مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
من نصبش کردم و هیچ مشکلی نداشتم فقط بعضی ها بهم گفتن که نشون نمیده که اونا هم IE6 داشتن البته حتی سایر کسایی هم که IE6 داشتن مشکلی نداشتن!!
ولی با عوض کردن مرورگرش درست شد
به جز اون هیچ مشکلی نداشته
البته به جز نقل قول ها که خط جدید از بین میرهHuh
(۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۲۲:۲۸:۲۸ عصر)reza41 نوشته است: [ -> ]سلام
به همه دوستان
من همه این صفحات این پلاگین رو خوندم و از زحماتی که دوستان در مدیریت سایت و باقی دوستان میکشن تشکر میکنم. ولی من هنوز این ادیتور رو نصب نکردم دلیلش هم اینه که هنوز میترسم نکنه نصب کنم و دوباره مثل بعضی ادیتورهای سابق مشکل به وجود بیاد. الان هم می بینم که خیلی از دوستان نصب کردن و از اون کاملا راضی هستن و از طرف دیگه بعضی از دوستان هم به مشکل برخوردن.
نظر کلی دوستان در این مورد چیه؟ به نصبش می ارزه یا نه؟
ممنون.

سلام دوست عزیز معلومه که به نصبش می ارزه من از این ادیتور استفاده میکنم وهیچ مشکلی ندارهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ببینید من فکر کنم که این ادیتور با فونت
tahoma مشکل داره. چون وقتی مطلبی ارسای میشه.

قاطی میکنه. اینو ببینید.

http://www.golden-dl.com/showthread.php?...3#pid11243
مشکل لینک کردن رو نمیشه حل کرد ؟
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۲۱:۰۸:۳۹ عصر)alimasumi نوشته است: [ -> ]مشکل لینک کردن رو نمیشه حل کرد ؟

كدوم مشكل لينك كردن ؟

انتخاب كردن متن براي لينك يا چيز ديگه اي ؟
سلام.
من پلاگ این رو نصب کردم ولی سوالم اینجاست چطوری میتونم قالب پلاگ این رو چه در ارسال سریع چه در ارسال پیشرفته مانند Office بکنم ؟؟ مانند همین انجمن که قالب ادیتورش آفیس هست. ممنون
(۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۵:۰۱:۲۰ عصر)tohid5 نوشته است: [ -> ]سلام.
من پلاگ این رو نصب کردم ولی سوالم اینجاست چطوری میتونم قالب پلاگ این رو چه در ارسال سریع چه در ارسال پیشرفته مانند Office بکنم ؟؟ مانند همین انجمن که قالب ادیتورش آفیس هست. ممنون

قالب ها و پوسته ها => قالب مورد نظر => استایل ویرایشگر => Office 2007
سلام خدمت کاربران عزیز، خسته نباشید

بنده 2-3 روزه دارم ادیتور رو تست میکنم، جز 2 مورد فعلا مشکل دیگه ای ندیدم:

1. وقتی متنی رو مینویسی و یکم توی راست چین و چپ چین و ایناش تغییراتی ایجاد میکنی بصورت کد درمیاد، با اینکه من قبلا از هیچ ادیتوری جز پیشفرض مای بی بی استفاده نکردم و حتی مای کد رو هم گذاشتم اما نشد! در حال بررسی و رفع اشکال ادیتور هستم...

2. وقتی متن لینک داری رو از توی انجمن کپی میکنی که لینکش هم داخلی انجمنه (مثلا آدرس یه تاپیک از خود انجمنه)، لینک اصلی انجمن رو حذف و فقط تیکه آخر لینک رو مثلا thread-3524.html رو میذاره! اینجوری: http://thread-3524.html !!!

