مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
دوستان گرامي من اين قالب رو به صورت زيبايي تغيير دادم و كد نويسي هاي خوب و كارآمدي رو وارد اين قالب كردم كه قالب رو هم شيك و هم پرسرعت كرده . دوستهايي كه ميخوان اين قالب رو با تغييراتي كه من بهش دادم رو داشته باشن بهم فقط پ.خ بدن تا واسشون قالب رو ارسال كنم . اما خواهشا كپي رايتشو به هيچ وجه دستكاري نكنيد ..................
(۱۳۹۰/۳/۸، ۱۸:۱۵:۲۵ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]کد زیر رو به انتهای کدهای container قالب اضافه کنید

کد php:
    marginauto auto

دوست عزیز این کد که قالب رو مجبور میکنه تو تمام مانیتورهای به یک شکل و کل صفحه نشون بده من میخوام عرض قالب رو کم کنم یعنی 100 % نباشه مثل بشه 70 درصد و وقتی این کار رو انجام میدم قالب به سمت راست کشیده میشه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم
[تصویر:  irqym95o741ipxou8fga.png]
تست کردین فیت شد؟ اگه اره من دیگه راهی سراغ ندارم.
سلام دوستان

كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه از كجا مي‌تونم رنگ فونت عناوين انجمنها و زير انجمنها رو از قرمز به مشكي تبديل كنم؟ اين كد رنگ در كدوم قسمت از Template تعريف مي‌شه؟

ممنونم.
قالب ها و پوسته ها>> پوسته ها>> پوسته مورد تظر>> global.css>> ويرايش حالت پيشرفته>> كد رنگ قسمت زير رو تغيير بديد:

کد php:
a:link {

color#KODE RANG;

سلام خدمت همه ی اساتید

ببخشید این PSD و usertitles رو کجا آپ کنم ... من یه تازه کارم .. لطف کنید توضیح بدین ممنون می شم!

چطور می تونم usertitles در فروم استفاده کنم ؟( یا خ.دش میاد واسه هر کاربر)

سپاس گذارمBig Grin
راستی چطور می تونم رنگ متن که اسم بخش های انجمن هستش عوض کنم

اگه نگاه کنید فروم ها رنگ قرمزمن می خوام مثلا سیاه باشه چکار کنم ؟؟؟Confused
زمان هم دقیق نشون نمی ده توی فروم ؟ می تونم تنظیم کنم !!!

Confused تو رو خدا جواب بدین !! ( من یه تازه کارمAngel مرسییییییییییی)Shy
(۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۲:۵۲:۰۱ عصر)lovelorn نوشته است: [ -> ]سلام خدمت همه ی اساتید

ببخشید این PSD و usertitles رو کجا آپ کنم ... من یه تازه کارم .. لطف کنید توضیح بدین ممنون می شم!

چطور می تونم usertitles در فروم استفاده کنم ؟( یا خ.دش میاد واسه هر کاربر)

سپاس گذارمBig Grin
راستی چطور می تونم رنگ متن که اسم بخش های انجمن هستش عوض کنم

اگه نگاه کنید فروم ها رنگ قرمزمن می خوام مثلا سیاه باشه چکار کنم ؟؟؟Confused
زمان هم دقیق نشون نمی ده توی فروم ؟ می تونم تنظیم کنم !!!

Confused تو رو خدا جواب بدین !! ( من یه تازه کارمAngel مرسییییییییییی)Shy

دوست عزيز
اول از همه بايد بگم بيشتر دوستان از روش جستجو براي پيدا كردن سئوالاتشون استفاده مي‌كنند. اگر نبود، سئوال رو مي پرسند.

در پاسخ شما بايد بگم:
1- PSD براي انجام تغييرات مورد نياز شما در Photoshop هست و لازم نيست جايي گذاشته بشه.
2- User Titles هم تصاويريه كه براي گروه‌هاي كاربري است كه بايد در پوشه images كپي كنيد و از طريق Admin Panel براي هر گروه يك عكس رو تعيين كنيد.
3- رنگ متن رو هم از پست بالا (http://community.mybbiran.com/thread-505...l#pid39750) استفاده كنيد.
4- زمان دقيق هم بستگي داره در بخش تنظيمات، ساعت سيستم رو چطور تعريف كرده باشيد.

اگر خواستيد دسترسي بديد براتون درست كنم. (با پيام خصوصي، فقط!!!!)
لطف کنید در مورد یوزر تایتل بیشتر توضیح بدین که چکار باید بکنم؟Confused
کسی نیست بهم بگه این یوزر تایل چطور می شه گذاشت؟؟Angel

من تو فولدر ایمج Up کردمش حالا باید چکار کنم که به اعضا این امتیاز بدم!!Confused
امتیاز چی میخوای فعال کنی قالب رو ؟!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21