مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته The Cure
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
1- http://community.mybbiran.com/thread-444.html

2- قالب مورد نظر>>postbit templates>>قسمت postbit_signature

left رو به right تغییر بدین
سلام

من این پوسته رو نصب کردم اما یه خوردن ناقص نشون میده . و اون عکس هایی که واسه ثبت نام و ورود هست را در سایت نشون نمیده و همینطور قسمت ورود کاربر رو گوچه سمت چپ نشون میده .

لطفا به لینک تصویری که قرار دادم نیگاه کنید : http://up4.iranblog.com/images/cotebyb677hhuch8i37.png

باید چیکار کنم تا درست بشه ؟

میخوام مثل انجمن سافت گذر باشه

سلام دوستان

به لوگو خام این قالب نیاز دارم تا متن مورد نظرم رو روش بنویسم .

این لوگویی که الان همراهش است روش نوشته داره !

منظورم تصویر خام و بدون نوشته این تصویر است : [تصویر:  ov8qerviu8deojs8mpta.jpg]

با تشکر
دوستان کسی واقعا لوگو خام این قالب رو نداره که چیزی روش ننوشته باشه ؟!

آخه من گیر همین لوگو هستم ...

فایل psd هم داره ولی من بلد نیستم چطوری خامش کنم .

لطفا کمک کنید Heart
چرا به کسی که قالب رو ویرایش کرده میل نمیزنی و بپرسی ؟
زیر انجمنت اینو نوشته :
ویرایش قالب وپشتیبانی:محمد باقر بیاتی
bayati.t@gmail.com
یکی از بچه های گل مارو راهنمایی کنه دستش درد نکنه

بچه ها تو این قالب مسیر کاربر وجود نداره یعنی وقتی بری تو یه تاپیک معلوم نیست تو کدوم شاخه هایی و این خیلی بده واسه همینم واسه دیدن موضوعات دیگه ی اون شاخه باید برگردی صفحه اصلی دوباره از اونجا وارد بشی.

اگه لطف کنید بگید چطوری مسیر کاربر رو بهش اضافه کنیم ممنون میشم یا متغیرش رو بدین بگید کجا بزاریم.

یه متغیر ساده یکی نمیتونه واسه ما گیر بیاره؟ واقعا که AngryAngryDodgy
نقل‌قول: چرا به کسی که قالب رو ویرایش کرده میل نمیزنی و بپرسی ؟

سلام به ایشون میل زدم اما جواب ندادن .

حالا چطوری تصویر خامش رو پیدا کنم ؟ اینهایی که قالب رو دانلود کردن ندارن تصویر لوگو خام این قالب؟
(۱۳۹۰/۷/۱۲، ۲۰:۰۱:۴۱ عصر)king_yekta نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: چرا به کسی که قالب رو ویرایش کرده میل نمیزنی و بپرسی ؟

سلام به ایشون میل زدم اما جواب ندادن .

حالا چطوری تصویر خامش رو پیدا کنم ؟ اینهایی که قالب رو دانلود کردن ندارن تصویر لوگو خام این قالب؟
مگه اینجا کسی جواب مارو میده که ما هم جواب شما رو بدیم؟ لوگوی خام که چیزی نیست
شاعر میگه بگیرید دستی تا بگیرند دستیTongue
بی شوخی کسی راه حلی واسه مسیر کاربر پیدا نکردDodgy

نقل‌قول: مگه اینجا کسی جواب مارو میده که ما هم جواب شما رو بدیم؟ لوگوی خام که چیزی نیست
شاعر میگه بگیرید دستی تا بگیرند دستیTongue
بی شوخی کسی راه حلی واسه مسیر کاربر پیدا نکردDodgy

خودم جوابت میدم اصن غم هیچی رو نخور !

ببین قالبی که شما دارید استفاده میکنید یه خورده ناقص هست !

باید از این لینک قالب رو دانلود کنید و جایگزین قالب قبلی کنید .

اوکی ؟

حالا باید اینکارو انجام بدی تا قالبت مث قالب من بشه . تو امضای من یه نیگاه به قالب من کن ، به وسیله خط جدا کننده قسمت ها از هم جدا شدن و همچنین مسیر کاربر هم نشون میده Tongue

اینکارا رو انجام بده :

اول قالب رو از اینجا دانلود کن : http://s2.picofile.com/file/7113591177/t...r.zip.html

و بعدش :

1- فایل xml رو نصب کن.(5 مورد اصلاحات روش اعمال کردم. )
2- محتوای فایل thecure.zip رو در پوشه images سرورت کپی کن و از حالت فشرده خارجش کن تا به جای همه عکس های قبلی موجود در این پوشه قرار بگیره.
3- به قسمت (ویرایش پوسته) در (بخش مدیریت انجمن) برو و روی (ویرایش فایل global.css ) کلیک کن.
مهم ===> سپس روی (((ویرایش پیشرفته کلیک کن))) تا همه کدهای فایل global.css رو در یک صفحه ببینی.
4- همه کدها رو انتخاب کن و محتوای کامل فایل global.css موجود در روی کامپیوترت رو کامل کپی کن توش و روی (دکمه ذخیره) کلیک کن.
(فایل global.css اصل سافت گذره وفقط 1 تغییر کوچیک روش اعمال کردم).

تمام.موفق باشی.

( اینا رو از تو تاپیک های قبلی واسه شما گفتم )
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29