مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
من نسخه دو رو روی لوکال نصب کردم ایراد گرفت، بعد یکی دو فایل رو که در ورژن 1 بود رو جایگزین کردم تونستم پلاگین رو نصب کنم بعد مجدد فایل‌های ورژن 2 رو جایگزین کردم. حالا سوالی که دارم اینه که آیا مشکلی در کارکرد اون پیش می‌یاد و دوم اینکه یک کاربر عادی چطور می‌تونه وارد این صفحه بشه، مثلاً من یک کاربر عادی تعریف کردم ولی وقتی می‌‌خوام این کاربر فایلی رو دانلود کنه وارد صفحه‌ی ارتقاء کاربری به VIP نمیشه
(۱۳۹۰/۱۰/۹، ۱۵:۴۳:۰۶ عصر)mehrazi نوشته است: [ -> ]من نسخه دو رو روی لوکال نصب کردم ایراد گرفت، بعد یکی دو فایل رو که در ورژن 1 بود رو جایگزین کردم تونستم پلاگین رو نصب کنم بعد مجدد فایل‌های ورژن 2 رو جایگزین کردم. حالا سوالی که دارم اینه که آیا مشکلی در کارکرد اون پیش می‌یاد و دوم اینکه یک کاربر عادی چطور می‌تونه وارد این صفحه بشه، مثلاً من یک کاربر عادی تعریف کردم ولی وقتی می‌‌خوام این کاربر فایلی رو دانلود کنه وارد صفحه‌ی ارتقاء کاربری به VIP نمیشه

این پلاگین روی لوکال هاست به هیچ وجه کار نخواهد کرد.
متوجه مورد دوم نشدم!Huh
ببنید، جریان به این صورت هست که من دو پلاگین رو دانلود کردم، یکی این پلاگین و دیگری هم پلاگین بانک رو، وقتی این دو تا پلاگین رو می‌خوام بر روی Wampserver 2.2 نصب کنم ارور زیر رو می‌ده:

MyBB SQL Erro
r
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8' at line 7
Query:
CREATE TABLE mybb_bank_pey ( id smallint(4) NOT NULL auto_increment, uid varchar(64) NOT NULL, username varchar(64) NOT NULL, pey varchar(64) NOT NULL, PRIMARY KEY (id) ) TYPE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8;
Please contact the MyBB Group for support.

بعد تو این پلاگین اومدم فایل mybb_zarinpal رو در شاخه که مربوط به ورژن 2 در \inc\plugins بود رو با فایل همین پلاگین ولی ورژن 1 و نیز فایل task رو که مربوط به ورژن 2 بود و در پوشه inc/tasks/ قرار داشت رو با فایل هم نام خودش ولی ورژن 1 عوض کردم، یعنی در پلاگین ورژن 2، این دو فایل رو از ورژن 1 برداشتم و به این صورت بود که پلاگین رو تونستم نصب کنم و بعد از نصب اون دوباره اون فایل‌ها رو با فایلهای ورژن 2 جایگزین کردم.

حالا سوالم اینه که آیا اختلالی در عملکرد پلاگین پیش میاد یا نه، من پلاگین رو که فعال و غیر فعال کردم اخطاری نداد و در بخش‌های کاربری هم تونستم گروهی رو برای اون تعریف کنم.

سوال دومم این بود که وقتی یک کاربر معمولی می‌خواد با استفاده از این پلاگین پول پرداخت کنه و به کاربر ویژه تبدیل بشه، چطور می‌تونه به صفحه‌ای که من در اون بسته عضویت رو تعریف کردم دسترسی پیدا کنه

ما منتظر v2.5 هستیم محمد آقا.....
هیچ جا نمیریم همین جا هستیم...

I Heart mybbiran
سلام
اگر امکان داره برای بانک ملت هم درستش کنیدBlush
با سلام
ابتدا نسخه یک این پلاگین را داشتم.
زمانی که ارتقاء دادم به نسخه شماره 2 حالا مشکل :

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl' : Start tag expected, '... on line 13

ایجاد شده و اصلا تنظیم پلاگین در "تنظیمات انجمن" اصلا وجود ندارد که حالت SOAP را تغییر دهم.

ضمن آنکه پشتیبانی هاستم نیز گفتند SOAP بر روی هاستم فعال است.

بنظر دوستان چه باید کرد؟

ممنون
(۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۱:۲۰:۴۹ صبح)kamiar3712 نوشته است: [ -> ]با سلام

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl' : Start tag expected, '... on line 13

ایجاد شده و اصلا تنظیم پلاگین در "تنظیمات انجمن" اصلا وجود ندارد که حالت SOAP را تغییر دهم.

بنظر دوستان چه باید کرد؟

ممنون

دوستان کسی جوابی برای این مشکل ندارد؟

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۴:۱۰ صبح)kamiar3712 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۱:۲۰:۴۹ صبح)kamiar3712 نوشته است: [ -> ]با سلام

بنظر دوستان چه باید کرد؟

ممنون

دوستان کسی جوابی برای این مشکل ندارد؟

اگر تراکنش و بسته‌ای در انجمن شما ثبت نشده است پلاگین را از کنترل‌پنل MyBB حذف کنید.
اگر تراکنش یا بسته‌ی ثبت شده‌ای دارید از همان کنترل پنل از جدول‌های myzp و myzp_tractions بک آپ بگیرید و سپس پلاگین را حذف کنید.

پس از حذف پلاگین دوباره آن را فعال کنید و تنظیمات را اعمال کنید.
سلام
ممنون از زحماتتون

چند روزی هست که برای خرید بسته عضویت وقتی به سایت زرین پال میره دکمه بازگشت به صفح اصلی وب سایت ظاهر میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۹:۵۵:۳۱ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]سلام
ممنون از زحماتتون

چند روزی هست که برای خرید بسته عضویت وقتی به سایت زرین پال میره دکمه بازگشت به صفح اصلی وب سایت ظاهر میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل‌قول: Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl' : Start tag expected, '... on line 13

با درود بر شما دوست گرامی،
لازم است اعلام کنم که این مشکل هیج گونه ارتباطی با پلاگین ندارد و منشأ آن خود زرین‌پال است.
شما می‌توانید از فایل‌های نمونه‌ای که در سایت خودشان نیز قرار داده شده است استفاده کنید و خواهید دید که با همین خطا رو به رو خواهید شد!

من این موضوع را به مدیران این سایت گزارش دادم و در صورتی که به نتیجه‌ای رسیدم به شما اعلام خواهم کرد.

سربلند باشید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24