مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
كادر اواتار دوبار تكرار شده چيكار بايد بكنم
لينك انجمنم
www.funjok.com/forum
اون پلاگینی که نصب کردین برای پست بیت کلاسیک هست.پلاگین کادر آواتار رو غیر فعال کنید.پست بیت رو به کلاسیک تغییر بدین (سرچ = پست بیت کلاسیک) و بعد پلاگین کادر آواتار رو تست کنید.

در کل پیشنهاد می کنم از پلاگین کادر آواتار استفاده نکنید چون سازگار نیست و مشکلات زیادی داره.

پیروز باشید.Heart
سلام دوستان
این قالب مشکل لوگو داره
کسی نیس بیاد کمک کنه؟

لوگو رو که میذاری کوچیکتر نشون میده.با اینکه اندازشم با اندازه لوگویی که خودش داره یکی میکنم اما بازم از کناره هاش کم میاد.

کسی میدونه چیکار باید کرد؟
این قالب کلا مشکل داره دوست خوبی که این قالب رو گذاشته باید اصلاح شدش رو بذاره من خودم یکی رو میشناختم بعد از 10 روز کار این قالب رو به وضع قابل قبول رسوند
آخه قالبش خیلی خوشکله

مثل قالب وی بی میمونه اما به قول شما مشکلم زیاد داره

مثلا آمار پیشرفته از کار میفته و باید بری دستی متغیرشو درست کنی

لوگوش مشکل داره.

حالا کسی نیس بگه اندازه لوگوشو چه جوری بدیم؟هرکار میکنم فایده نداره

اندازه پیش فرضشم که میدم کار درست نمیشه
(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۱:۴۲:۳۱ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]این قالب کلا مشکل داره دوست خوبی که این قالب رو گذاشته باید اصلاح شدش رو بذاره من خودم یکی رو میشناختم بعد از 10 روز کار این قالب رو به وضع قابل قبول رسوند

دوست عزیز ، تمام مشکلاتی که توی این تاپیک مطرح میشد کاملا بی ربط به قالب بود.من پیگیر بودم.اکثر دوستان تغییرات ابتدایی می خواستن انجام بدن.قالب بدون هیچ گونه مشکلی هست.
در صورتی که مشکلی از خود قالب میبینید ذکر کنید من پاسخ میدم.

(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۳:۰۲:۳۳ عصر)lord legolas نوشته است: [ -> ]آخه قالبش خیلی خوشکله

لوگوش مشکل داره.

لوگو چه مشکلی داره؟
زمانی که من این قالب رو روی mybb داشتم بیشتر از هر کس لوگو تغییر می دادم تا به لوگوی مناسب رسیدم.الان vb هستم و متاسفانه امکان توضیح و تستmybb رو ندارم.
اگه دوست دارید دسترسی بدید تا چک کنم.
ضمن اینکه مشکل نیومدند آمار پیشرفته به صورت اتوماتیک در خیلی موارد پیش میاد که در واقع مشکل از پلاگین و تغییراتی هست که از قبل توی قالب ها دادین هست.
(۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۶:۰۷:۲۹ عصر)moro1374 نوشته است: [ -> ]درود.
دوستان چرا براي من دكمه تشكر را نمياره؟
1. پلاگينشو نصب كردم
2. عكس هاشم كامل ريختم

يكي هم به ما كمك كنه. كارم گيره Confused
پلاگین رو از تنظیمات فعال کردین؟
(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۵:۱۷:۳۱ عصر)alireza013 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۱:۴۲:۳۱ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]

(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۳:۰۲:۳۳ عصر)lord legolas نوشته است: [ -> ]آخه قالبش خیلی خوشکله

لوگوش مشکل داره.

لوگو چه مشکلی داره؟
زمانی که من این قالب رو روی mybb داشتم بیشتر از هر کس لوگو تغییر می دادم تا به لوگوی مناسب رسیدم.الان vb هستم و متاسفانه امکان توضیح و تستmybb رو ندارم.
اگه دوست دارید دسترسی بدید تا چک کنم.
عزیزم دوست گلم باور کن بیشتر از هزار باره دارم لوگو رو میذارم تو سایز های مختلف اما یا از یه طرف کم میاد یا از یه طرف زیاد میاد.اصلا جور در نمیان.حتی میگم که ساز لوگوی خودتو دیم و همون اندازه دادم اما بازم درست نمیشه.

اگه چند صفحع قبل بری میبینی که عین این مشکل رو یه نفر دیگم مطرح کرده که آخرم جواب نگرفت

ببین دوست من چه شکلی میشه.Confused

این یکی از هزار نمونه ایه که گذاشتم.

این دقیقا با سایز لوگوی پیش فرض قالب یکیه
[تصویر:  dziqz2f5sw3u3dehpj.jpg]

دوست عزیز اگه یه مقدار دقت کنی متوجه میشی که توی این قالب یه لوگو تعریف میشه و یه Header BackGround
شما فقط لوگو رو تغییر میدی اما اون بکگروند اصلی هدر ثابته و باید اونو توی global.css تغییر بدی.
به طور استاندارد شما باید لوگویی با پسوند PNG طراحی کنید که بکگروندش Transparent باشه که تداخلی با بکگروند تعریف شده توی global.css نداشته باشه.
اگه میخواین کلا هدر رو تغییر بدین شما باید هر دو رو ویرایش کنید.هم لوگو و هم header background توی global.css

پیروز باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21