مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
اصلا روال کارشون منطقی نیست :

1- فرم قرار داد را باید اول کار بدن تا طرف ببینه با شرایط مندرج در قرارداد،حاضر به همکاری هست یا نه.

2- عدم ارسال مستندات فنی

توی این مورد بانک پاسارگاد بهتر عمل کرد و در ایمیل اول، هر دو را ارسال کرد.

(هر چند نهایتا درگاه بانک ملت، بنظر میاد خوش استیل تره)
نسخه 1.5، دقیقاً روز جمعه، 12 خرداد منتشر خواهد شد.

ویژگی ها:
  • رفع چند مشکل گزارش شده
  • اضافه شدن درگاه زرین پال
  • امکان غیرفعال کردن بسته ها
  • اضافه شدن واحد تومان
  • حل مشکل ساعت در پیامی که برای مدیر ارسال می شود
محمد جان ممنون، زرین پال رو تو این ویرایش قرار ندادی؟
یک پیشنهاد دیگه هم مبنی براینکه امکان کوپن هم قرار بدی عالی میشه. مثلا کسی یک کدی تو فیلد مخصوص بزنه و تخفیف براش در نظر گرفته بشه. مثل همین کوپنهایی که هاست ها دارند.
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۷:۲۸:۲۹ صبح)poolmand نوشته است: [ -> ]محمد جان ممنون، زرین پال رو تو این ویرایش قرار ندادی؟
یک پیشنهاد دیگه هم مبنی براینکه امکان کوپن هم قرار بدی عالی میشه. مثلا کسی یک کدی تو فیلد مخصوص بزنه و تخفیف براش در نظر گرفته بشه. مثل همین کوپنهایی که هاست ها دارند.
زرین پال را فراموش کرده بودم در لیست بالا قرار دهم.
در مورد کوپن هم باید بگویم به احتمال زیاد در این نسخه قرار داده نخواهد شد.
سلام
یک درگاه دیگه هم اومده به نام پارس پال واریزش سریعتر و کارمزدش هم 1 درصده به نظرتون معتبر هست که در نسخه بعدی اعمال بشه
و اینکه نمیشه امتیاز های پلاگین امتیاز را بهش ربط داد

مثلا بشه بسته امتیاز هم اضافه کرد که با خریدش از امتیازش کسر و عضو ویژه شود.
(۱۳۹۱/۲/۳۰، ۱۰:۳۲:۰۵ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]البته من فکر می کنم کسی که مسئول پرونده من شده بود خیلی حساس و سخت گیر بود شاید هم با این سیستم تا حالا کار نکرده بود و یه جورایی من چون نفر اول بودم این همه سخت گیری شد . شاید برای شما نیاز به این تست ها نباشه.

و در نهایت تنها ایرادی که بانک از پلاگین گرفت این بود که دو بار settle انجام میشه و دفعه دوم خطا میده و توصیه کردد این مشکل رو برطرف کنیم . که باید خود آقای زنگنه بررسی کنند

برای من هم همین مراحل پیش رفت و خوب باید اطمینان پیدا کنند اونقدر خوش برخورد هستند که مشکلی نیست.
فقط این settle را ایراد گرفت که 2 بار انجام میشه و ازم خواست که فقط یکبار انجام شود و از آقای زنگنه تقاضا دارم راهنمایی کنند یا خودشون زحمتش را بکشند.

ممنونم
(۱۳۹۱/۳/۷، ۰۵:۱۹:۴۶ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۳۰، ۱۰:۳۲:۰۵ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]البته من فکر می کنم کسی که مسئول پرونده من شده بود خیلی حساس و سخت گیر بود شاید هم با این سیستم تا حالا کار نکرده بود و یه جورایی من چون نفر اول بودم این همه سخت گیری شد . شاید برای شما نیاز به این تست ها نباشه.

و در نهایت تنها ایرادی که بانک از پلاگین گرفت این بود که دو بار settle انجام میشه و دفعه دوم خطا میده و توصیه کردد این مشکل رو برطرف کنیم . که باید خود آقای زنگنه بررسی کنند

برای من هم همین مراحل پیش رفت و خوب باید اطمینان پیدا کنند اونقدر خوش برخورد هستند که مشکلی نیست.
فقط این settle را ایراد گرفت که 2 بار انجام میشه و ازم خواست که فقط یکبار انجام شود و از آقای زنگنه تقاضا دارم راهنمایی کنند یا خودشون زحمتش را بکشند.

ممنونم
در نسخه 1.5 غیرفعال می شود.
اشتباه شده لطفا پست پاک شود .
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۴:۲۴:۰۰ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]نسخه 1.5، دقیقاً روز جمعه، 12 خرداد منتشر خواهد شد.

ویژگی ها:
  • رفع چند مشکل گزارش شده
  • اضافه شدن درگاه زرین پال
  • امکان غیرفعال کردن بسته ها
  • اضافه شدن واحد تومان
  • حل مشکل ساعت در پیامی که برای مدیر ارسال می شود

geo نوشته است:7- چگونه می توان واحد ریال را تبدیل به تومان کرد ؟ (همانند پلاگین زرین پال)

8- آیا امکان دارد که بجای ارتقا گروه کاربر، فقط رنگ کاربری آن عوض شود ؟

(کاربر در گروه فعلی بماند ولی برای تمایز، رنگ گروی کاربری تغییر کند)

Mohammad-Za نوشته است:
7-در این نسخه این امکان وجود ندارد اما در نسخه بعدی اعمال می شود.

8-در این نسخه این امکان وجود ندارد اما در نسخه بعدی اعمال می شود.

سلام

جناب زنگنه اگر امکانش هست مورد 8 را هم در این نسخه یا در نسخه بعدی اعمال کنید.

Heart
یک پیشنهاد دیگه ای که منداشتم این بود که جمع خرید هایی که برای یک بسته انجام شده رو به عنوان موجودی گروه نمایش بده. مثلا اگر از یک بسته 5 هزار تومانی 6 تا خرید میشه بزنه موجودی گروه 30 هزار تومان واین مقدار قابلیت صفر کردن و تغییر دستی داشته باشه .

مورد دوم اینه که برای گروه های عمومی وقتی کاربری یکبار بسته ای رو خریداری می کنه و بسته هم فعال هست در قسمت " عضویت ویژه" امکان درخواست مجدد خرید بسته رو داره . در حالی که باید شرط گذاشته بشه در صورتیکه کاربر عضو گروه هست و عضویتش فعال هست بسته های عضویت مربوط به اون گروه براش غیر فعال بشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32