مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(۱۳۹۰/۵/۳۱، ۲۲:۳۸:۲۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]عبارت "عمودی" رو سرچ کنید

سلام اقا چه ربطی داره می خوام نوشته ها رو بیارم سمت راست

با این یکی چه کار کنم چطور می تونم اون علامت سوال را ور دارم و مشکل رو حل کنم

[تصویر:  13141060111.png]
برای سمت راست آوردن اطلاعات عکس اول باید پست بیت رو افقی کنید

برای عکس دوم هم باید آموزش های ترجمه قالب رو مطالعه کنید
(۱۳۹۰/۵/۳۱، ۰۰:۴۰:۰۰ صبح)ho2o2oo نوشته است: [ -> ]سلام خوبید طبق عکس که می بینید من می خوام ارسالی ها و تاریخ عضویت و بقیه ... رو ببرم سمت راست باید چه کار کنم . مرسی .

[تصویر:  13139571191.png]

شما قبل از هر سوالی ، قوانین رو مطالعه کنید !

لینک انجمنتون رو در امضا یا پروفایلتون قرار بدید !
(۱۳۹۰/۶/۱، ۱۹:۳۹:۴۹ عصر)funset 2 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۳۱، ۰۰:۴۰:۰۰ صبح)ho2o2oo نوشته است: [ -> ]سلام خوبید طبق عکس که می بینید من می خوام ارسالی ها و تاریخ عضویت و بقیه ... رو ببرم سمت راست باید چه کار کنم . مرسی .

شما قبل از هر سوالی ، قوانین رو مطالعه کنید !

لینک انجمنتون رو در امضا یا پروفایلتون قرار بدید !

سلام این چیز هایی که شما میگید اصلا جواب بنده نیست چرا جواب رو نمیدین نمی دونم . هرکی یه چسز می گه که اصلا ربطی نداره بگید نمی دونیم

دوست عزیز اقای khp شما اگه توجه کنید می بینید که عمودی هستش و دوست من من به شما می گم این مشکل رو چطور حل کنم نمی گم که اموزش فارسی سازی کجاست شما راهنمایی کنید یالینک راهنمایی بدید نه اموزش بهم بدید بنده وقت خوندنشو ندارم در غیر این صورت خودم میتونم حلش کنم اما کار های دیگه دارم و فکر کنم اینجا برای مطرح کردن این جور سوالات .

و شما اقا جان بنده معذرت میخوام که لینک سایتم رو قرار ندادم (اگه بزارم مشکل شما حل می شه) دوم اینکه حرف شما هم ربطی به جواب نداشت .
نمیدونم Dodgy
ویرایش شد

من هم همیشه از نوع پاسخگویی برخی دوستان گله داشتم.

بفرمایید دوست عزیز
http://community.mybbiran.com/thread-90.html
سلام دوستان وقتی قالبو نصب کردم پلاگین تشکر رو هم غیرفعال/فعال کردم چون اصلا نمیومد حالا که میاد روش کلیک میکنم اول این پیغام

رو میده:an Error had occured please contact administrator
بعد هم این:TypeError: table is null

ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدیدWink
مشکل رو خودش گفته از نال هستشHeart
(۱۳۹۰/۶/۱۰، ۱۶:۳۰:۰۸ عصر)doodoo نوشته است: [ -> ]مشکل رو خودش گفته از نال هستشHeart

سلام
باید چکارش کنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21