مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo (تصحیح شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
من رو ۱.۶ نصب کردم!!
[/code]
درود اگه نصب هم نکنیم تایپک ها تو گوگل ثبت میشه نه ؟
(۱۳۸۹/۷/۹، ۲۱:۵۸:۳۳ عصر)golbazi نوشته است: [ -> ]سلام یه مشکل جدید
بعد از نصب این پلاگین و فعال کردن متوجه شدم که تصویر امنیتی در هنگام ثبت نام لود نمیشه؟؟؟
با غیر فعال کردن لود میشه ؟؟؟؟؟؟؟

مشکل از فایل function.php هست که جایگزین کردی، فایل قبلی رو برگردون درست میشه! واسه من همینطور شد!

(۱۳۸۹/۸/۲۹، ۱۸:۳۷:۰۰ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]درود اگه نصب هم نکنیم تایپک ها تو گوگل ثبت میشه نه ؟

آره ثبت میشه واسه من که این پلاگینو نصب نکردم توی گوگل ثبت شدن!!
بعد از اینکار برید به این آدرس و آدرس انجمنتونو وارد کنید
https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=en
من همه مراحلو انجام دادم ولی وقتی هیت اکسسو تغییر نام میدم به.htaccess فرومم دیگه بالا نمیاد بقیه آموزش هارم در این رابطه خوندم ولی کمکی نکرد البته الان فقط میشه وارد صفحه اصلی شد و وارد پستا نمیشه وارد پروفایل کاربرم نمیشهHuh

این آدرس فرومیه که روش پلاگینو نصب کردم http://pars-forum.ir/
سلام و درود
من این پلاگین رو نصب کردم بر روی 1.6 ولی بعد از این عمل تصویر امنیتی ثبت نام لود نمیشد که مجبور شدم دوباره فایل پی اچ پی functions را جایگزین کنم
همچنین با هشدار برای دو گزینه مواجه شدم که در تصویر پیوست موجود میباشد

حال اگر ممکن است دوستان راهنمایی کنند آیا این پلاگین با 1.6 سازگار است یا خیر و حالا که من مجبور به جایگزینی فایل functions اصلی شدم این پلاگین درست کار خواهد کرد و ممکن است چه اشکالاتی در ان بوجود بیاید
ضمنا در یکی از تنظیمات دو گزینه بله وجود دارد
XML Sitemap Forums
XML Sitemap Threads
در دو گزینه بالا میتوان فقط بلی را انتخاب کرد و هم Yes, including thread pages را بهتر است کدام را انتخاب کنیم

در کل نصب این پلاگین توصیه میشود یا خیر

اگر در ورژن 1.6 به درستی کار نمیکند و یا مشکل ساز است لطفا در ابتدای تاپیک توضیحی در این مورد قرار دهید.

بعد از ارسال این پست متوجه مشکل دیگری نیز شدم در هنگام تبدیل جداول به utf-8 نیز با ارور زیر در پایین صفحه مواجه شدم که تصویر دارای نوار قرمز مربوط به این ارور است
دوستان اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمای کنید من فرومم وضعیت بدی دارهHeart
شما میتوانید پلاگین را حذف کنید.اول غیر فعال و سپس به صورت دستی تمام فایلهای ان را پاک کنید منم همین کار را کردم البته اگر با اروری که در بالا گفتم برخورد نکرده بودم مشکل حل شده بود.البته همیشه وقتی که میخواهید فایلی را جایگزین فایل اصلی کنی حتما از ان فایل بک اپ بگیرید یعنی دانلو کنید و درجایی ذخیره کنید.
اگر در پاک کردن مشکل دارید من براتون انجام میدم .متاسفانه قبل از اینکه تمامی ارسالها مخصوصا آخرین ارسال های این تاپیک رو بخونم اقدام کردم و میدونم شما هم همین کارو کردید.البته من نگاه کردم گویا خوشبختانه مشکل شما حل شده !
برای بهینه سازی تبدیل صفحات به اچ تی ام ال کافیست
مشکل هنوز پا بر جاس فکر میکنم شما انجمن ایرانارو دیدین ولی انجمنی که مشکل داره انجمن www.pars-forum.ir هستش

البته وقتی تنظیمات url پلاگینو خاموش میکنم حل میشه اما من می خوام خود پلاگین فعال باشه
دوستان من هیچ یک از کار های بالا رو انجام ندادم ولی پلاگین نصب شد این مشکلی نداره؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18