مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(۱۳۹۱/۲/۱۴، ۱۵:۰۳:۵۵ عصر)Farhoodi نوشته است: [ -> ]متاسفانه این زرین پال خیلی سخت گیره به من میگه برو از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات مجوز بگیر تا بهت سرویس بدیم Angry
حتما درخواستت کمی مشکل داره ک مجوز میخان ازت وگرنه برا من بدون هیچ مشکلی درگاه رو دادن Smile
با سلام و تقدیم احترام
میخواستم بدونم آیا در پلاگین زرین پال مشکلی وجود داره...من میخواستم از mybbiran خرید کنم با خطای این تراکنش وجود ندارد مواجه شدم... در تالار خودم هم پلاگین "عضویت آنی با پرداخت زرین پال" رو که از سایت mybbiran گرفته بودم نصب کردم اما موقع انتقال به زرین پال ابتدا خطای HTTP 500 رو میده و با رفرش کردن صفحه پیغام Forbidden! میاد ....
ممنون میشم راهنمایی کنید
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۲:۰۶:۴۶ صبح)goldenaxis نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۱:۱۴:۱۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۲۲:۰۴:۲۲ عصر)goldenaxis نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۵:۴۳:۴۹ عصر)ms83 نوشته است: [ -> ]آی پی رو اشتباه وارد کردی لابد!

تست آی پی بگیر دوباره آی پی رو وارد کن احتمالا مشکل حل میشه

نه! با صفحه تست IP هم امتحان کردم. IP که داده بودم درست بود!!! تو رو خدا به دادم برسید

تنظیمات را برروی nusoap قرار دهید.
شاید مشکل از بخش زرین پال بوده باشد، تیکتی برای آن‌ها ارسال کنید و خطا را در میان بگذارید.

با زرین پال در میون گذاشتم و اونا گفتند که Soap نصب نیست. بعدش با هاست صحبت کردم و نصب کردند. ولی هنوز هم مشکل دارم. به نظر شما چطوری به زرین پال بقبولانم که مشکل از سمت اونهاست؟

مشکل حل شد!

سلام
دوست عزیز کاش میگفتی چطوری این مشکلت حل شد تا یکی مثل من هم که همین مشکل رو دارم استفاده میکردم....مشکل من هم دقیقا مشابه شماست و با اینکه خودم SAOP رو نصب کردم بازم با گزینه soap درتنظیمات صفحه سفید و خالی ظاهر میشه و با گزینه neusoap هم پیغام این تراکنش وجود ندارد رو از زرین پال میاره.....
لطفا یکی کمک کنه.............
اقا منم با همین مشکل مواجهم

تموم تابع ها هم در سرور فعال کردم ولی بازم اجرا نمیشه وبه صفحه ی

http://ir.zarinpal.com/users/pay_invoice/

هدایت میشه سواپ را هم فعال کردم ولی صفحه ی سفید میاد

خدا وکیلی یکی کمک کنه./

اینم ادرسشه:

http://farsi-forum.ir/zarinpal.php

میتونم اطلاعات را بدم خودتون زحمتشا بکشید؟؟؟؟
سلام آقای زنگنه من قالب سایت رو تغییر دادم
در قالب جدید هنگامی که یکی در خواست عضویت میده و من می خواهم تایید کنم گزینه ای که با سبز نوشته شده " پذیرش برای خرید " وجود نداره اما در قالب قبلی همین گزینه موجود هست . چطور باید در قالب جدید این مورد رو درست کنم ؟
(۱۳۹۱/۹/۷، ۱۸:۳۳:۱۲ عصر)yallfa نوشته است: [ -> ]اقا منم با همین مشکل مواجهم

تموم تابع ها هم در سرور فعال کردم ولی بازم اجرا نمیشه وبه صفحه ی

http://ir.zarinpal.com/users/pay_invoice/

هدایت میشه سواپ را هم فعال کردم ولی صفحه ی سفید میاد

خدا وکیلی یکی کمک کنه./

اینم ادرسشه:

http://farsi-forum.ir/zarinpal.php

میتونم اطلاعات را بدم خودتون زحمتشا بکشید؟؟؟؟
از Nusoap استفاده کنید.
IP ارسالی به زرین پال را بررسی کنید.
Merchant ID تنظیمات را بررسی کنید.

(۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۱۵:۵۷:۲۵ عصر)heavaz60 نوشته است: [ -> ]سلام آقای زنگنه من قالب سایت رو تغییر دادم
در قالب جدید هنگامی که یکی در خواست عضویت میده و من می خواهم تایید کنم گزینه ای که با سبز نوشته شده " پذیرش برای خرید " وجود نداره اما در قالب قبلی همین گزینه موجود هست . چطور باید در قالب جدید این مورد رو درست کنم ؟

لطفاً سوال را در تاپیک صحیح (http://community.mybbiran.com/thread-9814.html) ایجاد کنید.

1- به کنترل پنل مدیرکل --> قالب‌ها و پوسته‌ها --> قالب‌ها --> قالب مورد نظر --> Manage Group Templates --> قالب managegroup_joinrequests رفته و خط زیر را بیابید:

کد php:
<td class="tcat" align="center" width="40%"><strong>{$lang->reason}</strong></td

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:
<td class="tcat" align="center" width="40%"><strong>{$lang->reason}</strong></td><td class="tcat" align="center" width="10%" {$display}><strong><font color "green">پذیرش برای خرید</font></strong></td

2- به کنترل پنل مدیرکل --> قالب‌ها و پوسته‌ها --> قالب‌ها --> قالب مورد نظر --> Manage Group Templates --> قالب managegroup_joinrequests_request رفته و خط زیر را بیابید:

کد php:
<td class="{$altbg}align="center">{$user[\'reason\']}</td> 

و به این شکل تغییر دهید:

کد php:
<td class="{$altbg}align="center">{$user[\'reason\']}</td><td class="{$altbg}" align="center" {$display}><input type="radio" class="radio" name="request[{$user[\'uid\']}]" value="acbuy" /></td> 
سلام

وقتی وارد صفحه zarinpal.php همه چی درسته و پکیج های که تعریف شده نمایش داده میشه ولی وقتی روی یکی از پکیج ها کلیک می کنم وارد صفحه zarinpal1.php میشه و خط Forbidden! را نمایش میده

مرچند درسته و من با سیستم زرین پال اشنایی دارم از طرف زرین پال همه چی درسته

من پلاگین رو از خوده سایت زرین پال دانلود و نصب کردم
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۶:۲۰:۴۳ عصر)nimaX نوشته است: [ -> ]سلام

وقتی وارد صفحه zarinpal.php همه چی درسته و پکیج های که تعریف شده نمایش داده میشه ولی وقتی روی یکی از پکیج ها کلیک می کنم وارد صفحه zarinpal1.php میشه و خط Forbidden! را نمایش میده

مشکلی در فایل‌ها نمی‌بینم! به هر حال فایل zarinpal1.php را با فایل پیشین جای‌گذاری کنید و بررسی کنید.
[attachment=7452]
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۰:۰۷ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۶:۲۰:۴۳ عصر)nimaX نوشته است: [ -> ]سلام

مشکلی در فایل‌ها نمی‌بینم! به هر حال فایل zarinpal1.php را با فایل پیشین جای‌گذاری کنید و بررسی کنید.

متاسفانه هنوز همون مشکل قبلی رو داره ...
سلام فایل zarinpal_verfy.php مشکل دارد اخطار می دهد

لطفا درست کنیدSadSadSad
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24