مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
سلام و تشکر از زحمات دوستان . یعنی دیگه کد نمیندازه ؟ چون من از ادیتور دیگری استفاده میکنم لطفا اعلام وضعیت کنید که اگر کد انداختن رفع شده نصبش کنم Heart
دوستان نصبش کردم کد انداختن خیلی کم شده . Thanks
هر زمان خود این سایت نصب کرد نشون میده که درست شده
چرا برای کاربران عادی امکانات ادیتور نشان داده نمی شود اما برای مدیرکل نشان داده می شود.
تفاوت را با عکس نشان داده ام
تصویر اول
تصویر دوم
کسی نبود مشکل ما را حل بکنه.
چرا این همه ایرانی ها ادعای برنامه نویسی و کامپیوتر و ... می کنن ولی هنوز نتونستن یه ادیتور ابرومند برای مای بی بی درست کنند

دیگه کم کم دارم از مای بی بی ناامید میشم!
(۱۳۹۰/۷/۱۵، ۲۲:۳۹:۳۴ عصر)elamto نوشته است: [ -> ]چرا برای کاربران عادی امکانات ادیتور نشان داده نمی شود اما برای مدیرکل نشان داده می شود.
تفاوت را با عکس نشان داده ام
تصویر اول
تصویر دوم

هيچ كدوم از دو تصوير مربوط به MyBB WYSIWYG Editor نميشه و مربوط به اديتور پيشفرض ماي بي بي هست .
پس در نتيجه به اين تاپيك هم مربوط نميشه .
پس در نتيجه بايد تاپيك جداگانه بزنيد.

در كل ميشه گفت خيلي از ارسال هاي اين تاپيك ارتباطي به موضوع ندارد و تنها به خاطر شباهت موضوع اينجا مطرح شده .

(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۲۱:۲۶:۵۲ عصر)123sat2 نوشته است: [ -> ]چرا این همه ایرانی ها ادعای برنامه نویسی و کامپیوتر و ... می کنن ولی هنوز نتونستن یه ادیتور ابرومند برای مای بی بی درست کنند

دیگه کم کم دارم از مای بی بی ناامید میشم!

ما ادعايي نداشتيم . تنها اديتور ماي بي بي رو به صورت wysiwyg در اورديم .

شما اگه ادعاشو داري اديتور آبرومند مورد نظرت رو بساز كه ملت از ماي بي بي نا اميد نشن !!!
نقل‌قول: ما ادعايي نداشتيم . تنها اديتور ماي بي بي رو به صورت wysiwyg در اورديم .

شما اگه ادعاشو داري اديتور آبرومند مورد نظرت رو بساز كه ملت از ماي بي بي نا اميد نشن !!!

شما به این میگید ادیتور؟؟؟؟

خودت نصبش کردی؟؟؟
یه نوشته توش کپی کن ببینی چقدر کد میندازه

تا الان چند نسخه اومده يعني اينكه ما داريم سعيمون رو ميكنيم مشكلاتش رو حل كنيم .

ما گناه نكرديم كه به خاطر راحت تر شدن كار ملت چند وقت ، وقتمون رو گذاشتيم تا اديتور ماي بي بي رو wysiwyg كنيم.

شما اگر باهاش مشكل داري ميتوني ازش استفاده نكني ، اگر هم ميتوني و ادعاشو داري كمك كني كه مشكلاتش حل شده.

ضمن اينكه اين همه بخش هاي اديتور ديفالت به صورت wysiwyg در اومده و تنها كپي از متن سايت هايي كه متن ارساليشون استاندارد نيست بعضي مواقع دچار مشكل ميكنه (كه توي آخرين آپديت سعي شده برطرف شه) ولي باز شما داريد كل اديتور رو زير سوال ميبريد !!!

هر كسي هم مشكل يا پيشنهادي داشت توي همين تاپيك مطرح كرده تا رفع بشه .

شما نه به نيمه پر ليوان كار دارين نه به نيمه خالي و اومدي ليوان رو بشكوني !!!

پيشنهاد ميكنم اگر مطالب انجمنت رو با كپي پيست ارسال ميكني فعلاً از اين اديتور استفاده نكن تا نسخه كاملاً جديد و تغيير كرده از اديتور رو آماده كنيم. تا شما هم اينقدر زحمت نكشي بياي اينجا و از بي آبرو شدن انجمنت با اين اديتور خبر بدي .
سلام
شما یه کاری اگه میکردی عالی میشد
این ادیتور را به صورتی درست کن که در حالت عادی به صورت استاندارد و دیفالت مای بی بی باشه و وقتی روی گزینه A کلیک می کنیم به حالت wysiwyg در بیاد ( دقیقا برعکس حالت کنونی)

این کار ار میشه کرد؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53