مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته The Cure
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
این فایل ها رو لازم نیست آپ کنی، 2 تا از فایل ها PSD‌طراحی هستند برایت تغییر هیدر و... و اون یکی فونت لازم هست.
از پنل ادمین پوسته را همگانی کنید درست میشه.(اون فلش سبز جلو نام پوسته رو بزنید)
این پوسته زیبا بود پوسته بعدی رو کی میزارین(پوسته جدید)
در ضمن سوال بنده رو کسی جواب نداد
اینکه رنک صفحه بین انجمن ها یکنواخت هستش چجوری میشه رنگ بین دو انجمن رو متفاوت از هم کرد
سلام.... اين پوسته رو نصب كردم....قشنگ هست ....دو تا فايل PSD داره يكيش هدر سايت هست .. طراحي كردم...اما وقتي ميندازم تو هاست صفحه انجمن ايجوري ميشه...... اگه ممكنه كامل راه حل را توضيح دهيد

اينجا : WWW.DOREHAM.CO.CC
با سلام
به من بگید چجوری میتونم این پوسته رو روی مای بیبی نصب کنم ؟ من تازه کارم هیچی بلد نیستم
1000 باری گفته شده سرچ کنید.
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۰:۳۹:۴۴ صبح)lizard نوشته است: [ -> ]سلام.... اين پوسته رو نصب كردم....قشنگ هست ....دو تا فايل PSD داره يكيش هدر سايت هست .. طراحي كردم...اما وقتي ميندازم تو هاست صفحه انجمن ايجوري ميشه...... اگه ممكنه كامل راه حل را توضيح دهيد

اينجا : WWW.forum.DOREHAM.CO.CC

كسي نبود....HuhHuh

zohair

دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .
در ضمن من توی این آدرسی که شما گفتی هیچ انجمن مای بی بی مشاهده نمیکنم ، جوملا است نه مای بی بی
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۱۷:۱۰ عصر)zohair نوشته است: [ -> ]دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .
در ضمن من توی این آدرسی که شما گفتی هیچ انجمن مای بی بی مشاهده نمیکنم ، جوملا است نه مای بی بی

آقا شرمنده::: www.forum.doreham.co.cc
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۴۸:۳۸ عصر)lizard نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۸/۱، ۱۹:۱۷:۱۰ عصر)zohair نوشته است: [ -> ]دوست عزیز لینک انجمنتون رو توی امضاتو قرار بدین .

آقا شرمنده::: www.forum.doreham.co.cc

دوستان من رو هواا هستم....يه كاري كنيد......Angel
Angry
Angry
هیدر این پوسته 126×500 هست که چیزی که شما طراحی کردین 211×1200 هست !!
(شاید مشکل در فایل PSD باشه)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29