مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo (تصحیح شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دوستان باسلام این نوشته Your host does not seem to support mbstring. This may cause problems with UTF-8
که در شکل زیر هست یعنی چی چیکار باید کرد؟Huh
[تصویر:  frvhrkur42ymqizstxm2.jpg]
جریان فانکشن چیه؟ تو رو خدا من به این گوگل سئو خیلی نیاز دارم حتی یه دونه هم از مطالبم تو گوگل ایندکس نشده با نصب این پلاگین درست میشه؟ من از نسخه 1.6 استفاده میکنم چطوری نصبش کنم که مشکلی بوجود نیاد.
اگه کسی هم میتونه واسم نصب کنه خدا خیرش بده بگه دسترسی بدمUndecided
آقا ما از نصب پشیمون شدیم 100 تا مشکل ایجاد میکنه که دوستان اشاره کردن پست جدید نمی شد داد ثبت نام نمی شد کرد و...
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۳:۲۹:۱۴ عصر)aAa نوشته است: [ -> ]آقا ما از نصب پشیمون شدیم 100 تا مشکل ایجاد میکنه که دوستان اشاره کردن پست جدید نمی شد داد ثبت نام نمی شد کرد و...

شاید درست نصب کردید. یکجای نصب رو اشتباه کردید در غیر اینصورت نباید مشکلی پیش بیاد.

(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۲:۲۲:۳۳ عصر)aAa نوشته است: [ -> ]دوستان باسلام این نوشته Your host does not seem to support mbstring. This may cause problems with UTF-8
که در شکل زیر هست یعنی چی چیکار باید کرد؟Huh
[تصویر:  frvhrkur42ymqizstxm2.jpg]

این مشکل از هاست شماست. با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و بگویید تا MBSTRING را فعال کنند.
برای این کار پیشنهاد می کنم مطرح کنید که این مشکل مهمی هست و تاکید بر رفع آن کنید.
هیچ مشکلی نداره
من 100 درصد بدون مشکل نصب کردم
هر کسی می خواد پیغام خصوصی بده تا براش نصب کنم
ضمنا
هر کسی هم اعتماد نداره، همینجا پاسخ سوالاتش رو میدم
دوست من شما که می پرسید فانکشن چی هست.؟
توی صفحه اول این تاپیک، آموزش نصب کامل داده شده.
فقط گفته که باید با استفاده از فایل فانکشن موجود در پک گوگل سئو، اون رو جایگزین فانکشن اصلی انجمن کنید، که با این کار دچار مشکل بزرگی می شین
من هم اومدم فانکشن اصلاح شده رو واستون آپلود کردم تا با نسخه 1.6.1 کاملا سازگار باشه و 100 درصد هم بدون مشکل باشه.

این هم عکسش واسه اثبات کارم:

(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۳:۲۹:۱۴ عصر)aAa نوشته است: [ -> ]آقا ما از نصب پشیمون شدیم 100 تا مشکل ایجاد میکنه که دوستان اشاره کردن پست جدید نمی شد داد ثبت نام نمی شد کرد و...
دوست من، خودم هم گفتم اون آموزش، فقط فانکشنش مشکل داشت و وقتی نصب می کردی، همه چیز خراب میشد، ولی الان با این فانکشن من هنوز 1 عیب و نقص در انجمن ندیدم!

فکر نکنم کسی از نصب کردنش پشیمون بشه، چون در حالت عادی، دیگه کسی انجمن نمیاد!! مگه اینکه شما در یک سایت با رنک بالا، انجمن زده باشید. به نظر من بدون این ماژول سئو خیلی ضعف داشت ولی با این ماژول، مای بی بی فوق العاده شده. چون با تمامی خطاهای گوگل و مشکلات جستجو، راه حلی را در پیش داشته....
با تشکر از شما دوست عزیز
نقل‌قول: این مشکل از هاست شماست. با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و بگویید تا MBSTRING را فعال کنند.
میخواستم بدونم حتما باید این مشکل برطرف بشه برای نصب و اینکه Google Seo به طور درست کار کنه؟
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۷:۳۵:۲۹ عصر)aAa نوشته است: [ -> ]با تشکر از شما دوست عزیز
نقل‌قول: این مشکل از هاست شماست. با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و بگویید تا MBSTRING را فعال کنند.
میخواستم بدونم حتما باید این مشکل برطرف بشه برای نصب و اینکه Google Seo به طور درست کار کنه؟

این طور که فهمیدم اخلال ایجاد میکنه و باید فعال بشه. حتما یک تیکت در پشتیبانی هاست برای حل این مشکل بزنید.
چون یکی از فانکشن های UTF-8 هم هست، احتمال زیاد داره مشکل ساز بشه
البته متخصصین مای بی بی شاید بهتر بدونند تا چه حد مشکل ساز هست.
برای من همه چیزش درسته
از همه ممنونم
نقل‌قول: دوست من شما که می پرسید فانکشن چی هست.؟
توی صفحه اول این تاپیک، آموزش نصب کامل داده شده.
فقط گفته که باید با استفاده از فایل فانکشن موجود در پک گوگل سئو، اون رو جایگزین فانکشن اصلی انجمن کنید، که با این کار دچار مشکل بزرگی می شین
من هم اومدم فانکشن اصلاح شده رو واستون آپلود کردم تا با نسخه 1.6.1 کاملا سازگار باشه و 100 درصد هم بدون مشکل باشه.
خیلی ممنون دوست عزیز آخه نسخه انجمن من 1.6 هست نه 1.61 بهمین دلیل پرسیدم.
اگه زحمتی نیست میتونم خواهش کنم واسم نصب کنید؟
البته من خودم علاوه بر فایلهایی که دوستان توی پلاگین داده بودن یه فایل دیگه اضافه کردم که تمام مشکلات از بین رفت

اینجا میذارمش شاید مشکل دوستانم حل کرد
اینو توی قسمت پلاگین آپ کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18