مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
نقل‌قول: و در نهایت تنها ایرادی که بانک از پلاگین گرفت این بود که دو بار settle انجام میشه و دفعه دوم خطا میده و توصیه کردد این مشکل رو برطرف کنیم . که باید خود آقای زنگنه بررسی کنند
من از خیلی ها شنیده ام برخی از تراکنش های بانک ملت settle نمی شود، به همین دلیل تعیین کردم که برای اطمینان کامل از Settle شدن، دو بار این کار انجام شود!
و اگر پاسخ دوم این بود که تراکنش قبلاً Settle شده است(که نباید اسم آن را خطا گذاشت) خرید تایید شود و اگر Settle نشده است، دوباره Settle شود و این فرایند تا بی نهایت ادامه پیدا خواهد کرد.
(۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۹:۰۲:۱۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: و در نهایت تنها ایرادی که بانک از پلاگین گرفت این بود که دو بار settle انجام میشه و دفعه دوم خطا میده و توصیه کردد این مشکل رو برطرف کنیم . که باید خود آقای زنگنه بررسی کنند
من از خیلی ها شنیده ام برخی از تراکنش های بانک ملت settle نمی شود، به همین دلیل تعیین کردم که برای اطمینان کامل از Settle شدن، دو بار این کار انجام شود!
و اگر پاسخ دوم این بود که تراکنش قبلاً Settle شده است(که نباید اسم آن را خطا گذاشت) خرید تایید شود و اگر Settle نشده است، دوباره Settle شود و این فرایند تا بی نهایت ادامه پیدا خواهد کرد.

آقای زنگنه ایشون گفتند اگر تعداد تراکنش های شما زیاد بشه با مشکل مواجه می شوید . البته خودتون هم می توانید برای مطمئن شدن با ایشون تماس بگیرید و جزئیات بیشتری رو از ایشون بخواهید . Heart
سلام

جناب زنگنه مفهوم این پیام چیست و چه زمانی نشان داده می شود ؟

کد php:
مشکلي در اتصال به درگاه بانک ملّت وجود دارد
لطفاً دقایقی دیگر دوباره تلاش کنید
Error=HTTP ErrorcURL ERROR56SSL readerror:00000000:lib(0):func(0):reason(0), errno 104
url
https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdl
content_type
http_code0
header_size
0
request_size
228
filetime
: -1
ssl_verify_result
19
redirect_count
0
total_time
9.55952
namelookup_time
0.013007
connect_time
0.19328
pretransfer_time
0.766645
size_upload
1059
size_download
0
speed_download
0
speed_upload
110
download_content_length
upload_content_length
1059
starttransfer_time
2.766599
redirect_time

(۱۳۹۱/۳/۱، ۰۱:۲۷:۲۹ صبح)geo نوشته است: [ -> ]سلام

کد php:
مشکلی در اتصال به درگاه بانک ملّت وجود دارد
Error=HTTP ErrorcURL ERROR56SSL readerror:00000000:lib(0):func(0):reason(0), errno 104
url
content_type
http_code0
header_size
0
request_size
228
filetime
ssl_verify_result
19
redirect_count
0
total_time
9.55952
namelookup_time
0.013007
connect_time
0.19328
pretransfer_time
0.766645
size_upload
1059
size_download
0
speed_download
0
speed_upload
110
download_content_length
upload_content_length
1059
starttransfer_time
2.766599
redirect_time

زمانی که سرور بانک ملّت به علت شلوغی یا موارد دیگر پاسخی به درخواست دریافت Refid ندهد یا این درخواست بیش از حد طول بکشد، این خطا نمایان می شود که یک خطای موقت است.
(۱۳۹۱/۳/۱، ۰۲:۱۹:۳۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۳/۱، ۰۱:۲۷:۲۹ صبح)geo نوشته است: [ -> ]سلام

کد php:
مشکلی در اتصال به درگاه بانک ملّت وجود دارد
url
content_type
http_code0
header_size
0
request_size
228
filetime
ssl_verify_result
19
redirect_count
0
total_time
9.55952
namelookup_time
0.013007
connect_time
0.19328
pretransfer_time
0.766645
size_upload
1059
size_download
0
speed_download
0
speed_upload
110
download_content_length
upload_content_length
1059
starttransfer_time
2.766599
redirect_time

زمانی که سرور بانک ملّت به علت شلوغی یا موارد دیگر پاسخی به درخواست دریافت Refid ندهد یا این درخواست بیش از حد طول بکشد، این خطا نمایان می شود که یک خطای موقت است.

