مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(۱۳۹۱/۲/۸، ۰۹:۰۴:۰۰ صبح)mansour1 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۷، ۲۳:۴۸:۳۱ عصر)mansour1 نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت همه عزیزان
دوستان تو این عکسی که گذاشتم مشکلی هست که خواستم اعلام کنم

[تصویر:  08f1ulmlrbpytfpsds.jpg]

تاریخ پایان عضویت رو عوضی می یاره
باید می شد 6-3-91 نه 3-6-91
با سپاس از همه عزیزانی که زحمت میکشند.

با سلام به همه مدیران و کاربران سایت مای بی بی
و سپاس از زحماتی که مدیران سایت میکشند.
آقا سوال بالایی که بنده کردم رو میخواستم یاد آوری کنم .و یه سوال دیگه هم این که من اگه بخوام از کد آسان پرداخت زرین پال تو ارسالها یی که میکنم استفاده کنم چطوری و کجا باید اون کدهای آسان پرداخت رو بزارم .
بازم ممنونم.
اگه سوالم دوباره کاری بود به بزرگی خودتان ببخشید .
مشکلی وجود ندارد بلکه باید فرمت تاریخ را در : پیکربندی --> Date and Time Formats --> گزینه Date Format را به شکل زیر تغییر دهید:
Y/m/d
(۱۳۹۱/۲/۸، ۱۱:۰۱:۴۰ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]

آقا سوال بالایی که بنده کردم رو میخواستم یاد آوری کنم .و یه سوال دیگه هم این که من اگه بخوام از کد آسان پرداخت زرین پال تو ارسالها یی که میکنم استفاده کنم چطوری و کجا باید اون کدهای آسان پرداخت رو بزارم .
بازم ممنونم.
مشکلی وجود ندارد بلکه باید فرمت تاریخ را در : پیکربندی --> Date and Time Formats --> گزینه Date Format را به شکل زیر تغییر دهید:
Y/m/d

با سلام اقا محمد دست گلت درد نکنه
فقط سوال دوم که پرسیدم موند Smile
من اگه بخوام از کد آسان پرداخت زرین پال تو ارسالها یی که میکنم استفاده کنم چطوری و کجا باید اون کدهای آسان پرداخت رو بزارم .
ببحشید
(۱۳۹۱/۲/۸، ۱۱:۰۹:۴۷ صبح)mansour1 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۸، ۱۱:۰۱:۴۰ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]

بازم ممنونم.
Y/m/d

با سلام اقا محمد دست گلت درد نکنه
فقط سوال دوم که پرسیدم موند Smile
من اگه بخوام از کد آسان پرداخت زرین پال تو ارسالها یی که میکنم استفاده کنم چطوری و کجا باید اون کدهای آسان پرداخت رو بزارم .
ببحشید

سوال دوم ربطی به این تاپیک و این پلاگین ندارد.
https://de.zarinpal.com/pages/labs/mybb-as/
برای بنده مشکل اینجاست که هنگامی که تراکنشها را دستی وارد می کنم هم کاربر به گروه مورد نظر انتقال داده شده و هم تصویر کاربری گروه جدید به ایشان اختصاص داده می شود اما هنگامی که کاربر خودش مراحل را طی می کند وارد گروه جدید می شود اما تصویر گروه کاربری همان گروه قبلی است .

در ضمن آیا امکان دارد که کاربر هم تصویر کاربری قبلی را داشته باشد و همزمان تصویر گروه جدید هم زیر تصویر گروه کاربری قبلی وارد بشود و در پست بیت نمایش داده شود.
این که نشد پشتیبانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۴:۱۲:۳۸ صبح)birdsong نوشته است: [ -> ]برای بنده مشکل اینجاست که هنگامی که تراکنشها را دستی وارد می کنم هم کاربر به گروه مورد نظر انتقال داده شده و هم تصویر کاربری گروه جدید به ایشان اختصاص داده می شود اما هنگامی که کاربر خودش مراحل را طی می کند وارد گروه جدید می شود اما تصویر گروه کاربری همان گروه قبلی است .

