مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
(۱۳۹۱/۲/۳، ۰۱:۱۰:۰۵ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]پیوستن به برخی از گروه ها میتونه آزاد باشه یا اینکه این گروه ها یک رهبر داشته باشند که درخواست ها رو مدیریت کنه.
پلاگین این قابلیت رو داره که برای گروه هایی کار کنه که پیوستن به اونها آزاد هست و کاربران بعد از پرداخت باز هم نیازمند تایید "رهبر گروه" باشند برای عضویت ؟
یعنی در واقع 2 شرط لازم باشه بری پیوستن به گروه:
1. پرداخت پول
2. تایید رهبر گروه

این سوال رو هم بی زحمت پاسخ بدهید Heart
(۱۳۹۱/۲/۲، ۱۳:۱۴:۵۸ عصر)geo نوشته است: [ -> ]سلام

جناب زنگنه در خصوص مطلبی که فرمودید :

نقل‌قول: 5-برای دریافت نتیجه از سرور بانک پاسارگاد، از تابع curl استفاده می شود که سرور شما تابع curl را غیرفعال کرده است .

من با پشتیبانی هاست (نت افراز) موضوع را مطرح کردم و این گونه پاسخ دادند :

نقل‌قول: توابع کرل به صورت پیش فرض بر سرویس هاسیتنگ شما فعال می باشد.

پیام خطای نمایش داده شده مربوط به فعال بودن
open_basedir
در تنظیمات پی.اچ.پی سرور میزبان سرویس شما به صورت پیش فرض می باشد(آپشن
safe_mode
بر روی سرویس شما خاموش می باشد) غیر فعال کردن
open_basedir
بر روی سرویس های هاستینگ اشتراکی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. البته راههای میانبر رفع این مشکل وجود دارد. شما میتوانید از طراح اسکریپت مربوطه بخواهید با انجام اصلاحات لازم مشکل ریدایرکت خودکار از طریق
curl
را در اسکریپت مربوطه برطرف کند.

http://php.net/manual/en/function.curl-s...php#102121

http://www.edmondscommerce.co.uk/curl/ph...safe-mode/

با فعال سازی open_basedir ، عملاً CURLOPT_FOLLOWLOCATION غیرفعال می شود.
به هر حال، من پلاگین را ویرایش کردم و این مشکل و همچنین مشکل گروه ها و کاربر های محروم از خرید بسته را ویرایش نمودم و در ارسال اول قرار دادم.
موفق باشیدCool.
(۱۳۹۱/۲/۳، ۰۷:۳۶:۴۲ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۳، ۰۱:۱۰:۰۵ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]پیوستن به برخی از گروه ها میتونه آزاد باشه یا اینکه این گروه ها یک رهبر داشته باشند که درخواست ها رو مدیریت کنه.
پلاگین این قابلیت رو داره که برای گروه هایی کار کنه که پیوستن به اونها آزاد هست و کاربران بعد از پرداخت باز هم نیازمند تایید "رهبر گروه" باشند برای عضویت ؟
1. پرداخت پول
2. تایید رهبر گروه

جواب ؟
درود
من یک پلاگین میخواستم که بشه باهاش در انجمن یک برنامه را به فروش گذاشت به این صورت که پس از پرداخت انلاین مبلغ لینک دانلود را دریافت کنند.(بعد از پرداخت برنامه را دانلود کنند.)
اقای زنگنه گفته بودند این پلاگین یک ماه دیگه منتشر میشه.می خواستم بپرسم این همون پلاگینه؟
(۱۳۹۱/۲/۴، ۰۸:۰۷:۲۱ صبح)masoudiv نوشته است: [ -> ]درود
من یک پلاگین میخواستم که بشه باهاش در انجمن یک برنامه را به فروش گذاشت به این صورت که پس از پرداخت انلاین مبلغ لینک دانلود را دریافت کنند.(بعد از پرداخت برنامه را دانلود کنند.)
اقای زنگنه گفته بودند این پلاگین یک ماه دیگه منتشر میشه.می خواستم بپرسم این همون پلاگینه؟

دوسته عزیز چه کاریه شما از اسکریپت فروشگاه ساز استفاده کنی هم کاملتر هست هم به شمکل نمیخوری
(۱۳۹۱/۲/۳، ۱۴:۳۵:۵۷ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]
1. پرداخت پول
2. تایید رهبر گروه

جواب ؟

واقعا خوب که این پلاگین همینجا نوشته شده و نویسنده اش حضور داره !!!! والا پشتیبانی خوب هم بخشی از رضایت مشتری محسوب میشه . این دفعه چهارم هست من دارم این سوال رو می پرسم !!!!!!!
اگر از دوستان عزیزان کسی می دونست این پلاگین همچین قابلیتی داره عاجزانه ، برادارانه ، ملتمسانه ازش درخواست دارم جواب من رو بده .
اگر لازم می دونید با چند زبان دیگه هم در خواستم رو مطرح کنم !!!
(۱۳۹۱/۲/۴، ۱۰:۴۲:۲۵ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۳، ۱۴:۳۵:۵۷ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]
1. پرداخت پول
2. تایید رهبر گروه

جواب ؟

واقعا خوب که این پلاگین همینجا نوشته شده و نویسنده اش حضور داره !!!! والا پشتیبانی خوب هم بخشی از رضایت مشتری محسوب میشه . این دفعه چهارم هست من دارم این سوال رو می پرسم !!!!!!!
اگر از دوستان عزیزان کسی می دونست این پلاگین همچین قابلیتی داره عاجزانه ، برادارانه ، ملتمسانه ازش درخواست دارم جواب من رو بده .
اگر لازم می دونید با چند زبان دیگه هم در خواستم رو مطرح کنم !!!

با پوزش فراوان،
خیر این پلاگین این قابلیت را ندارد.Idea
محمد جان، یک پیشنهاد:

- بهتره در هر پلان عضویت که معرفی میشود. یک گزینه فعال بودن/غیر فعال بودن قرار بدی تا مثلا پلانهایی که برای یک مدت باید فعال باشند را بشه بدون اینکه پاک کرد غیر فعالشون کرد. این مساله در پلاگین زرین پال هم وجود داره که من برای اونجا هم پیشنهاد دادم.

ممنون
(۱۳۹۱/۲/۷، ۱۲:۴۶:۴۹ عصر)poolmand نوشته است: [ -> ]محمد جان، یک پیشنهاد:

- بهتره در هر پلان عضویت که معرفی میشود. یک گزینه فعال بودن/غیر فعال بودن قرار بدی تا مثلا پلانهایی که برای یک مدت باید فعال باشند را بشه بدون اینکه پاک کرد غیر فعالشون کرد. این مساله در پلاگین زرین پال هم وجود داره که من برای اونجا هم پیشنهاد دادم.

ممنون

به طور حتم در نسخه آینده اعمال خواهد شد.
سلام

جناب زنگنه یک پیشنهاد داشتم برای نسخه آتی، نمی دونم آیا امکان پذیر هست یا نه :

در تنظیمات پلاگین مدیر بتواند یک بازه Min و Max برای عضویت (هزینه و زمان عضویت) تعریف کنه و کاربر

خودش مبلغ واریزی و مدت زمان عضویت را با توجه به بازه تعریفی توسط مدیر، وارد کند.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32