درسته موقت بود و بعد از یکبار رفرش کردن، مشکلی نداشت.
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۰۴:۵۵ صبح)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۲۳:۵۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۴:۳۸:۳۰ صبح)alamdar نوشته است: [ -> ]من اگر بخوام برای کمک به توسعه فروم خودم این درگاه رو به سایتم اضافه کنم باید کپی سند خونه مون رو ببرم واسه بانک؟!!

نیازی نیست به بانک ببرید.
به وسیله‌ی ایمیل و حداکثر پست، مدارک را برای شرکت‌ها ارسال می‌کنید.

با سلام و سپاس

پروسه زمانی برای گرفتن درگاه بانک ملت چقدر برای شما طول کشید ؟

سلام
3 روز
یکشنبه شب ساعت 10 درخواست دادم دوشنبه ساعت 3 بعد از مدارک را خواستند و سه شنبه ظهر ارسال کردم و چهارشنبه شب درگاه را ایمیل نمودند.
خیلی راحت و بدون دردسر فقط کپی و اسکن کارت ملی و شناسنامه
البته درگاه را موقتا فعال می کنند.

بعد از اینکه کارشناسشون تست کرد (بهتره یک بسته 1000 ریالی خودتون درست کنید+یوزر تست براشون)

فرم PDF قرار داد را ارسال می کنند که مشخصات شما شامل آی پی ، اسم فروشگاه، آدرس و ...

نوشته شده و باید 2 نسخه پرینت گرفته شده و زیر هر سری (12 صفحه ای) را امضا و پست کنید

به آدرسی که میدن.

(باید حداکثر ظرف 1 هفته از ارسال ایمیل قرار داد، نسخه های امضا شده بدستشون برسه)
(۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۱۰:۱۲ عصر)geo نوشته است: [ -> ]البته درگاه را موقتا فعال می کنند.

بعد از اینکه کارشناسشون تست کرد (بهتره یک بسته 1000 ریالی خودتون درست کنید+یوزر تست براشون)

فرم PDF قرار داد را ارسال می کنند که مشخصات شما شامل آی پی ، اسم فروشگاه، آدرس و ...

نوشته شده و باید 2 نسخه پرینت گرفته شده و زیر هر سری (12 صفحه ای) را امضا و پست کنید

به آدرسی که میدن.

(باید حداکثر ظرف 1 هفته از ارسال ایمیل قرار داد، نسخه های امضا شده بدستشون برسه)

قرار شده شنبه تست کنند البته خودم تست کردم و مشکلی نداشت فرم pdf را قبلا فرستاده بودند و ارسال کردم ولی اون 12 صفحه هنوز برام ارسال نشده
(۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۳۴:۳۹ عصر)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۱۰:۱۲ عصر)geo نوشته است: [ -> ]البته درگاه را موقتا فعال می کنند.

به آدرسی که میدن.

قرار شده شنبه تست کنند البته خودم تست کردم و مشکلی نداشت فرم pdf را قبلا فرستاده بودند و ارسال کردم ولی اون 12 صفحه هنوز برام ارسال نشده

برای من که اینجوری بود روال :

فرم درخواست سایت به پرداخت را ارسال کردم.

بعدش تماس گرفتند و مشخصات زیر را ارسال کردن :

[تصویر:  b113258af396.jpg]

بعدش هم دوباره تماس گرفتن و بعد از تست ماژول ،فرم قرار داد که مشخصات طرفین تایپ شده بود را ارسال کردند:

[تصویر:  e2db0cb2c464.jpg]

بعد هم پست کردم.

هیچ گونه فایلی هم در اختیار نگذاشتند و پوشه Lib هم از آقای زنگنه گرفتم.
برای من اصلا حرفی از فرم قرار داد نزدند !!!
هنوز هم خبری نیست !
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32