در ضمن آیا امکان دارد که کاربر هم تصویر کاربری قبلی را داشته باشد و همزمان تصویر گروه جدید هم زیر تصویر گروه کاربری قبلی وارد بشود و در پست بیت نمایش داده شود.
با سلام
بنده این سیستم رو نصب کردم و امروز فعالش کردم و بدرستی کار میکنه و سه نفر درست بصورت انلاین پول رو واریز کردن ولی یکی از کاربران پیام زیر رو برام فرستاده؟مشکل از چیه؟
نقل‌قول: من به صورت انلاین تمام موارد ازجمله شماره کارت .رمز دوم .شماره 4رقمی یا سه رقمی روی کارت رو وارد کردم وقتی تایید را زدم پیغام داد جلسه کاری شما منقضی شده است .شما میدونید چرا این پیغام اومد واصلا چه مشکلی داره؟

مشکل از سیستمش بوده؟یا طول انجام عملیاتش زیاد بوده؟
ذر ضمن ی سوال دیگه؟
وقتی کاربری بصورت عابر بانک پول واریز میکنه و ما میخایم بصورت دستی تراکنش رو وارد کنیم/گزینه آخر نوشته شماره تراکنش زرین پال رو وارد کنید اخه منظورش کدوم شمارس؟از طریق زرین پال ک نیست منظورش همین شماره فیش واریز شدس؟
(۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۴۹:۱۶ صبح)mahpishoni نوشته است: [ -> ]با سلام
بنده این سیستم رو نصب کردم و امروز فعالش کردم و بدرستی کار میکنه و سه نفر درست بصورت انلاین پول رو واریز کردن ولی یکی از کاربران پیام زیر رو برام فرستاده؟مشکل از چیه؟
نقل‌قول: من به صورت انلاین تمام موارد ازجمله شماره کارت .رمز دوم .شماره 4رقمی یا سه رقمی روی کارت رو وارد کردم وقتی تایید را زدم پیغام داد جلسه کاری شما منقضی شده است .شما میدونید چرا این پیغام اومد واصلا چه مشکلی داره؟

مشکل از سیستمش بوده؟یا طول انجام عملیاتش زیاد بوده؟

ربطی به پلاگین ندارد! به دلیل تاخیر در انجام عملیات، بانک اجازه انجام تراکنش را نداده است.

(۱۳۹۱/۲/۱۴، ۱۱:۰۰:۵۴ صبح)mahpishoni نوشته است: [ -> ]ذر ضمن ی سوال دیگه؟
وقتی کاربری بصورت عابر بانک پول واریز میکنه و ما میخایم بصورت دستی تراکنش رو وارد کنیم/گزینه آخر نوشته شماره تراکنش زرین پال رو وارد کنید اخه منظورش کدوم شمارس؟از طریق زرین پال ک نیست منظورش همین شماره فیش واریز شدس؟
بله میتوانید هر شماره ای را وارد کنید.

(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۴:۱۲:۳۸ صبح)birdsong نوشته است: [ -> ]برای بنده مشکل اینجاست که هنگامی که تراکنشها را دستی وارد می کنم هم کاربر به گروه مورد نظر انتقال داده شده و هم تصویر کاربری گروه جدید به ایشان اختصاص داده می شود اما هنگامی که کاربر خودش مراحل را طی می کند وارد گروه جدید می شود اما تصویر گروه کاربری همان گروه قبلی است .

زمانی که کاربر به گروه تازه منتقل می شود، تمامی امکانات از جمله تصویر گروه کاربری، به گروه جدید منتقل می شود. و این مشکل منطقی نیست!

مورد دوم نیز در نسخه آینده اضافه خواهد شد.
متاسفانه این زرین پال خیلی سخت گیره به من میگه برو از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات مجوز بگیر تا بهت سرویس بدیم Angry

به نظر من درگاه ملت و پاسارگاد خیلی بهتره و کمتر گیر میدن . نمیدونم هیج راهی هست که بشه از سرویس پرداخت انلاین هر بانکی که باشه ما استفاده کنیم ؟

مثلا یک سایت دیگه بسازم با موضوعی دیگر و ثبتش هم بکنم . درگاه پرداخت براش بگیرم و کاربر بره اونجا عضویتش را پرداخت کنه . دیتابیش با سایت اصلی یکی باشه و همزمان اینطرف هم فعال شه ؟ Huh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24