مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من این پلاگین رو روی مای بی بی 1.6.4 نصب کرده بودم و خوبم جواب میداد .موقعی که به 1.6.5 ارتفاع دادم .اینو که میزنم http://pc-student.ir/zarinpal.php خطای پایینی رو می یاره . هر بلایی که تو پستهای قبلی فرموده بودین به سرش آوردم ولی فقط اینو می یاره .

Fatal error: Cannot redeclare class postParser in /home/pcstuden/public_html/inc/class_parser.php on line 26

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
بازم از پشتیبانی و جواب دهی خوب همه شما عزیزان سپاسگذارم.
(۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۰:۲۳:۵۴ صبح)mansour1 نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من این پلاگین رو روی مای بی بی 1.6.4 نصب کرده بودم و خوبم جواب میداد .موقعی که به 1.6.5 ارتفاع دادم .اینو که میزنم http://pc-student.ir/zarinpal.php خطای پایینی رو می یاره . هر بلایی که تو پستهای قبلی فرموده بودین به سرش آوردم ولی فقط اینو می یاره .

Fatal error: Cannot redeclare class postParser in /home/pcstuden/public_html/inc/class_parser.php on line 26

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
بازم از پشتیبانی و جواب دهی خوب همه شما عزیزان سپاسگذارم.

از فایل زیر استقاده کنید:

[attachment=5437]
01/22/2012
نسخه‌ی 3.0 افزوده شد.
از تمامی استفاده کنندگان درخواست می‌شود این پلاگین را به نسخه‌ی 3.0 به‌روز‌رسانی کنند و به نکته‌ی مهم در ارسال اول توجه کنند.
ممنون و خسته نباشید

من متوجه این قابلیت جدید نشدم
نقل‌قول: اضافه شدن گزینه‌ی "مقدار افزایش موجودی در بانک" در صورتی که پلاگین بانک فعال باشد، با خرید بسته‌ی عضویت مقدار X موجودی، به موجودی کاربر در بانک افزوده می‌شود.
خوب چه کاربردی دارد؟

و اینکه این موجودی را بقیه میتونند ببینند؟

اگر میشد به نسخه 4 این قابلیت را که هر کاربری را خواستیم به لیست اضافه کنیم و زمان شروع و پایان براش بزاریم عالی میشد آخه بعضی اوقات زرین پال میریزه بهم و ممکنه که دستی واریز کنند و ممکنه یادمون بره که غیر فعالش کنیم.

و میتونم یه خواهش کنم که زحمتش را خودتون بکشید چون کاربر ویژه دارم یه وقت خرابکاری نشه

ممنونم و ارزش کار شما خیلی زیاده
(۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۶:۳۹:۳۴ صبح)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]ممنون و خسته نباشید

من متوجه این قابلیت جدید نشدم
نقل‌قول: اضافه شدن گزینه‌ی "مقدار افزایش موجودی در بانک" در صورتی که پلاگین بانک فعال باشد، با خرید بسته‌ی عضویت مقدار X موجودی، به موجودی کاربر در بانک افزوده می‌شود.
خوب چه کاربردی دارد؟

و اینکه این موجودی را بقیه میتونند ببینند؟

اگر میشد به نسخه 4 این قابلیت را که هر کاربری را خواستیم به لیست اضافه کنیم و زمان شروع و پایان براش بزاریم عالی میشد آخه بعضی اوقات زرین پال میریزه بهم و ممکنه که دستی واریز کنند و ممکنه یادمون بره که غیر فعالش کنیم.

و میتونم یه خواهش کنم که زحمتش را خودتون بکشید چون کاربر ویژه دارم یه وقت خرابکاری نشه

ممنونم و ارزش کار شما خیلی زیاده
می‌توانید تعیین کنید که پس از خرید، مقداری پول هم در پلاگین بانک به کاربر به طور خودکار اضافه شود.
دسترسی را پ.خ کنید.
دسترسی ارسال شد

ممنون از شما
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۰۰:۴۱:۵۴ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]ابتدا فایل‌های جدید را برروی سرور آپلود کرده و سپس کافی است فایل : zarinpal_update.php را از پوشه‌ی Extras در مسیر انجمن آپلود کرده و آن را اجرا کنید و برروی نسخه‌ی قبلی خود کلیک کرده و صبر کنید تا به‌روز‌رسانی انجام شود.

من وقتی این کار را می‌کنم، با این خطا مواجه می‌شم:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './global.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\Domains\iranengineers.ir\wwwroot\Extras\zarinpal_update.php on line 10

مشکل از کجاست؟
[/quote]

ببخشید، حل شد مشکل!
(۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۳:۰۱:۵۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]01/22/2012
نسخه‌ی 3.0 افزوده شد.
از تمامی استفاده کنندگان درخواست می‌شود این پلاگین را به نسخه‌ی 3.0 به‌روز‌رسانی کنند و به نکته‌ی مهم در ارسال اول توجه کنند.

سلام دوست عزیز و ممنون از زحمت شما برای نسخه جدید
ارتقاء را انجام دادم اما بعد از کلیک بر یک بسته عضویت در سایت زرین پال با عبارت "تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد." مواجه میشوم!
پلاگین غیرفعال و دوباره فعال شد اما باز مشکلی حل نشد.
ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید.
سلام

من اگر بخوام در صفحه zarinpal.php (بالای باکس بسته‌های عضویت) یک متن با رنگ قرمز و دارای لینک به صفحه‌ای که توضیحات مربوط به این بسته‌ها در اون ارایه شده داشته باشم، کد متن مورد نظرم رو در کدوم فایل و کجای اون باید اضافه کنم؟ در فایل zarinpal.php کد متن وارد کردم، ارور داد!
(۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۰:۵۷:۴۲ صبح)goldenaxis نوشته است: [ -> ]سلام

من اگر بخوام در صفحه zarinpal.php (بالای باکس بسته‌های عضویت) یک متن با رنگ قرمز و دارای لینک به صفحه‌ای که توضیحات مربوط به این بسته‌ها در اون ارایه شده داشته باشم، کد متن مورد نظرم رو در کدوم فایل و کجای اون باید اضافه کنم؟ در فایل zarinpal.php کد متن وارد کردم، ارور داد!

قالب‌های سراسری --> myzp_list
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24