من به editor.js شک کردم و با کمی بررسی یه کدهایی رو به نظرم ناقص اومد، البته با تغییر اون کدها هم این مسئله حل نشد اما قابل توجهه:
در خط 2156 به نظرتون نباید اون s1 به s2 تغییر کنه؟

[تصویر:  1294614037.png]

مثل این خط بشه:

[تصویر:  1294608114.png]

بازهم درحال بررسی هستم، امیدوارم فقط همین دو مورد بوده باشه Heart
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۱:۰۶:۵۰ صبح)Webmaster نوشته است: [ -> ]سلام خدمت کاربران عزیز، خسته نباشید

بنده 2-3 روزه دارم ادیتور رو تست میکنم، جز 2 مورد فعلا مشکل دیگه ای ندیدم:

1. وقتی متنی رو مینویسی و یکم توی راست چین و چپ چین و ایناش تغییراتی ایجاد میکنی بصورت کد درمیاد، با اینکه من قبلا از هیچ ادیتوری جز پیشفرض مای بی بی استفاده نکردم و حتی مای کد رو هم گذاشتم اما نشد! در حال بررسی و رفع اشکال ادیتور هستم...

2. وقتی متن لینک داری رو از توی انجمن کپی میکنی که لینکش هم داخلی انجمنه (مثلا آدرس یه تاپیک از خود انجمنه)، لینک اصلی انجمن رو حذف و فقط تیکه آخر لینک رو مثلا thread-3524.html رو میذاره! اینجوری: http://thread-3524.html !!!

Webmaster عزيز ،
ممنون از توجهي كه داشتيد ،

1- اين راست چين ، چپ چين و وسط چين رو قبلاً روي چندين مرورگر تست كردم و با جابجايي هاي مختلف و ... ولي چنين مشكلي رو مشاهده نكردم.
چون احتمال ميدادم توي تفاوتي كه بين مرورگر هاي مختلف وجود داره ، و تفاوت تگ موقعيت بي بي كد هاي كلي و بي بي كد ماي بي بي مشكلي پيش بياد كه با ايجاد تغييراتي كه توي كد ها به وجود اومد مشكلي مشاهده نشد.

قبلاً روي اديتور ديگه اي كه روي ماي بي بي 1.4 تست كرده بودم چنين مشكلي رو ديده بودم كه توي تست اين اديتور روي ماي بي بي 1.6 چنين مشكلي نديدم.

2- مشكل كپي لينك به حالت لينك قرار داده شده مربوط ميشه كه همون html اي رو كه قرار داده شده رو كپي ميكنه.
كه در فروم شما آدرس دهي از thread-3524.html شروع شده و لينك كپي شده به صورت http://thread-3524.html در اومده.

کد:
<a href="thread-3524.html">نوشته لينك</a>
كه همينو كپي كرده.

نقل‌قول: من به editor.js شک کردم و با کمی بررسی یه کدهایی رو به نظرم ناقص اومد، البته با تغییر اون کدها هم این مسئله حل نشد اما قابل توجهه:
در خط 2156 به نظرتون نباید اون s1 به s2 تغییر کنه؟

[تصویر:  1294614037.png]

مثل این خط بشه:

[تصویر:  1294608114.png]

بازهم درحال بررسی هستم، امیدوارم فقط همین دو مورد بوده باشه Heart

در تصوير اول اگر توجه كنيد ، كد مربوط به بي بي كد ، تنها داراي يه قسمت متغير هست كه در جايگزيني به $1 تغيير كرده.

كد خط 2156 براي تغيير از html به bbcode براي لينك هايي هست كه آدرس و نوشته لينك هر دو يكي هست .
كه در صورت وارد شدن لينك در حالت بي بي كد به صورت دستي ، در صورتي كه كد ها به اين شكل وارد شده باشد ، در تغيير حالت اديتور اين ها را به صورت لنيك به صورت آدرس در مياورد.

باز هم ممنون از توجه و بررسي اديتور.

zohair

البته منم تایید میکنم مشکلی رو که بعد از راست چین و چپ چین کردن ادیتور پیش میاد ، یه سری کدهای اضافی توی نمایشگر تولید میکنه.
ممنون از webmaster عزیز و جناب mamaly12h بابت توجهشون
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۱:۰۲:۵۲ عصر)zohair نوشته است: [ -> ]البته منم تایید میکنم مشکلی رو که بعد از راست چین و چپ چین کردن ادیتور پیش میاد ، یه سری کدهای اضافی توی نمایشگر تولید میکنه.
ممنون از webmaster عزیز و جناب mamaly12h بابت توجهشون

با كدام مرورگر اين مشكل رو مشاهده كردين ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53