مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

شما كه محبت كرديد و جواب داديد ميشه جواب 2 تا سئوال ديگه من رو هم بديد :

اول اينكه در قسمت ارسال پاسخ جديد يك بخشي هست براي آپلود عكس ... چجور ميشه اين قسمت رو برداشت ؟ چجور ميشه يك آدرس ديگه براي سايت آپلودش تعيين كرد ؟

سئوال بعديم اينه كه در بخش پاسخ سريع اين پوسته ميشه شكلك ها رو اضافه كرد ؟

با سپاس ...
(۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۱:۳۵:۴۵ عصر)riches2011 نوشته است: [ -> ]

اول اينكه در قسمت ارسال پاسخ جديد يك بخشي هست براي آپلود عكس ... چجور ميشه اين قسمت رو برداشت ؟ چجور ميشه يك آدرس ديگه براي سايت آپلودش تعيين كرد ؟

با سپاس ...

یه کد هست که باید از قالب های NewThread , NewReply , Quickreply برداشته باشه.یادم نیست کدش چی بود.Huh
پلاگین پاسخ سریع پیشرفته نصب کنید
سلام 13 صفحه خوندم کسی نپرسیده بود چطوری دکمه های pm و نام سایت و ارجاع و اینا رو اضافه کنیم! البته چندتا از دوستانو دیدم که اضافه کرده بودن اگه کسی کدشو بده ممنون میشم.
(۱۳۹۰/۴/۲۱، ۰۰:۰۳:۱۰ صبح)alireza013 نوشته است: [ -> ]

با سپاس ...

یه کد هست که باید از قالب های NewThread , NewReply , Quickreply برداشته باشه.یادم نیست کدش چی بود.Huh

عليرضا جان ضمن تشكر از قالبت و جوابت يكي محبت كن بگو اين قالب هاي NewThread , NewReply , Quickreply كجا هستند و ديگه اينكه بگو اگه بخوام آدرس سايت آپلود رو يك چيز ديگه بزارم چجور امكان پذيره . با سپاس .
(۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۲:۱۹:۲۴ عصر)meloodiuos نوشته است: [ -> ]سلام 13 صفحه خوندم کسی نپرسیده بود چطوری دکمه های pm و نام سایت و ارجاع و اینا رو اضافه کنیم! البته چندتا از دوستانو دیدم که اضافه کرده بودن اگه کسی کدشو بده ممنون میشم.

(۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۳:۲۵:۰۶ عصر)riches2011 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۴/۲۱، ۰۰:۰۳:۱۰ صبح)alireza013 نوشته است: [ -> ]

با سپاس ...

عليرضا جان ضمن تشكر از قالبت و جوابت يكي محبت كن بگو اين قالب هاي NewThread , NewReply , Quickreply كجا هستند و ديگه اينكه بگو اگه بخوام آدرس سايت آپلود رو يك چيز ديگه بزارم چجور امكان پذيره . با سپاس .

دوستان عزیز ، همه این مشکلات در ورژن دوم این قالب رفع شد.
ببینید
پس جواب من چی شد Huh
(۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۸:۳۳:۳۹ صبح)meloodiuos نوشته است: [ -> ]پس جواب من چی شد Huh

عرض کردم که توی ورژن اصلاح شده قالب این دکمه ها طراحی و اضافه شده اند.

باید متغیرهای این سه دکمه رو به قالب postbit_classic اضافه کنید.

توی postbit_classic این خط رو پیدا کنید :

کد php:
                <td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td

خب ، این کد رو با خط بالاییش جایگزین کنید :
کد php:
                <td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td
ممنون خیلی خوب بود یه آموزشم بزار این دکمه اعتبار رو ببریم سمت چپ
سلام خوبید طبق عکس که می بینید من می خوام ارسالی ها و تاریخ عضویت و بقیه ... رو ببرم سمت راست باید چه کار کنم . مرسی .

[تصویر:  13139571191.png]
عبارت "عمودی" رو سرچ کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21