مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
(۱۳۹۰/۸/۱، ۲۲:۳۳:۴۶ عصر)123sat2 نوشته است: [ -> ]بهترین راه حل همین کاری هست که من کردم

در حالت پیشفرض ادیتور مای بی بی هست و با کلیک بر روی A به حالت WYSIWYG در میاد

من هم مشکل شمارو داشتم
ولی یه جور دیگه حلش کردم
موفق باشی
(۱۳۹۰/۸/۱، ۲۱:۴۸:۵۰ عصر)apicks نوشته است: [ -> ]چرا ربطی نداشت؟
لاگین رو که نصب میکنی یک کادر اضافی می مونه که با آموزش دستکاری عرض ادیتور درست نمیشه
کلا پلاگین رو که نصب کنی هر چقدر اندازه
رو دستکاری کنی نتیجه نمیده row فایل
واسه همین من آموزش رو گذاشتم
بعد هم ایشون گفتن که فایل 1.0.2 رو دانلود کنید اگه با آیکون مشکلی ندارید
من هم اون رو دانلود کردم
4تا آموزش گذاشتم فقط تیتر رو نخونید

شما واسه اثبات حرفتون داريد مشكلي كه با پلاگين پاسخ سريع پيشرفته داريد رو الان مثال ميزنيد.
اين در حالي هست كه اون واسه خودش تاپيك جداگانه داره و مشكلاتش به mybb wysiwyg editor برنميگرده.

من اين قسمت از آموزشي رو كه گذاشتيد رو منظورم بود كه به mybb wysiwyg editor ربط داشت.
نقل‌قول: سومین مشکل راست چین نبودن پاسخ سریع بود
جواب مشکل سوم:
شما اول فایل زیر رو دانلود می کنید
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=2374
thread بعد فقط فایل
رو جایگزین میکنید jscripts در پوشه ی

شما ميگيد مشكل راست چين نبودن رو با فايل thead برطرف كنيد !!!!!

شما كه اين همه آدم توي پست هاي قبلي ديديد كه سوالشون بي جواب مونده يكيشون رو مثال بزنيد كه مشكل چپ چين بودن اديتور داشته باشن و مشكلشون به اين فايل برگرده !!!!

ضمن اينكه تا جايي كه ميشد توي تاپيك و آپديت هاي اديتور به مشكلات مطرح شده رسيدگي كرديم.

جالبه ميگيد كه من تيتر رو خوندم !!!!
بعد اونوقت اين فايل ضميمه توي تيتر بود ؟
شما نسه اش رو گفته بوديد كه 1.02 هست ؟

دليل اين ارسالم و ارسال قبليم مخالفت با آموزش هايي كه گذاشتيد نبود و فقط به خاطر اطلاع رساني بهتر و استفاده و آموزش درست تر بود.

شما نسخه 1.02 رو قرار داديد ، اگر كسي اين رو نصب كنه و مشكلاتي رو كه در 1.03 برطرف شده رو پيدا كنه باز دوباره بايد از طريق اين تاپيك و گفتن مشكلش اقدام كنه .

ممنون از آموزش هايي كه قرار داديد و تلاشتون براي پيشرفت ماي بي بي .
(۱۳۹۰/۸/۱، ۲۳:۱۲:۴۶ عصر)mamaly12h نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۱، ۲۱:۴۸:۵۰ عصر)apicks نوشته است: [ -> ]چرا ربطی نداشت؟
لاگین رو که نصب میکنی یک کادر اضافی می مونه که با آموزش دستکاری عرض ادیتور درست نمیشه
کلا پلاگین رو که نصب کنی هر چقدر اندازه
رو دستکاری کنی نتیجه نمیده row فایل
واسه همین من آموزش رو گذاشتم
بعد هم ایشون گفتن که فایل 1.0.2 رو دانلود کنید اگه با آیکون مشکلی ندارید
من هم اون رو دانلود کردم
4تا آموزش گذاشتم فقط تیتر رو نخونید

شما واسه اثبات حرفتون داريد مشكلي كه با پلاگين پاسخ سريع پيشرفته داريد رو الان مثال ميزنيد.
اين در حالي هست كه اون واسه خودش تاپيك جداگانه داره و مشكلاتش به mybb wysiwyg editor برنميگرده.

من اين قسمت از آموزشي رو كه گذاشتيد رو منظورم بود كه به mybb wysiwyg editor ربط داشت.
نقل‌قول: سومین مشکل راست چین نبودن پاسخ سریع بود
جواب مشکل سوم:
شما اول فایل زیر رو دانلود می کنید
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=2374
thread بعد فقط فایل
رو جایگزین میکنید jscripts در پوشه ی

شما ميگيد مشكل راست چين نبودن رو با فايل thead برطرف كنيد !!!!!

