مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
خیلی عالی بود کمکت داداش گلم.ممنون

فقط یه چیز دیگه،من واقعا قالبتو دوس دارم و عاشق طرحشم اما یه چندتایی از کاربرام میگن سرعت لود صفحه هات خیلی کنده.حالا میخوام بدونم مشکل از این قالبه یا واسه اینکه چت باکس رو نصب دارم؟

(۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۹:۲۷:۱۰ عصر)lord legolas نوشته است: [ -> ]خیلی عالی بود کمکت داداش گلم.ممنون

فقط یه چیز دیگه،من واقعا قالبتو دوس دارم و عاشق طرحشم اما یه چندتایی از کاربرام میگن سرعت لود صفحه هات خیلی کنده.حالا میخوام بدونم مشکل از این قالبه یا واسه اینکه چت باکس رو نصب دارم؟

زمانی که من قالب رو داشتم سرعت لودش خیلی خوب بود.تا تونستم سبک کار کردم.مخصوصا همون هدر.
کلا هر پلاگینی به صفحه اصلی اضاف کنی مسلما مقداری سرعت لود ایندکس رو پایین میاره. Blush
ببخشید مثل که هیچکی مشکلمو حل نمیکنه اونایی که تشکر میکنن نشون نمیده میزنه تو اطلاعاتم تشکر ولی نشون نمیده کی
سلام.
آقا من دوتا اشکال دیگه از این قالب پیدا کردم که اگه کمکم کنی خیلی عالی میشه

اول اینکه من با اینکه ادیتور پیشرفته رو هم نصب کردم اما وقتی رو "مبحث جدید" میزنم خیلی از او امکانات ادیتور حذفه.یعنی تغیر فونت،تغییر رنگ،لینک دانلود و همه این امکانات حذفه.کشکل تز کجاس؟

دوم من وقتی رو شکلکهای بیشتر کلیک میکنیم هیچ عمل خاصی رو انجام نمیده و صفحه شکلک هارو واسم نمیاره

ممنون میشم به هردو مشکلم مثل مشکل قالب جواب درستی بدی.
(۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۱:۲۳:۲۴ صبح)mkh534 نوشته است: [ -> ]ببخشید مثل که هیچکی مشکلمو حل نمیکنه اونایی که تشکر میکنن نشون نمیده میزنه تو اطلاعاتم تشکر ولی نشون نمیده کی

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
(۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۵:۴۴:۵۷ عصر)mkh534 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۱:۲۳:۲۴ صبح)mkh534 نوشته است: [ -> ]ببخشید مثل که هیچکی مشکلمو حل نمیکنه اونایی که تشکر میکنن نشون نمیده میزنه تو اطلاعاتم تشکر ولی نشون نمیده کی

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

دوست عزیز پلاگین تشکر رو غیر قعال و دوباره فعال کنید شاید درست بشه.
یا سرچ کنید مشکل پلاگین تشکر
کردم نشده چطور با همه قالبه سازگاری داره ولی با این یک قلم جنس نداره
(۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۸:۲۹:۳۰ عصر)mkh534 نوشته است: [ -> ]کردم نشده چطور با همه قالبه سازگاری داره ولی با این یک قلم جنس نداره

الان این قالب روی خیلی انجمن ها نصبه.مثل انجمن قاصدک.پلاگین تشکرشون هم به درستی کار می کنه.شما تغییراتی توی کدها دادین.

کدهای پست بیت رو به حالت اولیه برگردونید
نه خیر اینجوری نیست که شما میگی
(۱۳۹۰/۳/۱۹، ۲۲:۴۴:۳۲ عصر)mkh534 نوشته است: [ -> ]نه خیر اینجوری نیست که شما میگی

تنها راه حل مشکل تشکر در این قالب اینه که متغییر های پلاگین تشکر رو بصورت دستی وارد کنی وگرنه دیگه مشکلی نداره
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21