مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
من یک سوال داشتم
توی وبسایت من برای فعال شدن کاربر تایید شدن توسط مدیر لازمه

میخواستم ببینم که این پلاگین این امکان رو نمیده به کاربر ها که با پرداخت این مبلغ بدون تایید شدن توسط مدیر تایید بشن و وارد گروه VIP بشن(که همون تایید شدنه خب)؟
و اگر اینطور هست که فکر میکنم هست.راهی نیست که بشه جلوی این مشکل که نمیشه گفت امنیتی ولی خب یه جورایی امنیتی رو گرفت؟HuhHuh
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۱۴:۲۹:۴۱ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]من یک سوال داشتم
توی وبسایت من برای فعال شدن کاربر تایید شدن توسط مدیر لازمه

میخواستم ببینم که این پلاگین این امکان رو نمیده به کاربر ها که با پرداخت این مبلغ بدون تایید شدن توسط مدیر تایید بشن و وارد گروه VIP بشن(که همون تایید شدنه خب)؟
و اگر اینطور هست که فکر میکنم هست.راهی نیست که بشه جلوی این مشکل که نمیشه گفت امنیتی ولی خب یه جورایی امنیتی رو گرفت؟HuhHuh

این پلاگین کاربر را بلافاصله بعد از تایید پرداخت کامل توسط سایت زرین پال کاربر را به گروه منتقل می کند و اگر حتی این مبلغ توسط سایت دیگری به زرین پال پرداخت شده باشد ، کاربر را به گروه منتقل نخواهد کرد.
اگر هم نیاز به تایید مدیر باشد ، دیگر نیازی به استفاده از این پلاگین نیست ! چرا که این پلاگین برای تایید کردن خودکار نوشته شده است!
نه منظورم این بود که بعد از ثبت نام من باید کاربر رو تایید کنم

اما خب این کاربران ثبت نام و تایید شده میخوام که بعد از پرداخت و خب با استفاده از پلاگین شما بلافاصله منتقل بشن
اما کاربرانی که هنوز در انتضار فعال سازی هستن نتونن که از طریق این صفحه سطح کاربریشون رو تغییر بدن!!
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۳:۰۷:۰۲ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]نه منظورم این بود که بعد از ثبت نام من باید کاربر رو تایید کنم

اما خب این کاربران ثبت نام و تایید شده میخوام که بعد از پرداخت و خب با استفاده از پلاگین شما بلافاصله منتقل بشن
اما کاربرانی که هنوز در انتضار فعال سازی هستن نتونن که از طریق این صفحه سطح کاربریشون رو تغییر بدن!!

خیر! به جز گروه کاربران محروم ، همه ی گروه ها می توانند به این بخش دسترسی پیدا کنند.
اما اگر احتیاج دارید من این امکان را به آن اضافه خواهم کرد!
احتیاج که ندارم من
چون سایتم خیلی کوچیک هست و همه ی کاربرا رو از نزدیک میشناسم
و احتمالا خیلی ها هم راضی باشن که کاربر مثلا به جای فعال سازی با ایمیل پول بده و فعال بشه
ولی خب گفتم که این رو هم حواستون باشه
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۳:۵۶:۲۷ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]احتیاج که ندارم من
و احتمالا خیلی ها هم راضی باشن که کاربر مثلا به جای فعال سازی با ایمیل پول بده و فعال بشه
سلام دوستان که می خوان از زرین پال استفاده کنن
من عضوء هستم سطح نقره ای
ایا داخل قوانین مقررات راکامل مطالعه کرده اید
متاسفانه 2% کارمزد میگرن ایا این کارمزد زیاد نیست

(۱۳۹۰/۶/۳۰، ۲۲:۵۳:۳۹ عصر)mortezafox نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۳:۵۶:۲۷ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]احتیاج که ندارم من
سلام دوستان که می خوان از زرین پال استفاده کنن
من عضوء هستم سطح نقره ای
ایا داخل قوانین مقررات راکامل مطالعه کرده اید
متاسفانه 2% کارمزد میگرن ایا این کارمزد زیاد نیست

راه حل این مشکل این است که شما 2% به هزینه عضویت اضافه کنید مثلاً اگر یک بسته 5000 تومان است ، آن را به 5100 تومان تغییر دهید! که افزایش قیمت چشم گیری هم نیست!
آقا من تازه هاست عوض کردم

وقتی رو بسته کلیک میکنی این آدرس رو https://www.zarinpal.com/users/pay_invoice/ مس آره

مشکل چی؟
جواب نداره این سوال من

مگه نمی گین پلاگین 100%
پس چرا کار نمیکنه

http://land4persian.com/zarinpal.php
کسی جواب نمیده...............................!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24