شما كه اين همه آدم توي پست هاي قبلي ديديد كه سوالشون بي جواب مونده يكيشون رو مثال بزنيد كه مشكل چپ چين بودن اديتور داشته باشن و مشكلشون به اين فايل برگرده !!!!

ضمن اينكه تا جايي كه ميشد توي تاپيك و آپديت هاي اديتور به مشكلات مطرح شده رسيدگي كرديم.

جالبه ميگيد كه من تيتر رو خوندم !!!!
بعد اونوقت اين فايل ضميمه توي تيتر بود ؟
شما نسه اش رو گفته بوديد كه 1.02 هست ؟

دليل اين ارسالم و ارسال قبليم مخالفت با آموزش هايي كه گذاشتيد نبود و فقط به خاطر اطلاع رساني بهتر و استفاده و آموزش درست تر بود.

شما نسخه 1.02 رو قرار داديد ، اگر كسي اين رو نصب كنه و مشكلاتي رو كه در 1.03 برطرف شده رو پيدا كنه باز دوباره بايد از طريق اين تاپيك و گفتن مشكلش اقدام كنه .

ممنون از آموزش هايي كه قرار داديد و تلاشتون براي پيشرفت ماي بي بي .

دوست عزیز معلوم آموزش من رو نفهمیدید
من پاسخ پیشرفته رو نصب کردم صفحه ی سفید و آیکون ها از کادرم میزد بیرون
بعد درستش کردم طبق آموزش 1و 2
بعد پلاگین شما رو نصب کردم دوباره مشکل پیدا کرد کادرم
بعد هرکاری کردم تنتونستم درستش کنم تا اینکه از طریق آموزش سوم این کار رو کردم
من این ادیتور رو کلا برای راست چین کردن نوشته هام در پاصخ سریع نصب کردم که مشکل کادر به وجود میآورد.
پس 3 آموزش اول به هم مرتبط بودن و هر 3تاشون هم به این پلاگین و هم به پلاگین پاسخ پیشرفته مرتبط بودن
اون راست چین قالب هم یک مشکل دیگه بود که مربوط به همون تاپیک بود که پست های خود فروم به صورت پیش فرض چپ چین بودن که من مشکل رو حل کردم
اگه کسی تونسته این مشکل رو حل کنه تاپیکش رو بدید من هم ببینم
سلام
من یه مشکل دارم
بعضی وقت ها که مطلبی ارسال میشه
کدهارو هم نشون میده همراه با مطلب
چیکار کنم درست بشه
لطفا کمکم کنیــــــــــــــــــــــد
(۱۳۹۰/۸/۲، ۰۹:۵۱:۰۴ صبح)apicks نوشته است: [ -> ]دوست عزیز معلوم آموزش من رو نفهمیدید
من پاسخ پیشرفته رو نصب کردم صفحه ی سفید و آیکون ها از کادرم میزد بیرون
بعد درستش کردم طبق آموزش 1و 2
بعد پلاگین شما رو نصب کردم دوباره مشکل پیدا کرد کادرم
بعد هرکاری کردم تنتونستم درستش کنم تا اینکه از طریق آموزش سوم این کار رو کردم
من این ادیتور رو کلا برای راست چین کردن نوشته هام در پاصخ سریع نصب کردم که مشکل کادر به وجود میآورد.
پس 3 آموزش اول به هم مرتبط بودن و هر 3تاشون هم به این پلاگین و هم به پلاگین پاسخ پیشرفته مرتبط بودن
اون راست چین قالب هم یک مشکل دیگه بود که مربوط به همون تاپیک بود که پست های خود فروم به صورت پیش فرض چپ چین بودن که من مشکل رو حل کردم
اگه کسی تونسته این مشکل رو حل کنه تاپیکش رو بدید من هم ببینم

شما يا اصلاً متوجه منظور من نشديد كه يا اصلاً نميخوايد به جز حرف خودتون به صحبت بقيه توجه كنيد.

پاسخ پيشرفته ربطي به اين تاپيك نداره.

راست چين كردن نوشته چه ربطي به اين اديتور داره.
مطالب بر اساس زبان ماي بي بي راست چين ميشن. پس ربطي به اين اديتور نداره.

ضمن اينكه واسه مشكل بيرون زدن اديتور از كادر به خاطر پهناي اديتور هست آموزشش موجود است.

آموزش سوم شما هم ربطي به مشكل بيرون زدن كادر نداره !!!

