مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۰۱:۱۱:۳۳ صبح)amokhaliband نوشته است: [ -> ]درود بی کران بر عزیزان مای بی بی
این قدر هیجان زده ام که نمی دونم چی بگم.
دوستون دارم.Heart

من اول نصب ادیتور مشکل اسکرول دار شدن صفحه را داشتم که حل شد.

فقط الان در قسمت پاسخ سریع وقتی چیزی می نویسم پیغام میده پیامی وارد نشده.
میشه لطفا کمک کنید.

باز هم سپاسگزارم

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

آقا به یه روشی ارسال در پاسخ سریع انجام میشه
اول مطلب را پیست می کنم بعد تغییر ادیتور را می زنم و بعد ارسال
اینجوری میفرسته
گفتم شاید در رفع مشکل بهتر بتونید کمکم کنید
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۰۱:۵۷:۳۱ صبح)amokhaliband نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۰۱:۱۱:۳۳ صبح)amokhaliband نوشته است: [ -> ]درود بی کران بر عزیزان مای بی بی
دوستون دارم.Heart

میشه لطفا کمک کنید.

باز هم سپاسگزارم

اینجوری میفرسته

در صورت فعال سازي پلاگين اين مشكل برطرف ميشه .

در صورتي كه با فعال سازي پلاگين ، باز هم مشكل ارسال در پاسخ سريع وجود داشت از اين ارسال استفاده كنيد :
http://community.mybbiran.com/thread-352...l#pid20497

اگر باز هم درست نشد ، مطمئن شويد عبارت {$codebuttons} دو بار تكرار نشده باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
به زودي آموزش كامل تبديل هات اديتور به اين اديتور اضافه خواهد شد.
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۰۲:۰۶:۰۵ صبح)mamaly12h نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۰۱:۵۷:۳۱ صبح)amokhaliband نوشته است: [ -> ]
دوستون دارم.Heart

میشه لطفا کمک کنید.

باز هم سپاسگزارم

اینجوری میفرسته

در صورت فعال سازي پلاگين اين مشكل برطرف ميشه .

در صورتي كه با فعال سازي پلاگين ، باز هم مشكل ارسال در پاسخ سريع وجود داشت از اين ارسال استفاده كنيد :
http://community.mybbiran.com/thread-352...l#pid20497

اگر باز هم درست نشد ، مطمئن شويد عبارت {$codebuttons} دو بار تكرار نشده باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
به زودي آموزش كامل تبديل هات اديتور به اين اديتور اضافه خواهد شد.

دستت گلت را بوسیدم
درست شد
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۲۰:۴۵:۲۰ عصر)BSE نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: شما فقط یه راه حلی داری
شما بیا فایل class_parser که توی پک هات ادیتور بودا جایگزین کن و یه تست بزن و خبر بده

جایگزین کردم درست شد

حالا با این کار مشکل دیگه ای بوجود میاد؟

دادا شما همون فایل class_parser فابریک مای بی بی (که توی پست 4 هم برای دانلود هست) را روی انجمنت بزار فعلا باشه
تا چند ساعت دیگه mamaly12h آموزشی میده که میتونه با چند mycode مشکلتا حل کنی

