مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با سلام و عرض تبریک سال نو،

بهتره در قسمت تنظیمات هر پلان عضویت آپشنی تحت عنوان فعال بودن/غیر فعال بودن آن پلان فرار داده بشه. چون مثلا وقتی لازم باشه به مناسبتهای خاص مثل نوروز پلان جدیدی بذاریم که این پلان بعد از آن مناسبت پاک خواهد شد در لاگهای افرادی که این پلان را انتخاب کردند بعد از پاک شدن پلان، مشخصات پلان انتخابی مشخص نمیشه.
درود
ببخشید من واقعا نمیدونستم باید چی سرچ کنم و گفتم که اینجا بپرسم چون شبیه اینه:
من یک پلاگین می خواستم که بعضی از نرم افزار هایی که پولی هستند را بفروشم.
مثلا در انجمنم یک برنامه گذاشتم که خودم خریدمش حالا از چه پلاگینی می تونم استفاده کنم که یک گزینه به عنوان خرید بیاید و با استفاده از ان بتوانند به صورت آنلاین پول را پرداخت کنند.
بعد نمی خواهم نیازی به عضویت ویژه داشته باشد هر کاربری که عضو می شود بتواند خرید کند یعنی اگر کسی که در انجمن عضو نیست وقتی روی خرید کلیک کند به صفحه عضویت منتقل شود.
بعد این قابلیت را برای همه ی برنامه های سایتم نمی خواهم فقط بعضی از انها اینجوری هستن منظورم اینه که پلاگین این قابلیت را داشته باشد که بشود فقط برای یک موضوع خاصی گزینه ی خرید قرار داد.
ممنون از لطفتونHeart
فکر کنم فقط من بیدارم!Smile
دمتون گرم بیدار نشدید.
جون من یکی جواب بده خیلی لازمش دارم.
دستتون درد نکنه
بابا دمتون گرم یک روز تموم شد هیچ کس جواب مارو نداد!
یک بار نشد من یک سوال بپرسم یکی حداقل 2 ساعت بعد جواب بدهAngry
(۱۳۹۱/۱/۳، ۰۸:۱۸:۴۷ صبح)masoudiv نوشته است: [ -> ]بابا دمتون گرم یک روز تموم شد هیچ کس جواب مارو نداد!
یک بار نشد من یک سوال بپرسم یکی حداقل 2 ساعت بعد جواب بدهAngry

این سوال هیچ ربطی به این تاپیک ندارد.
مربوط به پلاگین بانک است. که درمورد آن توضیح داده شده.
سلام،
تشکر بابت این پلاگین کاربردی و مفید.
با توجه به عنوان این پلاگین (عضویت آنی) من فکر می کردم که کاربران مهمان میتونند از طریق صفحه zarinpal.php عضو بشن، اما ظاهراً اینگونه نیست و ابتدا باید به روش عادی عضو شد و بعد به صفحه zarinpal.php رجوع کرد.
از طرفی، توی تنظیمات این پلاگین حتی اگر گروه کاربران مهمان جزو گروههای محروم شده نباشه باز هم گروه مهمان نمیتونه به صفحه zarinpal.php دسترسی داشته باشه.
اگر میشه این امکان رو فراهم کنید تا اعضای مهمان بتونند از طریق همین صفحه zarinpal.php عضو بشن.

با تشکر مجدد
بعد از اینکه مهلت عضویت کاربری تموم میشه، یه پیغام خصوصی مبنی بر پایان یافتن عضویت به کاربر ارسال میشه.
آیا امکانش هست این پیغام خصوصی هم مثل بقیه پیغام خصوصی ها از قسمت تنظیمات قابل ویرایش باشه؟
سلام

من میخوام یه قسمت از تاپیک هام پولی باشن . مثلا کاربر باید در ازای پرسیدن یک سوال 1000 تومن پرداخت کنه .
حالا چجوری میتونم همیچین کاری رو بکنم ؟ میشه راهنماییم کنید
با سلام خدمت همه عزیزان
دوستان تو این عکسی که گذاشتم مشکلی هست که خواستم اعلام کنم

[تصویر:  08f1ulmlrbpytfpsds.jpg]

تاریخ پایان عضویت رو عوضی می یاره
باید می شد 6-3-91 نه 3-6-91
با تشکر از همه عزیزانی که زحمت میکشند.
(۱۳۹۱/۲/۷، ۲۳:۴۸:۳۱ عصر)mansour1 نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت همه عزیزان
دوستان تو این عکسی که گذاشتم مشکلی هست که خواستم اعلام کنم

[تصویر:  08f1ulmlrbpytfpsds.jpg]

تاریخ پایان عضویت رو عوضی می یاره
باید می شد 6-3-91 نه 3-6-91
با سپاس از همه عزیزانی که زحمت میکشند.

با سلام به همه مدیران و کاربران سایت مای بی بی
و تشکر از زحماتی که مدیران سایت میکشند.
آقا سوال بالایی که بنده کردم رو میخواستم یاد آوری کنم .و یه سوال دیگه هم این که من اگه بخوام از کد آسان پرداخت زرین پال تو ارسالها یی که میکنم استفاده کنم چطوری و کجا باید اون کدهای آسان پرداخت رو بزارم .
بازم ممنونم.
اگه سوالم دوباره کاری بود به بزرگی خودتان ببخشید .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24