنه
اگر در نسخه بعدی بتوان علاوه بر روزهای عضویت تعداد دانلود را نیز اضافه کرد خیلی عالی میشود.
مثلا یک ساعت یا 4 دانلود
که یکی یا هر دو را بتوان انجام داد و بسته هایی را ایجاد کرد.
بسته 100 دانلود
با تشکر از طراحی این پلاگین .
آقای زنگنه بنده ورزن قبلی این پلاگین را حذف کردم و ورژن جدید را نصب کردم ولی هنگام خرید با توجه به اینکه زرین پال را از مدیریت اضافه کرده ام این پیغام را می دهد : درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

پیغام بالا را در آدرس زیر می دهد :
/usercp.php?action=payments&do=order

مشکل چیست ؟
(۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۳:۱۴:۴۳ عصر)nokte نوشته است: [ -> ]با سپاس از طراحی این پلاگین .
آقای زنگنه بنده ورزن قبلی این پلاگین را حذف کردم و ورژن جدید را نصب کردم ولی هنگام خرید با توجه به اینکه زرین پال را از مدیریت اضافه کرده ام این پیغام را می دهد : درگاه بانکی‌ای توسط مدیریت ثبت نشده است.

پیغام بالا را در آدرس زیر می دهد :
/usercp.php?action=payments&do=order

مشکل چیست ؟

با سپاس از شما،
با این‌که قبلاً حل این مشکل را در این ارسال توضیح داده بودم، فایل پلاگین را ویرایش کردم و در ارسال اول قرار دادم تا کاربران دیگر این مشکل را نداشته باشند.
بسته‌ی پلاگین را از ارسال اول دریافت کنید و جایگزین فایل‌های قبل کنید.
سلام . اگر ممکنه درگاه پارس پال و پی لاین را هم به این پلاگین اضافه کنید
سلام و خسته نباشید
مشکلی که جدیدا بوجود آمده اینه که settel ها انجام نمیشه و خطا میدهد.
سلام و تبریک سال نو
منتظر جواب هستم...
چه خطایی می‌دهد؟
تشکر از شما
خطا(ها)ی زیر رخ داده است:

امکان Settle تراکنش از این طریق وجود ندارد. لطفاً با شرکت به‌پرداخت تماس بگیرید: 021-27312054 | 021-27312054
Result: 42
(۱۳۹۲/۱/۶، ۰۲:۳۴:۳۹ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]سپاس از شما
خطا(ها)ی زیر رخ داده است:

امکان Settle تراکنش از این طریق وجود ندارد. لطفاً با شرکت به‌پرداخت تماس بگیرید: 021-27312054 | 021-27312054
Result: 42

این مشکل به دلیل 32Bitی بودن سرور ایجاد می‌شود.
فایل admin/modules/user/bank_subs.php را باز کنید و خطوط زیر را بیابید(عیناً پشت سر هم هستند):

کد php:
        $orderId intval($mybb->input['oid']);

$SaleOrderId intval($mybb->input['oid']);

$SaleReferenceId intval($mybb->input['srid']); 

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:
        $orderId $mybb->input['oid'];

$SaleOrderId $mybb->input['oid'];

$SaleReferenceId $mybb->input['srid']; 
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32