مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته The Cure
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۷:۳۴:۵۲ عصر)erobot نوشته است: [ -> ]سلام دوستان اول بابت این پوسته زیبا ازتون تشکر میکنم ولی من مشکلی دارم.
سایتم با این پوسته مشکل داره یعنی حالت گرافیلی پوسته رو لود نمیکنه الان به تصویر زیر نگاه کنید ببینید چطوری شده :

[تصویر:  pwb9siln8turhljvj2.png]

تصاویر رو در محل مناسب آپلود نکرده اید. در پوشه اصلی image باید پوشه ی thecure در اون باشه.
کامل و درست آپلود کردم دقیقا در پوشه thecure تمامی تصاویر رو آپلود کردم.
با درود بهتمام کارران و مدیران گرامی مای بیبی ایران
سپاسگذارم که این پوسته زیبا را برای دانلود گذاشتین
من روی انجمنم نصب کردم ولی خواهشن یه توضیح کامل برای نصب و قرار دادن عکسها برای کاربران بذارید من پوستم کنده شد تا تونستم این پوسته را روی انجمنم پیاده کنم
به هر حال سپاسگذار همه هستمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۷:۴۸:۱۳ عصر)erobot نوشته است: [ -> ]کامل و درست آپلود کردم دقیقا در پوشه thecure تمامی تصاویر رو آپلود کردم.

برای اینکه حالت گرافیکی نشان داده بشه فقط کافیه پوشه pershian thecure را باز کنید روی ایمیج کلیک کنید تا به پوشه thecure برسید حالا این پوشه شامل تمام عکسها وگرافیکهاست ان را زیپ کنید و در پوشه ایمیج لوکال اپ کنید پس از اپ شدن اکسترکت کنید
حالا به کنترل پنل مدیریت بروید به بخش قالبها قالب thecure را انتخاب و ویرایش را بزنید در بخش

آدرس پوشه تصاویر های قالب
پوشه ای که تصاویر این قالب درون آن قرار دارند را انتخاب کنید. توجه کنید که این عکس ها، عکس هایی هستند که در قالب ها (تمپلیت ها) استفاده شده اند نه در قالب بندی ها!
images/thecure/images/thecure
را در این پنجره تایپ کنید
نمونه این پوسته الان روی انجمن خودمه ادرس هم توی امضا هست فقط یکمی عریضش کردم
موفق باشید
حالا از پوسته خود لذت ببرید
Big GrinSmileWink
باسپاس از پارس عزیز طراح این پوسته زیبا
کاربران و مدیران تا سال نو چیزی نمونده لطف کنید و پلاگین لحظه شماری تا سال1390 را بذارید ممنون
تا میشه از عکس هخامنشی استفاده نمایید
ممنون کاربرایی که این پلاگین را میخوان تشکر
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یه سوال کوچولو نمیشه این قالب به صورت کلاسیک مای بی بی پست های کاربران رو نشون بده یعنی آواتار سمت چپ رو به رو ارسال کاربرها ؟ Blush Blush
همچنین لطف می کنید بفرمایید چطوری میان اواتار و تعداد ارسال ها / گروه کاربری فاطله طولی ایجاد کنم ؟ مثل زدن دکمه space هنگام تایپ Heart
سلام خدمت اساتید محترم. یه سوال داشتم:
تو این قالب بعد از لاگین یه کادر تو هدر میاد که از یه سری اطلاعات + آواتار کاربر تشکیل شده.
ولی با توجه به کوچیک بودن بخش مربوط به آوارتار، آواتار کامل دیده نمی شه و فقط گوشه بالا سمت چپ اون قابل مشاهدست.

»» می خواستم راهنمایی کنید کاری کنم که آواتار توی اون فضا فیت شه.

»» سوال کاربر قبلی سوال من هم هست. (تغییر چینش پست ها از خطی به موضوعی)

»» و اینکه چطور می تونم تب های بالای صفحه رو (خروج/کنترل پنل مدیریت/کنترل پنل ناظم/کنترل پنل کاربر) از حالت چپ چین به وسط چین تغییر مکان بدم؟

ممنونم.
اگر در این تصویر نگاه کنید دو سمت این قالب در برخی مانیتور ها خالی میشه. چطور میشه جوری تنظیمش کرد که در هر مانیتور فیت بشه؟
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=1737
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

علاوه بر ساوالات قبلی یه مشکل عجیب ! وقتی پست بیت رو به صورت کلاسیک بر می گردونیم قسمت نقل قول و تشکر و ... رو هیچ کدری پوشش نمیده یعنی رنگ ضمینش با ارسال کاربر یکیه که خیلی نا زیباست
می تونید بگید چطوری یه کادر زیبا اضافه کنیم بهش
شما که زحمت رو کشیده اید به دوتا سوالم جواب بدید ثواب بیستری می کنیدAngel
با عرض سلام و خسته نباشید

من این پوسته رو با موفقیت نصب کردم فقط چند تا مشکل جزئی داره که ممنون میشم رسیدگی کنین

اول اینکه اواتار های کاربران رو 2 تا نشون میده یعنی یدونه تو جای معمولی خودش و یدونه تو وسط صفحه

دوم اینکه دکمه سپاس ظاهر نمیشه ! حتی پلاگین رو غیر فعال و دوباره فعال کردم !

سوم اینکه از کجا میتونم هدر سایت رو عوض کنم ؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین چون واقعا همه کارای فروم لنگ این مشکلات هست
1- مشکل از پلاگین کادر آواتار هست - سرچ

2- ببینید دکمه سپاس در پوشه ایمج آپلود شده - جایی که باید دکمه تشکر باشه کلیک راست کنید و بعد view images رو بزنید ببینید آدرس عکس باید کجا باشه و آیا هست

3- قالب ها و پوسته ها ... پوسته ... پوسته مورد نظر ... تغییر لوگو
یا
قالب ها و پوسته ها ... قالب ها ... قالب مورد نظر ... هدر
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29