پس فعلا همون class_parser پست 4 را توی انجمنت بریز
(class_parser هات ادیتور خیلی مشکل داره)
این ادیتور با 1.6.1 همخونی داره؟
هر چند مشکلم تا حد بسیاری هنوز به قوت خویش باقیست اما لازم میدانم از mamaly12h و S-ARM ، این عزیزان و سروران سپاس و قدردانی نمایم .
mamaly12h عزیز ، S-ARM مهربان ! فایل قبلی class-parser.php که متعلق به hoteditor بود را مجدد آپلود کردم خوشبختانه ادیتور در قسمت پاسخ سریع کار میکند ! اما شوربختانه در قسمت ارسال پاسخ جدید هنوز هم که هنوز است ادیتور نمایش داده نمی شود و صفحه ادیتور مدام در حال لود شدن است اما ادیتور لود نمی شود ! اینها از این جهت عرض کردم که هم کمکی باشد برای کسانی که مشکل مرا دارند و هم اینکه با دادن اطلاعاتی به شما بتوانم به حل مشکل خودم کمکی کرده باشم .
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۱:۴۴:۵۸ صبح)sattarforum نوشته است: [ -> ]هر چند مشکلم تا حد بسیاری هنوز به قوت خویش باقیست اما لازم میدانم از mamaly12h و S-ARM ، این عزیزان و سروران سپاس و قدردانی نمایم .
mamaly12h عزیز ، S-ARM مهربان ! فایل قبلی class-parser.php که متعلق به hoteditor بود را مجدد آپلود کردم خوشبختانه ادیتور در قسمت پاسخ سریع کار میکند ! اما شوربختانه در قسمت ارسال پاسخ جدید هنوز هم که هنوز است ادیتور نمایش داده نمی شود و صفحه ادیتور مدام در حال لود شدن است اما ادیتور لود نمی شود ! اینها از این جهت عرض کردم که هم کمکی باشد برای کسانی که مشکل مرا دارند و هم اینکه با دادن اطلاعاتی به شما بتوانم به حل مشکل خودم کمکی کرده باشم .

یه دسترسی دوباره میدید
با همون یوزر

hamidtbt

سلام خسته نباشید . ادیتور من در قسمت امضا و پیام خصوصی کادر سفیدش که توش تایپ میکنم از کادر بک گراندش زده بیرو و من طبق آموزش های ارسال دوم این تاپیک رفتم درست نشد اگر امکان داره راهنمایی کنید.

در ضمن ممنون از ادیتور فوق پیشرفتتون .

راستی یک مشکل دیگه این هست وقتی روی منوی های این ادیتور مثلا رنگ ، فونت یا منوی های دیگه وقتی روش کلیک میکنیم ، اگر گزینه های را انتخاب نکنیم پنجره بسته نمیشه به عبارتی دیگه فقط باید روی خوده منوی انتخاب مثل رنگ ها انتخاب کنیم تا منوی انتخاب شده بسته بشه.
توجه

دوستان به ارسال شماره 4 مراجعه کنید (مخصوص کسایی است که قبلا از هات ادیتور استفاده میکردند) حتما حتما
سلام عرض میکنم به نویسنده این ادیتور mamaly12h و دوست گرانسنگم (اگر قابل به دوستی ام بدانند) S-ARM بابت همه کمکهای که کردند و مرا شرمنده خودشان نمودند . mamaly12h عزیز فایلی که فرستاده بودید را دانلود کردم . پلاگین را روی هاست فرستادم و با فایلهای قبلی جایگزین کردم . پلاگین وقتی غیر فعال است کار میکند و با کمال تعجب وقتی که فعال می شود محو میشود و از کار می افتد ؟ ( شاید همه بد شانسی ها امروز برای من باشه که از بخت بد اینطوری میشه اما به هر حال جای خوشوقتی است که با غیر فعال بودن پلاگین ، ادیتور کار میکند Dodgy ) اما سوال اینجاست که چرا ؟ mamaly12h گرامی و نازنین ! میتوانید همین حالا نگاهی به پنل مدیر کل بیندازید و این موضوع را چک کنید ؟ Idea
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S-ARM دوست عزیزم ! دسترسی به یوزر قبلی برقرار است شما هم میتونید این مسئله را چک کنید
به هر هر صورت از کمکهای بی دریغتان سپاسگزارم بی شک اجر و پاداشی که در خور کمکهای بی دریغتان باشد وجود ندارد و پاداش حقیقی نزد خداست ، پس از خدای بزرگ برایتان جزای خیر طلب می کنم
پیروز و سربلند باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53