مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۶:۲۳:۲۵ عصر)lovelorn نوشته است: [ -> ]کسی نیست بهم بگه این یوزر تایل چطور می شه گذاشت؟؟Angel

من تو فولدر ایمج Up کردمش حالا باید چکار کنم که به اعضا این امتیاز بدم!!Confused

از اين مسير: Users &Groups ==> Groups
روي گروهي كه مي‌خواي تعريف كني كليك كن و بعد در قسمت Group Image آدرس فايل عكس مورد نظرت رو بده.
(۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۶:۲۶:۳۰ عصر)funset 2 نوشته است: [ -> ]امتیاز چی میخوای فعال کنی قالب رو ؟!

اگر اين سئوال رو از بنده پرسيديد، بايد خدمتتون عرض كنم كه هيچ‌چي!
من اگر اين كار رو در حق يك دوست تازه وارد مي‌كنم به دليل اينه كه زماني كه خودم تازه وارد و ناشي بودم، اين كار رو بزرگترهاي سايت برام انجام دادن. الان هم تنها توقعي كه از اين كار دارم اينه كه يكي توي شرايط مشابه احتمالي، كمكم كنه. همين!
هااااااااااااااااااا

من تو فولدر ایمج Up کردمش حالا باید چکار کنم که به اعضا این امتیاز بدم!!

منظورم و رو اشتباه فهمیدیاااااااااااا

چی گفتی ؟!TongueSmile

من فکر کردم داری در باره ی یه قسمتی از هاست حرف میزنی
ببخشید من با این قالب مشکل دارم چون پلاگین هارو بعضیاشونو نشون نمیده مثل پلاگین آمار پیشرفته الان تو انجمنم فعاله و نمایش داده نمیشه ده بار فعال و غیر فعال کردم ولی نشد تو رو خدا کمکم کنید
بچه ها من چطور می تونمLOGO را عوض کنم؟؟Confused(تصویر بالای بالا منظورم)
(۱۳۹۰/۳/۸، ۲۱:۴۰:۴۴ عصر)birserver نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۳/۸، ۱۱:۰۸:۲۵ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]اولی کد داره باید کدش رو برداری. فکر کنم کدش تو قسمت showthread باشه
اونم باز کد داره. توی قالب بندی header بعد از navigation یه <br/> هست که باید برداری. کدهای header رو قرار بده تا اصلاح کنم برات

این فایل هایی که بایستی ویرایش شوند در چه شاخه ای قرار دارند؟

Huh
showthread و header رو چک کنید. اگه سر در نمیارین دسترسی بدین واستون درست کنم
نقل‌قول: showthread و header رو چک کنید.
منظورم اینه که اینا کجا هستند؟!
پنل مدیر کل>> قالب ها و پوسته ها>> قالب ها>> قالب مورد نظر>> Header Templates>> قسمت header

پنل مدیر کل>> قالب ها و پوسته ها>> قالب ها>> قالب مورد نظر>> Showthread Templates>> قسمت showthread

فکر کنم مسیر دومی اشتباه باشه دقیق حضور ذهن ندارم مربوط به کجاست
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۲:۵۱:۰۹ عصر)mkh534 نوشته است: [ -> ]ببخشید من با این قالب مشکل دارم چون پلاگین هارو بعضیاشونو نشون نمیده مثل پلاگین آمار پیشرفته الان تو انجمنم فعاله و نمایش داده نمیشه ده بار فعال و غیر فعال کردم ولی نشد تو رو خدا کمکم کنید

سوال من جواب نداره
سلام
خب مسير زير رو برو :
كنترل پنل مدير كل / قالب ها و پوسته ها / قالب ها / قالب مورد نظر /
حال بريد اين قسمت : Index Page templates
بعدش برو : index
حالا {$boardstats} كه مربوط به پلاگين آمار پيشرفته ست رو تو قسمتي كه دوست داريد بذاريد .
موفق باشيد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21