مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
(۱۳۹۱/۳/۲۹، ۱۱:۴۹:۵۴ صبح)alibidram نوشته است: [ -> ]سلام
جناب زنکنه بعد از آپلود و مراجه به کنترل پنل و پلاگین این خطا رو میده لطف کنید راهنمایی کنید.
[تصویر:  1.jpg]

دوست گرامی فایل ها را اشتباه آپلود کرده اید!
فایل ها باید طبق مسیری که در فایل برایشان تعریف شده است آپلود شوند.
الآن شما فایل payment_gateway.php را که در روت باید آپلود شود در پوشه inc/plugins آپلود کرده اید.
در صورتی که متوجه و موفق به نصب پلاگین نشدید، دسترسی هاست + MyBB را ارسال کنید تا خودم این کار را برایتان انجام دهم.
من اینکار روکردم ولی جواب نداد.
اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید.
(۱۳۹۱/۳/۲۹، ۱۲:۰۳:۰۱ عصر)alibidram نوشته است: [ -> ]من اینکار روکردم ولی جواب نداد.
اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید.

دسترسی هاست + MyBB را پیام خصوصی کنید تا نصب کنم.
سلام. موجودی چیه؟
(۱۳۹۱/۴/۹، ۰۱:۳۷:۵۷ صبح)คг๓คภ نوشته است: [ -> ]سلام. موجودی چیه؟

موجودی مقدار پولی است که شما با توجه به مقدار آن و مقدار قیمت مطلب می توانید مطلب مورد نظر خود را خریداری کنید(در صورتی که موجودی شما حداقل برابر قیمت مطلب باشد).
برای افزایش موجودی خود در انجمن و خرید محصولات باید به لینک زیر بروید و مقدار موجودی مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید:
http://community.mybbiran.com/usercp.php?action=bank
با درود بر دوستان، مشکلی در بخش واحد پول ها وجود داشت که در واحد تومان، هزینه به مقدار ریال در بانک تعریف می شد و در نتیجه یک دهم از مقدار هزینه ی واقعی توسط کاربر واریز می شد که این مشکل برطرف گردید.
با پوزش فراوان از دوستانی که این پلاگین را خریداری کرده اند درخواست می شود که فایل پلاگین (inc/plugins/mybb_bank_subs.php) را با فایل پیوست شده در ارسال اول تاپیک پلاگین که با عنوان
فایل اصلاح شده قرار گرفته است جایگزین کنند. (هیچ گونه اقدام دیگری لازم نیست.)
ضمناً به منظور جلب رضایت شما، به تمامی کاربرانی که این پلاگین را خریداری کرده اند، پلاگین RepLogs اهدا گردید. (موجودی حساب این کاربران به میزان هزینه خرید این پلاگین شارژ گردید. جزییات بیشتر داخل پیام خصوصی ای است که برای این کاربران ارسال شد.)
از کاربر geo بابت گزارش این مشکل سپاس فراوان دارم.
(۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۰:۴۰:۲۹ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]با درود بر دوستان، مشکلی در بخش واحد پول ها وجود داشت که در واحد تومان، هزینه به مقدار ریال در بانک تعریف می شد و در نتیجه یک دهم از مقدار هزینه ی واقعی توسط کاربر واریز می شد که این مشکل برطرف گردید.
با پوزش فراوان از دوستانی که این پلاگین را خریداری کرده اند درخواست می شود که فایل پلاگین (inc/plugins/mybb_bank_subs.php) را با فایل پیوست شده در ارسال اول تاپیک پلاگین که با عنوان
ضمناً به منظور جلب رضایت شما، به تمامی کاربرانی که این پلاگین را خریداری کرده اند، پلاگین RepLogs اهدا گردید. (موجودی حساب این کاربران به میزان هزینه خرید این پلاگین شارژ گردید. جزییات بیشتر داخل پیام خصوصی ای است که برای این کاربران ارسال شد.)

ممنون محمد جان
این ارور رو من همون روز گزارش دادما:
http://community.mybbiran.com/thread-981...l#pid88268

راستی جواب پی.ام های منو هم ندادی هنوز چند هفته گذشتهConfused
(۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۲:۴۹:۰۵ عصر)poolmand نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۴/۱۲، ۱۰:۴۰:۲۹ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]با درود بر دوستان، مشکلی در بخش واحد پول ها وجود داشت که در واحد تومان، هزینه به مقدار ریال در بانک تعریف می شد و در نتیجه یک دهم از مقدار هزینه ی واقعی توسط کاربر واریز می شد که این مشکل برطرف گردید.

ممنون محمد جان
این ارور رو من همون روز گزارش دادما:
http://community.mybbiran.com/thread-981...l#pid88268

راستی جواب پی.ام های منو هم ندادی هنوز چند هفته گذشتهConfused

بله حق با شماست.
بی توجهی من نسبت به این ارسال شما باعث ایجاد این مشکل شد.
لطفاً پیام مورد نظر را دوباره ارسال کنید.Wink
سلام

جناب زنگنه در تب آخر تنظیمات پلاگین، جمله زیر نوشته شده است، منظور آن چیست و settle کردن یا نکردن تراکنش دستی چه تاثیری خواهد گذاشت :

نقل‌قول: در این بخش تراکنش‌هایی از بانک ملّت که برای شما پیام خصوصی مبتنی بر Settle نشدن آن‌ها آمده‌است و یا تراکنش را به صورت دستی اضافه کرده‌اید، می‌توانید Settle کنید.

و یک مورد دیگه اینکه از کدام قسمت میشه متن پیام انقضای عضویت را ادیت کرد ؟ (توی تنظیمات پلاگین جای این قسمت خالی هست)

با سپاس
1391/04/21
فایل اصلاح شده در بسته‌ی پلاگین قرار گرفت.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32