مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo (تصحیح شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام

من هاست و دومینم رو از IranHost گرفتم و مجوز ایجاد فایل .htaccess رو نمیده

سئوالم ابن که :
اگر اون کدها رو توی این فایل کپی نکنم چه اتفاقی میفته , یعنی پلاگین کار نمیکنه
سلام .

منم وقتی فعالش می کنم تایپیک ها رو باز نمی کنه ارورر 404 میده .. لطفا دوستان رهنمایی کنند .

این پلاگین برچسب رو چه جوری باید روی 1.6.2 فعال کرد ؟!!!
درود دوستان من بعد از مدتها و باتجربه شدن
تونستم پلاگین گوگل سئو را نصب کنم با آموزشهای خوب و کامل دوستمون dj-hatef
متخصص آموزش و گرافیک
که کامله فقط توجه داشته باشید فایلی که از سایت مادر مای بی بی دانلود میکنید دوتا functions داره
یکی1.6.2 و یکی 1.4.15 یه ورژن مای بی بی خود توج داشته باشید تا به مشکل بر خورد نکنید
در ضمن مشکلاتی که تو این تاپیک گذاشته شده برای انجمن من پیش نیومده اگه با توضیحات کامل دوس خوبمون dj-hate در صفحه اول همین تاپیک پیش رید هیچ مشکلی پیش نمیاد
موفق باشید

من اون فايل پيوست رو آپلود كردم. خودم داشتم اما بدون نقطه اول. وقتي نقطه دارش ميكردم و يا حتي فايل نقطه دار رو كنار اون آپلود ميكنم ارور زير رو ميده و كلا ديگه انجمن بالا نمياد. اصلا صفحه اي نمياد. چه كنم؟

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@sa-iran.org and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سلام
اگر بخوام اين پلاگينو نصب كنم بايد سايت مپ رو غير فعال كنم؟
نه دوست عزیز این ۲ تقریبا مکمل هم دیگه هستن البته سایت مپ از این بهتره و به نظر من فقط همون هم داشته باشی‌ (به شرطی که درست کار بده) کافیه
(۱۳۹۰/۱/۲۲، ۲۱:۵۲:۱۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]نه دوست عزیز این ۲ تقریبا مکمل هم دیگه هستن البته سایت مپ از این بهتره و به نظر من فقط همون هم داشته باشی‌ (به شرطی که درست کار بده) کافیه

درمورد تنظيمات سايت مپ كسي ميتونه توضيح بده
من نصب كردم آيا نياز هست تنظيمات ديگه اي هم در اون تغيير داد تا بهتر انجام بشه
؟

آدرس نقشه سايت چي ميشه تو سايت مپ؟
Big Grin واسه همه پلاگینا انقدر بحث بشه روش ببینیم خوبه نصب کنیم یا نه خیلی خیلی خوب میشه هاBig Grin

الان فهمیدم این پلاگین گوگل سئو جز بدبختی هیچی نداره بیخیالش با همین دو تا کاربر حال میکنیمTongue
آقا یه دونه باشی
واقعا ممنونم
عجب تاثیری داره واسه گوگل
[تصویر:  thank-you.gif]
سلام.
آقا من همه کارها رو کردم پلاگین نصب شده کاملا هم درست نشون میده یعنی تو کنترل پنل سبز نشون میده.
اما صفحه 404 کار نمیکنه.
یعنی من پلاگین تگها رو هم نصب کردم بعد اون پایین فوروم که تگ ها رو نمایش میده روشون که کلیک میکنم تو صفحه 404 نمیره یعنی میره تو صفحه پیش فرض خودش کمک کنید Sad
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18