نميدونم چه تاكيدي داريد كه روي آموزشي كه نوشتيد بگيد همش درسته.
به هر حال يك بخش هايي از آموزشت درسته كه ممنونيم به خاطرش و يه بخش هاييش هم شايد غلط باشه (البته غلط نيست . ربطي به مشكل نداره) كه اميدواريم در آينده آموزش صحيح و بهترشو ازت ببينيم.
كه اين اشكال هم طبيعي هست ، اديتور پيشرفته هم در ابتدا مشكلاتي داشته كه سعي كرديم تا الان با چند آپديت جديد رفعش كنيم . هنوز هم ممكنه مشكلاتي داشته باشه.
نميدونم چرا اينقدر بدون توجه به مشكلات و راه حل كردنش ميخواي فقط بر درست بودن آموزش ها تاكيد كني.

نميخوام زحمتت رو زير سوال ببرم ، آموزش هات خوب بود ولي بايد يه كم توضيحات و آموزش هاي مربوط به اديتور رو ساماندهي كرد تا ابتهامي واسه كاربران پيش نياد. (قصدم از ارسال ها فقط نظم دهي به آموزش هاي مربوط به اديتور و كاربردشون بود.)

باز هم واسه آموزش هايي كه گذاشتي تشكر ميكنم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

(۱۳۹۰/۸/۲، ۱۰:۳۲:۴۱ صبح)arefdaei نوشته است: [ -> ]سلام
من یه مشکل دارم
بعضی وقت ها که مطلبی ارسال میشه
کدهارو هم نشون میده همراه با مطلب
چیکار کنم درست بشه
لطفا کمکم کنیــــــــــــــــــــــد

اين مشكل مربوط به كپي پيست است.
در بعضي مطالبي كه ازشون كپي ميشه ممكنه اشكالات و تفاوت اساسي با تبديل كد اديتور وجود داشته باشه كه باعث شه كد بندازه.

سعي شده اين مشكل در آپديت هاي جديد برطرف شه.
باز هم سعي ميكنيم توي آپديت هاي بعدي اين قبيل مشكلات رو به حداقل برسونيم.
من این ادیتور رو برای راست چین کردن پاسخ سریعم کلا استفاده کردم و نیازی به قابلیت های دیگش نداشتم
خواهش میکنم دوست من
به هرحال امیدوارم کسایی که مشکل راست چین نبودن پاسخ سریع رو داشتن بتونن اینجوری حلش کنن
(۱۳۹۰/۸/۲، ۱۸:۳۹:۲۰ عصر)apicks نوشته است: [ -> ]من این ادیتور رو برای راست چین کردن پاسخ سریعم کلا استفاده کردم و نیازی به قابلیت های دیگش نداشتم
خواهش میکنم دوست من
به هرحال امیدوارم کسایی که مشکل راست چین نبودن پاسخ سریع رو داشتن بتونن اینجوری حلش کنن

دوست عزيز تا قسمتي حق با شماست و تا قسمتي با ما .

شما از نسخه 1.02 اديتور براي راست چين استفاده كرديد.
توي اين نسخه قسمت اديتور راست چين هست.

ولي توي نسخه جديد 1.03 اديتور بر اساس چينش انجمن راست چين و چپ چين ميشود.

با توجه به اينكه شما انجمنتون چپ چين بود ، در نتيجه پلاگين باعث راست چين شدن ميشد.
سلام
یه سوال دیگه
میخوام کلا هم پاسخ سریع پیشرفته ام و هم این ادیتور به صوریت دیفالت راست چین نمایش داده بشن!!!
وقتی یه ضعر مینویسم در هم نشون میده
اول دکمه ی راست چین رو باید بزنم بعدش ارسال کنم!!!
چیکار کنم؟؟؟؟
راهنمایی کنید ممنون میشم دوستان
(۱۳۹۰/۸/۴، ۱۴:۱۵:۳۸ عصر)arefdaei نوشته است: [ -> ]سلام
یه سوال دیگه
میخوام کلا هم پاسخ سریع پیشرفته ام و هم این ادیتور به صوریت دیفالت راست چین نمایش داده بشن!!!
وقتی یه ضعر مینویسم در هم نشون میده
اول دکمه ی راست چین رو باید بزنم بعدش ارسال کنم!!!
چیکار کنم؟؟؟؟
راهنمایی کنید ممنون میشم دوستان

يعني الان اديتورت چپ چينه ؟
اديتور با توجه به زبان انجمن راست چين و چپ چين ميشه.
دوستان من میخوام قسمت ادیتور فروم نیازی به کدهای html نداشته باشه یعنی مثلا با بولد کردن یک متن اون متن داخل ادیتور بولد بشه و کد [b] به کناره هاش اضافه نشه. همینطور مثل vb فرمت فونت و رنگش هم با کپی پیست باقی بمونه.
راهی وجود نداره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53