مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
(۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۳:۱۳:۳۹ عصر)ahmadb نوشته است: [ -> ][b]مشکل کد انداختنو پیدا کردم ، اما برای حلش باید با mamaly12h مشورت کنم[/b]

سلام میشه روش برطرف کردنش رو بگید Big Grin
راست ميگه اگه پيدا كرديد سريع به نويسنده مطرح كنيد تا استفاده كنيم تنها بدي اين اديتور همين كد انداختنش هست هر روزي دارم ارسال كاربران را ويرايش مي كنم!
(۱۳۹۰/۱/۳۱، ۰۳:۴۰:۰۶ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۳:۱۳:۳۹ عصر)ahmadb نوشته است: [ -> ][b]مشکل کد انداختنو پیدا کردم ، اما برای حلش باید با mamaly12h مشورت کنم[/b]

(۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۹:۰۹:۰۲ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]راست ميگه اگه پيدا كرديد سريع به نويسنده مطرح كنيد تا استفاده كنيم تنها بدي اين اديتور همين كد انداختنش هست هر روزي دارم ارسال كاربران را ويرايش مي كنم!

دوستان من بعدشم گفتم که مشکل توی خود class_parser هم هست و در حقیقت ادیتور در این مورد مقصر نیست . من روی لوکال کاری کردم که متن توی ادیتور هیچ مشکلی نداشت ، اما وقتی پست ارسال میشد بازم موقع نمایش کد مینداخت
مشکل و پیشنهادم برای رفعش رو به نویسنده اطلاع دادم و ایشون هم دارن روش کار می کنن.
دقیقا درسته و مشکل از class_parser هست
سلام به همگی .
مدتی هست که این ادیتور من حالت WYSIWYG رو از دست داده . مثلا این اسمایلی های سمت راست رو که انتخاب میکنم کپی میکنم و توی ادیتور پیست میکنم فقط اسمشون میاد! (ادیتور اینجا هم اینجوریه برام!! یا مثلا یه متن رو انتخاب میکنم و رنگشو عوض میکنم . میاد تگ کالر رو نشون میده ! مثل قبل رنگ متن عوض نمیشه! از جایی هم چیزی رو کپی پیست کنم انگار نه انگار فقط تکستشو میاره)
کسی میدونه من چجوری میتونم دوباره قابلیت WYSIWYG رو فعال کنم ؟
پلاگین رو بارها فعال و غیرفعال کردم اما توفیری نکرد .
پیشاپیش ممنونم
(۱۳۹۰/۲/۲، ۱۹:۴۶:۱۰ عصر)Master. نوشته است: [ -> ]سلام به همگی .
مدتی هست که این ادیتور من حالت WYSIWYG رو از دست داده . مثلا این اسمایلی های سمت راست رو که انتخاب میکنم کپی میکنم و توی ادیتور پیست میکنم فقط اسمشون میاد! (ادیتور اینجا هم اینجوریه برام!! یا مثلا یه متن رو انتخاب میکنم و رنگشو عوض میکنم . میاد تگ کالر رو نشون میده ! مثل قبل رنگ متن عوض نمیشه! از جایی هم چیزی رو کپی پیست کنم انگار نه انگار فقط تکستشو میاره)
کسی میدونه من چجوری میتونم دوباره قابلیت WYSIWYG رو فعال کنم ؟
پلاگین رو بارها فعال و غیرفعال کردم اما توفیری نکرد .
پیشاپیش ممنونم

پلاگین رو از اول دانلود کنید بعد فایلهای Jscript رو دوباره آپلود کنید.
(۱۳۹۰/۱/۳۱، ۰۳:۴۰:۰۶ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]

سلام بنده تو سایت خودم یک سری راهها رو برای حل مشکلات این ادیتور ، نشون دادم
بد نیست نگاهی بندازید , شاید بتونه کمکتون کنه
http://forum.suma.ir/showthread.php?tid=7844
اين اديتور پيشرفته در بخش ارسال ايمل انبوه كه بخوام براي همه ي كاربرهام هم بفرستم كار ميكنه؟
اضافه ميشه؟
چون بنده در قسمتهاي ارسال پاسخ و موضوع اين اديتور رو دارم و هيچ مشكلي هم ندارم اما براي ارسال انبوه ايمل مشكل دارم.
لطفا راهنمايي كنيد.
تشكر

hamidtbt

برای ارسال انبوه باید از کد های html استفاده کنی . اگر بلد نیستی یه وبلاگ تو بلگفا بزن و هرچی که میخوای تایپ کن با هر رنگ و. اندازه و استایلی و همینطور عکس سپس رو حالت کد بزن کدی که بهت میده را تو ایمیل انلوده کپی کن. و تمام به همین راحتی
تشكر حميد جان خيلي لطف كردي
خب بنده يه مسئله دارم كه ميخوام امكان ارسال انبوه ايمل رو به چندتا از مديران سايت بدم و اونها همين بلاگفا هم بلد نيستن.
به هر حال راهت ميانبر خوبيه . تشكر

فقط چندتا سوال دارم

اين گزينه در قسمت پيام انبوه چي ميخواد برسونه؟

هر صفحه: *
لطفاً تعداد پیام های انبوه برای نمایش در هر صفحه را وارد کنید.
50

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53