مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته The Cure
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(۱۳۸۹/۶/۳۰، ۰۰:۴۴:۵۲ صبح)hamidreza235 نوشته است: [ -> ]خیلی ممنون یه سوال دیگه هم داشتم
چجوری میتونم لوگوی بالای صفحه یا عکسای دیگه رو عوض کنم؟
مثلا خواستم اینو عوض کنم اینو از تو همون فایل image پاکرکردم وویرایش شدش رو همونجا و با همون نام آپول کردم
[تصویر:  logo.jpg]
اما بعدش دقیقا باز همون تصویر قبلی رو اوورد در حالی که این تصویر رو پاک کرده بودم

سلام.

شما عکست رو هر جا میخوای آپ کن بعد برو:

پنل ادمین >> قالب ها و پوسته ها >> قالب مورد نظر و قسمت آدرس لوگو رو به آدرس همون لوگویی که آپ کردی تغییر بده.

موفق باشید.
دوستان من دو سوال درباره این پوسته دارم
1- چه طور میشه اون خطی که امضا رو از نوشته جدا می کنه رو ضخیم تر کرد و طولش رو هم بیشتر کرد
2- توی قالب دیفالت رنگ پست ها هم رنگ پس زمینه اصلی هست و وقتی نقل قول میشه رنگ پستی که نقل قول شده به رنگ سفید درمیاد ولی توی این پوسته رنگ نقل قول و جواب طرف هم رنگ هست و این کار رو مشکل می کنه
این رو چه طوری باید رفع کرد ؟
با تشکر
(۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۶:۲۰:۲۴ عصر)amnhck123 نوشته است: [ -> ]دوستان من دو سوال درباره این پوسته دارم
1- چه طور میشه اون خطی که امضا رو از نوشته جدا می کنه رو ضخیم تر کرد و طولش رو هم بیشتر کرد
2- توی قالب دیفالت رنگ پست ها هم رنگ پس زمینه اصلی هست و وقتی نقل قول میشه رنگ پستی که نقل قول شده به رنگ سفید درمیاد ولی توی این پوسته رنگ نقل قول و جواب طرف هم رنگ هست و این کار رو مشکل می کنه
این رو چه طوری باید رفع کرد ؟
با تشکر
از دوستان کسی نبود جواب ما رو بده؟؟
دوستان اجازه هست کپی رایت انجمن رو به صورت عکس قرار بدیم؟ یا باید حتما متنی باشه؟
اگه یکی واسش دکمه ی تشکر طراحی میکرد خیلی خوب بود
یک ساعت کل این تاپیک رو دارم می خونم آخرش هم کسی به این سوال که چه جوری میشه تصویر زمینه این قالب رو عوض کرد جواب نداد، یه بار هم من میپرسم به امید نوری در تاریکی Sad
اگه قراره جواب این باشه که باید یه عکس با نام container_wrap.jpg جایگزین عکس قبلی یعنی (container_wrap.jpg) خود قالب بشه ، لطفاً زحمت تایپ کردن به خودتون ندید چون چند بار این کار رو انجام دادم و صد بار صفحه رو بروزرسانی (f5) کردم ولی نتیجه نداد و تغییری ایجاد نشد.
منتظریم
خیلی خیلی ممنون Heart
(۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۰:۴۲:۵۱ صبح)saaaaam نوشته است: [ -> ]یک ساعت کل این تاپیک رو دارم می خونم آخرش هم کسی به این سوال که چه جوری میشه تصویر زمینه این قالب رو عوض کرد جواب نداد، یه بار هم من میپرسم به امید نوری در تاریکی Sad
اگه قراره جواب این باشه که باید یه عکس با نام container_wrap.jpg جایگزین عکس قبلی یعنی (container_wrap.jpg) خود قالب بشه ، لطفاً زحمت تایپ کردن به خودتون ندید چون چند بار این کار رو انجام دادم و صد بار صفحه رو بروزرسانی (f5) کردم ولی نتیجه نداد و تغییری ایجاد نشد.
منتظریم
خیلی خیلی ممنون Heart

سلام.
کش تون رو خالی کنین یا با یه مرورگر دیگه امتحان کنید.
آقا این کار رو هم انجام دادم با مرورگر دیگه هم امتحان کردم ولی باز هم نشد
(۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۱:۰۲:۰۶ صبح)saaaaam نوشته است: [ -> ]آقا این کار رو هم انجام دادم با مرورگر دیگه هم امتحان کردم ولی باز هم نشد

این قالب چندین قسمت داره. شما دقیقا کجاش رو میخواین تغییر بدین؟ تکه وسط رو؟
(۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۰:۴۲:۵۱ صبح)saaaaam نوشته است: [ -> ]یک ساعت کل این تاپیک رو دارم می خونم آخرش هم کسی به این سوال که چه جوری میشه تصویر زمینه این قالب رو عوض کرد جواب نداد، یه بار هم من میپرسم به امید نوری در تاریکی Sad
منتظریم
خیلی خیلی ممنون Heart

به تصویر دقت کنید:
[تصویر:  ob33kk0lpipgvgg7unrc.jpg]

برای تغییر دادن 1: header_bg.jpg
2: container_wrap.jpg
3: main_bg.jpg
4: به قسمت پوسته ها برین و بعد از انتخاب پوسته، global.css رو انتخاب کنید و بعد container و در کادر بعد از repeat-x رنگ دلخواهتون رو بدین.
سلام دوستان اول بابت این پوسته زیبا ازتون تشکر میکنم ولی من مشکلی دارم.
سایتم با این پوسته مشکل داره یعنی حالت گرافیلی پوسته رو لود نمیکنه الان به تصویر زیر نگاه کنید ببینید چطوری شده :

[تصویر:  pwb9siln8turhljvj2.png]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29