مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
در صفحه ی اصلی کنترل پنل مدیرکل کنار موتور "SQL" چه نسخه ای قرار دارد؟
(۱۳۹۰/۵/۳۱، ۰۰:۴۷:۰۹ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]در صفحه ی اصلی کنترل پنل مدیرکل کنار موتور "SQL" چه نسخه ای قرار دارد؟

نسخه‌ی MySQLi 5.5.13

من در این مورد تحقیق کردم و متوجه شدم که در برخی از نسخه های MySQLi (که نسبت به سایر نسخه ها بسیار بسیار اندک هستند) به جای TYPE باید از ENGINE استفاده کرد.

فایلی را که در این پست پیوست کرده ام را جایگزین
inc/plugins/mybb_zarinpal.php
کنید.
[attachment=4174]

* با توجه به نسخه ی MySQLi ، شما با همه ی پلاگین هایی که به صورت TYPE جدول را به بانک اطلاعاتی اضافه می کنند مشکل خواهید داشت برای رفع این مشکل در سایر پلاگین ها ، فایل پلاگین را با یک ادیتور مناسب ویرایش کنید و هر کجا که TYPE=MyISAM یافتید ، آن را با ENGINE=MyISAM جای گذاری کنید.
جناب آقای Mohammad-Za
از لطف شما تشکر می‌کنم. همانطور که فرموده بودید مشکل رفع شد. پلاگین فعال شد. اما مشکل دیگری بروز کرد. برای تست روی یکی از لینک‌های عضویت کلیک کردم اما با پیام:

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد.

مواجه شدم.

لطفا راهنمایی بفرمائید.
دوست عزیز این مشکل از پلاگین نیست! از MerchantID شما است . ممکن است IP سرور خود را برای دریافت MerchantId به درستی وارد نکرده باشید.
یک دزد در سایت زرین پال ادعا کرده است که این پلاگین را او نوشته است!

من نمیدانم کسی که Body را به صورت Bodey می نویسد!!!!! چطور می تواند این پلاگین را نوشته باشد.
با سلام
من تازه کارم
پلاگین رو نصب کردم ولی نمی دونم چطوری تو صفحه انجمن نشونش بدم
من می خام یک انجمن کاربران ویژه در اول انجمنها بذارم بعد کاربران انتقال پیدا کنن اونجا
چطور تو صفحه یا تو این قسمت نشون بدم این پلاگین رو
(۱۳۹۰/۶/۵، ۲۳:۵۱:۱۸ عصر)varna نوشته است: [ -> ]با سلام
من تازه کارم
من می خام یک انجمن کاربران ویژه در اول انجمنها بذارم بعد کاربران انتقال پیدا کنن اونجا

در ارسال اول نوشته شده است:
نقل‌قول: * لینک دسترسی اعضا به قسمت بسته ها : www.example.com/zarinpal.php است که آن را در هر مکانی از پوسته تان می توانید قرار دهید.
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۰:۲۲:۵۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۶/۵، ۲۳:۵۱:۱۸ عصر)varna نوشته است: [ -> ]با سلام
من تازه کارم

در ارسال اول نوشته شده است:
نقل‌قول: * لینک دسترسی اعضا به قسمت بسته ها : www.example.com/zarinpal.php است که آن را در هر مکانی از پوسته تان می توانید قرار دهید.

من متوجه نمی شم
لطفا بگویید چطور در پوسته وارد کنم و چطور به عنوان یک انجمن نشونش بدم
بعدش این صفحه رو که رفتم دیدم یک صفخه انگلیسی هست
برام خیلی مهمه حتما کمکم کنید
با سلام خدمت مدیر سایت
من تونستم پلاگین رو در قسمت http://www.example.com/zarinpal.php بیارم

ولی سوال من اینه که چطور این صفحه رو به عنوان یک انجمن جدید در صفحه اصلی انجمنها و بالای تمام قسمتهای انجمن قرار بدم
لطفا کمکم کنید خیلی واجبه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24