مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۵:۲۹:۳۰ عصر)www.suma.ir نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۳۰:۵۱ عصر)www.suma.ir نوشته است: [ -> ]سلام و سپاس از این کار بزرگ شما
یه مشکلی وجود داره
هر مطلبی ارسال می کنم ابتداش می نویسه
اینجا کد را وارد کنید
اینم یه نمونش
http://forum.suma.ir/showthread.php?tid=...3#pid14973
میشه لطفا بفرمایید مشکل از کجاست ؟
چرا کسی جواب منو نمیده ؟
این مشکل هم فقط تو موضوع جدید پیش میاد
تو پاسخ و پاسخ سریع این نوشته قرار نمیگیره

اینجا کد را وارد کنید

----
تغییر سایز عکس ها اعمال نمیشه
یعنی نمیشه اندازه عکس ها رو تغییر داد
عزیز جان شما اومدی پلاگین 1.6 را روی 1.4 نصب کردی بعد اینطوری هم جواب میخوای؟
حالا مشکل از ماست یا شما؟
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۵:۳۳:۰۳ عصر)zohair نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۴:۱۹:۰۴ عصر)zohair نوشته است: [ -> ]سلام و ممنون بابت این پلاگین عالی
مشکلی که من دارم اینه که توی پاسخ سریع پیشرفته در تاپیک هایی که پرپاسخ باشند ، ادیتور اصلا نشون داده نمیشه ولی توی تاپیکهای عادی مثلا با یک ارسال ادیتور توی پاسخ سریع پیشرفته نشون داده میشه .. مشکل از کجاست؟

دوستان لطفا مشکل من رو هم بگین چیه .. متشکرم
به خاطر کد تبلیغلات استفاده شده در بین ارسال هاست.
نقل‌قول: تصویر به اندازه 10% (920x395) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (1016x436) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
[تصویر: attachment.php?aid=246]

من میتونم هر دوتای اینارو داشته باشمپیعنی اینو غیر فعال کنم اونو داشته باشم وقتایی هم اون قبلی رو فعال کنم ایتو داشته باشم
امکانش هست ؟
کدام بهتره ؟ اگه امکان داره تالاری که ازین ادیتور استفاده میکنه معرفی کنید تا توش امتحانش کنیم

اقا پارس جواب منو نمیدید
نقل‌قول: عزیز جان شما اومدی پلاگین 1.6 را روی 1.4 نصب کردی بعد اینطوری هم جواب میخوای؟
حالا مشکل از ماست یا شما؟

چه ربطی به 1.6 داره
الان انجمن من 1.4 هست مثل ساعت داره کار میده
واااا چه حرفا
zohair عزيز ،
همانطور كه Pars عزيز گفتند مشكل شما تبليغات بين ارسال ها هست كه كد هاي جاوا اسكريپت به صفحه اضافه ميكنه و مانع لود شدن اديتور ميشه.

------------------------------------------------------------------

http://www.suma.ir عزيز ،

شما هم نسخه انجمنتون 1.4 هست هم اينكه براي تست مشكل شما براي تست نياز به ايجاد تاپيك توي فرومتون داره كه براي اينكه باعث بي نظمي نشه اين كار رو انجام نداديم.

جناب alimasumi قبلاً اديتور براي تست به صورت دمو قرار داده شده .

نكته : اديتور مخصوص 1.6 هست ولي بر روي 1.4 هم نسب ميشود ، اما ممكن هست مشكلاتي را در انجمن به وجود آورد .
من یه سوالی داشتم شاید مسخره باشه ولی بلد نیستم:
چجوری باید Style ادیتور رو عوض کرد؟(میخوام استایل Office 2007 که داره بشه)
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۴۰:۵۸ عصر)mamaly12h نوشته است: [ -> ]sattarforum عزيز ،

شما ظاهراً در پيش از اين از اديتور ديگري استفاده ميكرديد و مشكل به وجود آمده به خاطر تغييراتي هست كه اديتور قبلي در قالب هايتان ايجاد كرده

شما قالب زير را بررسي كنيد و به حالت اوليه خود بازگردانيد.

قالب های گروه بندی نشده ===> codebuttons

mamaly12h عزیز همان کاری که فرمودید انجام دادم اما موثر نبود ؟
HuhHuhHuhHuh
چه کار کنم چرا درست نمیشه ؟
S-ARM عزیز آپلود فایل ها را به این ترتیب انجام دادم
root>>inc >> Plugins>> wysiwygeditor.php
root>>jscripts>>editor.js
root>>jscripts>>thread.js
root>>
jscripts>>editor_themes>> default AND Office_2007

خواهش میکنم کمکم کنید خیلی اوضاعم به هم ریخته HuhSad
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۶:۲۹:۳۷ عصر)parsilu نوشته است: [ -> ]من یه سوالی داشتم شاید مسخره باشه ولی بلد نیستم:
چجوری باید Style ادیتور رو عوض کرد؟(میخوام استایل Office 2007 که داره بشه)

قالب ها و پوسته ها________________________________________ روی پوسته ات کلیک کن اونجا گزینه اش هس

zohair

(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۶:۱۶:۲۴ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]به خاطر کد تبلیغلات استفاده شده در بین ارسال هاست.

یعنی کد تبلیغات جاوااسکریپت با این پلاگین نمیخونه ؟ راهی هست که مشکل رو حل کرد بدون حذف کد تبلیغات ؟

این دمو کجاست ببینیم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53