مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با سلام
وقتی خرید رو انجام میدیم وارد سایت زرین پال میشه ولی چیزی نمیاد جز یک دکمه که نوشته بازگشت به صفحه اصلی وب سایت
چه کنم؟
یکی جواب بده
دقیقا مشکل منم همینه......................................!
من از طریق پشتیبانی زرین پال پرسیدم میگه از هاسته . اگه یکی به ما کمک کنه خوبه
سلام من قبلا زرین پالم فعال بود و ا الان نمیشه فکر میکنم به خاطر اینه که هاست مجازی گرفتم ولی نمیدونم چطور حلش کنم.
اینم لینک زرین پال برای خرید که متاسفانه به مرحله پرداخت نمیره
http://www.iranshahrsaz.com/zarinpal.php
ممنون میشم
(۱۳۹۰/۸/۲۳، ۱۹:۲۶:۲۸ عصر)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]سلام من قبلا زرین پالم فعال بود و ا الان نمیشه فکر میکنم به خاطر اینه که هاست مجازی گرفتم ولی نمیدونم چطور حلش کنم.
ممنون میشم

(۱۳۹۰/۷/۳۰، ۱۷:۴۴:۰۷ عصر)benjamin_mrr نوشته است: [ -> ]با سلام
وقتی خرید رو انجام میدیم وارد سایت زرین پال میشه ولی چیزی نمیاد جز یک دکمه که نوشته بازگشت به صفحه اصلی وب سایت
چه کنم؟

(۱۳۹۰/۸/۵، ۰۱:۲۶:۰۵ صبح)shinoda نوشته است: [ -> ]یکی جواب بده

دوست گرامی کد Merchant زرین پال بر اساس ip سروری که سایت شما روی آن بوده است تنظیم شده است و در غیر اینصورت کار نخواهد کرد. و به دلیل اینکه سرور خود را تغییر داده اید بدیهی است که ip سرور شما نیز عوض شده است. (این موضوع در حالتی که شما ip سرور را به درستی به زرین پال برای دریافت کد Merchant نداده باشید صدق می کند . قابل توجه shinoda و benjamin_mrr )
باید این موضوع را به زرین پال گزارش دهید تا بر اساس ip جدید کد Merchant جدیدی به شما بدهند.
(۱۳۹۰/۸/۲۳، ۱۹:۳۳:۴۰ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۲۳، ۱۹:۲۶:۲۸ عصر)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]سلام من قبلا زرین پالم فعال بود و ا الان نمیشه فکر میکنم به خاطر اینه که هاست مجازی گرفتم ولی نمیدونم چطور حلش کنم.
ممنون میشم

(۱۳۹۰/۷/۳۰، ۱۷:۴۴:۰۷ عصر)benjamin_mrr نوشته است: [ -> ]با سلام
چه کنم؟

(۱۳۹۰/۸/۵، ۰۱:۲۶:۰۵ صبح)shinoda نوشته است: [ -> ]یکی جواب بده

دوست گرامی کد Merchant زرین پال بر اساس ip سروری که سایت شما روی آن بوده است تنظیم شده است و در غیر اینصورت کار نخواهد کرد. و به دلیل اینکه سرور خود را تغییر داده اید بدیهی است که ip سرور شما نیز عوض شده است. (این موضوع در حالتی که شما ip سرور را به درستی به زرین پال برای دریافت کد Merchant نداده باشید صدق می کند . قابل توجه shinoda و benjamin_mrr )
باید این موضوع را به زرین پال گزارش دهید تا بر اساس ip جدید کد Merchant جدیدی به شما بدهند.

سلام زرین پال کد جدید نمیده فقط آی پی را میشه تغییر داد

اینم جواب یک هفته دوندگی من در زرین پال که هنوز نتیجه نگرفتم ممنون میشم کمک کنید چون خیلی برام مهمه

شماره تيکت: #4ec7c19c-3f68-416f-a1d8-3441ae8e8897
تاريخ پاسخ: 1390/8/28
متن پاسخ: با سلام
شما آی پی رو اصلاح کنيد نبايد ارور بده. به هيچ سايتی کد جديد داده نميشه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری
ممنون از دوستان لطفا کمک کنید...
(۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۸:۰۴:۲۷ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]ممنون از دوستان لطفا کمک کنید...

در سایت زرین پال و در قسمت درگاه های پرداخت و در قسمت IP سرويس دهنده برروی [تغيير IP] کلیک کرده و با استفاده از این قسمت آی پی تازه را به دست آورده و در قسمت بالا وارد کنید.
(۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۳:۲۲:۲۰ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۸:۰۴:۲۷ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]ممنون از دوستان لطفا کمک کنید...

در سایت زرین پال و در قسمت درگاه های پرداخت و در قسمت IP سرويس دهنده برروی [تغيير IP] کلیک کرده و با استفاده از این قسمت آی پی تازه را به دست آورده و در قسمت بالا وارد کنید.
ممنون

همین کار را انجام دادم و آی پی جدید را هم وارد کردم از کد اسان پرداخت هم میشه استفاده کرد اما از این پلاگین نمیشه

نمیدونم چرا؟ از وقتی هاستم را تغییر دادم اینجوری شده
(۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۴:۰۳:۱۶ عصر)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۲۹، ۱۳:۲۲:۲۰ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]

ممنون

همین کار را انجام دادم و آی پی جدید را هم وارد کردم از کد اسان پرداخت هم میشه استفاده کرد اما از این پلاگین نمیشه

نمیدونم چرا؟ از وقتی هاستم را تغییر دادم اینجوری شده

باید تست کنید مشکل از پلاگین است یا سرور شما!
۱ - برای این کار فایل پیوست را دریافت کنید:
[attachment=4719]

2- آن را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه ی zarin را به همراه فایل های داخل آن مستقیماْ در public_html آپلود کنید.

3- سپس لینک زیر را وارد کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/zarin/request.php

4 - بررسی کنید که با مشکل پلاگین (یعنی کلید بازگشت به صفحه اصلی وب سایت) رو به رو می شوید یا خیر؟

5- نتیجه را گزارش دهید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24