مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

zohair

فایرفاکس . البته من فعلا از این ادیتور استفاده نمیکنم .
مشکل راست چین و چپ چین و کد های اضافه را منم داشتم
مشکل دیگه هم این بود که زمانی که پلاگین پاسخ سریع مجهز را نصب میکنم
چون قالب جی کوئری هست دیگه در پاسخ سریع نمیشه هیچ کاری کرد و کلا ارور میده
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۱:۲۸:۵۴ عصر)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]مشکل راست چین و چپ چین و کد های اضافه را منم داشتم
مشکل دیگه هم این بود که زمانی که پلاگین پاسخ سریع مجهز را نصب میکنم
چون قالب جی کوئری هست دیگه در پاسخ سریع نمیشه هیچ کاری کرد و کلا ارور میده

مشكل چپ چين رو راست چين رو خيلي تست كرديم . روي انجمن دمو هم كسي گزارش مشكل نكرد .

كلاً چون حالت پيشرفته اديتور با آيفريم ساخته ميشه در صورتي كه كد هاي جاوااسكريپت و ... استفاده شده هماهنگي نداشته باشه يا آيفريم بسازه امكان داره مشكل به وجود بياره كه با قالب هاي ديگه يا تغيير توي قالب احتمالاً مشكل رفع ميشه .

ممنون از توجه و كمك دوستان.
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۶:۱۶:۲۷ عصر)mamaly12h نوشته است: [ -> ]Webmaster عزيز ،
ممنون از توجهي كه داشتيد ،

1- اين راست چين ، چپ چين و وسط چين رو قبلاً روي چندين مرورگر تست كردم و با جابجايي هاي مختلف و ... ولي چنين مشكلي رو مشاهده نكردم.
چون احتمال ميدادم توي تفاوتي كه بين مرورگر هاي مختلف وجود داره ، و تفاوت تگ موقعيت بي بي كد هاي كلي و بي بي كد ماي بي بي مشكلي پيش بياد كه با ايجاد تغييراتي كه توي كد ها به وجود اومد مشكلي مشاهده نشد.

قبلاً روي اديتور ديگه اي كه روي ماي بي بي 1.4 تست كرده بودم چنين مشكلي رو ديده بودم كه توي تست اين اديتور روي ماي بي بي 1.6 چنين مشكلي نديدم.

2- مشكل كپي لينك به حالت لينك قرار داده شده مربوط ميشه كه همون html اي رو كه قرار داده شده رو كپي ميكنه.
كه در فروم شما آدرس دهي از thread-3524.html شروع شده و لينك كپي شده به صورت http://thread-3524.html در اومده.

کد:
<a href="thread-3524.html">نوشته لينك</a>
كه همينو كپي كرده.

در تصوير اول اگر توجه كنيد ، كد مربوط به بي بي كد ، تنها داراي يه قسمت متغير هست كه در جايگزيني به $1 تغيير كرده.

كد خط 2156 براي تغيير از html به bbcode براي لينك هايي هست كه آدرس و نوشته لينك هر دو يكي هست .
كه در صورت وارد شدن لينك در حالت بي بي كد به صورت دستي ، در صورتي كه كد ها به اين شكل وارد شده باشد ، در تغيير حالت اديتور اين ها را به صورت لنيك به صورت آدرس در مياورد.

باز هم ممنون از توجه و بررسي اديتور.

سلام دوست عزیز، خسته نباشی، ممنون بابت پاسخگویی

1. نسخه انجمن بنده هم 1.4 هستش! بنده حتی فایل parser 1.6 رو هم جایگزین parser ورژن خودم کردم اما بازم نشد!

2. بله کاملا درسته، پس سورس رو کپی میکنه نه کد ظاهری رو، ممنون Heart

از کل جمع عذر می خواهی می کنم ولی من تازه کارم می شه یک نفر دقیقا کار این پلاگین رو توضیح بده
(۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۳:۰۹:۰۹ عصر)bl4ckd0om نوشته است: [ -> ]از کل جمع عذر می خواهی می کنم ولی من تازه کارم می شه یک نفر دقیقا کار این پلاگین رو توضیح بده

سلام

از اسم تاپیک مشخصه که کار این پلاگین چیست ... ادیتور به زبان خیلی ساده یعنی همون بخشی که شما متن خودتون رو در اون بخش تایپ می کنید

تمامی بخش ها اعم از پاسخ سریع ، بخش پیام خصوصی ، ایجاد ارسال جدید و ... که ادیتور دارن ترمیم و زیبا شده است و دارای ویژگی های است که در صفحه اول ذکر شده است

به نظر من که پلاگین ارزشمندی است که مای بی بی ایران به نحو احسنت برای وبمسترها ارائه داده است

ممنون

hamidtbt

سلام .
دو تا مشکل داره که اگر رفع بشه خیلی خوب هست.

1- وقتی روی درج لینک کلیک میکنیم بعد از اینکه آدرس مورد نظر را وارد میکنیم بدون اینکه توضیح فارسی بخواهد پنجره بسته میشه و هیچ عملی انجام نمیشه در واقع برای درج لینک ابتدا باید متنی داشته باشیم و سپس با انتخاب آن بتوانیم لینکی درج کنیم که این خیلی بده و باید مثل ادیتور پیش فرض باشد. این مشکل برای درج ایمیج هم هست ولی عکس مورد نظر درج میشود اما توضیحی درباره عکسی نمیتوان درج کرد.

2- اگر بخواهیم عکسی کپی کنیم یا باید آن را همراه با متنی کپی کنیم یا باید عکس مورد نظر انتخاب کنیم ( یعنی مثل کپی کردن متن ، رنگی کنیم ) و سپس اقدام به کپی عکس کنیم و اگر مستیم روی عکس کلیک سمت راست کنیم و گزینه کپی را بزنیم وقتی عمل پیست را انجام میدهیم، هیچ عملی انجام نمی شود.

دوست عزیز mamaly12h، بنده راجبه لینک یادآور میشم که حتی وقتی که توی انجمن به یک متنی لینکی از لینکهای داخلی انجمن (بطور کامل) میدم و ارسال میکنم و بعدش همون مطلب رو کپی میکنم جای دیگه ای از انجمن بازم آدرس اصلی رو حذف و فقط تیکه آخر آدرس رو میذاره! Idea
سلام خدمت دوستان عزیز Heart

یه خطای دیگه بنده مشاهده کردم و توی چندتا فروم دیگه هم بود اینکه وقتی دکمه نقل قول رو میزنی 2 بار کد نقل قول رو چاپ میکنه! Idea
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53