مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته The Cure
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
ممنون
هر چند که کلی گشتم تا پیداش کردمUndecided.آخه نوشته بودید قسمت قالب ها ولی باید می نوشتید قسمت پوسته ها!!.
در ضمن کلاس تعریف شده به اسم "a" مربوط میشه به همه ی نوشته هایی که دارای لینک هستن و با تغییر دادن رنگش،رنگ همه ی نوشته های لینک دار قالب عوض میشه.
حق با شماست . اشتباها بجای پوسته نوشته بودم قالب . اما خوب معلومه که قسمت گلوبال تو پوسته هاست .
در مورد دوم هم لینک دار ها همه از یه کلاس پیروی میکنن . عوضش کنی همه باهم عوض میشن . طبیعیه . مگه اینکه واسه اون قسمت خاص یه کلاس مجزا تعریف کنید
تو این قالب تو قسمتی که به کاربر خوش آمد گویی می کنه و آواتارش رو نشون میده یه مشکلی هست.اینکه آواتار ری سایز نمیشه،منظورم اینه که تو قالب در این قسمت فقط فضای 68*68 پیکسل رو برای نشون دادن آواتار گذاشته و وقتی که آواتار بیشتر از این اندازه باشه فقط گوشه ای از آواتار دیده میشه.
سؤالم اینه کدی که بشه آواتار رو ری سایز کرد چیه؟مثل قسمت پست بیت کاربرا که تو هر ارسالشون مشخصاتشون رو میزنه،در اونجا آواتار هر اندازه ای که باشه 100*100 میشه.
[تصویر:  Untitled-1.jpg]
درود
من این قالب رو نصب کردم ولی موقع لوگین شدن کاربر ، اسم کاربر و ... میوفته رو لوگو . اون کدی هم ک گفتید ادیت کردم ولی به کل هدر پرید ...
لوگو هم که تو پوشه ایمیج بود ادیت کردم ولی هدر یه مقدار به سمت چب منحرف میشد و وقتی از پوشه استایل اکی میکنم سمت چپ قرار میگیره که این مشکل آواتار یوزر پیش میاد.
راه حل لطفا ...؟؟؟
چطور ميشه بك گراندش رو عوض كرد
سلام
من اجازه دارم که این قالبو برای رزبلاگ آماده کنم ؟؟؟
کپی رایت به هیج وجه پاک نخواهد شد
ممنون میشم اجازه بدین قالب خیلی قشنگیه ConfusedConfused
رزبلاگی ها دعاتون می کننHeart
خب از پست اول دانلود کنید دوست عزیز Heart
http://community.mybbiran.com/thread-2597.html
می دونم باید از صفحه ی اول دانلود کنم
اومدم اجازه بگیرم تا بعد از اینکه تو پنل رزبلاگ رفت مشکلی پیش نیاد
و باعث ناراحتی فارسی کننده قالب نشه RolleyesAngel
سلام آقا چطور میشه به پایین این پوسته مثل دکمه هایی که وجود داره گوگل پلاس رو هم اضافه کرد من هرکاری کردم نشد ممنون میشم جواب بدین
راستی عرض این پوسته چطور زیاد میشه من هرکاری کردم نشد و بهم ریخت Huh
سررررررررررچ Wink
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29