مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo (تصحیح شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
با تشکر از دوستان عزیز نصب شد مشکلی نداره از روشی که دوستمون در page اول داده بودن استفاده کردم منتها اول که از function.php اون دوست عزیز استفاده کردم به مشکل بر خوردم موضوع جدید نمیشد ایجاد کرد ثبت نام نمیشد کرد و ... بعد که از function.php این دوستمون استفاده کردم همه ی مشکلات برطرف شد

باتشکر از همه ی دوستان
نگفتید از این فانکشن میشه در 1.6 استفاده کرد؟ آخه اینجا زده 1.6.1Huh
نمیدونم

خب امتحان کن، امتحانش که ضرری نداره

فوقش اگه نشد پاکش کنDodgy
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۲:۳۹:۲۳ صبح)stetar نوشته است: [ -> ]البته من خودم علاوه بر فایلهایی که دوستان توی پلاگین داده بودن یه فایل دیگه اضافه کردم که تمام مشکلات از بین رفت

اینجا میذارمش شاید مشکل دوستانم حل کرد
اینو توی قسمت پلاگین آپ کنید

میشه بگید دقیقا این فایل چه مشکلی رو بر طرف میکنه؟!
مرسی
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۲۶:۳۲ عصر)goldten نوشته است: [ -> ]نگفتید از این فانکشن میشه در 1.6 استفاده کرد؟ آخه اینجا زده 1.6.1Huh

دوست من نسخه من 1.6.1 هست، روی 1.6 تست نکردم، نمیدونم، اما فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، چون تقریبا میشه گفت این دو تا نسخه توی همه چیز شبیه به هم عمل می کنن (از دید فانکشن)
اما تضمینی نمی کنم

ضمنا دوستان من دیگه وقت نمیکنم واسه کسی سئو نصب کنم. خوشحالم که همگی مشکلشون رو با فانکشن حل کردن. و چند نفری هم نصب موفقیت آمیز داشتند. این نشون میده که دیگه مشکلی نیست.....
سوالی بود توی همین تاپیک بپرسید و از صاحب تاپیک خواهشمندم آموزش رو اصلاح کنن
من همه کارهایی که گفته شده بود رو صد در صد درست انجام دادم و تو فایرفاکس همه چی مرتبه ولی وقتی تو اینترنت اکسپلورر می خوام برم تو صفحه اصلی سایت به جای باز کردن صفحه اصلی این صفحه رو باز می کنه که داخلش هم هیچی نیست و سفیده
آدرس صفحه : HotEditor V4.2 - WYSIWYG to BBCode Converter (HTML to BBCode and BBCode to HTML) Support
با سلام تشکر از همه دوستان من کل این تاپیک رو کامل خوندم و انجام دادم

ولی وقتی به تاپیک ها میریم ، مثلا به تاپیکی با آدرس :
http://www.persian-talk.com/showthread.p...pid=4#pid4

به این آدرس میره :
مرامنامه-پرشین-تالکhttp://www.persian-talk.com/Thread--
--3?pid=4#pid4

در ضمن نام تاپیک : مرامنامه پرشین تالک

لطفا کمکم کنید فوری
ممنون
وای خدا

این به درک میخوام درست نشه 100 سال سیاه

حالا کل فایل ها و فولدر های مربوط به پلاگین رو حذف کردم

خود پلاگین هم غیرفعال و حذف کردم

فایل فانکش که بک اپ گرفته بودم هم برگردوندم htacces هم کردم مثل قبل

هنوزم کاربرا نمیتونم ثبت نام کنند !!!!!!!!!! Exclamation

چیکار کنم حالا؟ Angry
بابا یکی جواب بده

نه میشه پست ارسال کرد ، نه لیست اعضا ، نه نمایش ، نه عضو گیری و .... و نی هیچی !

دیگه حوصله اشتباه ندارم

اگه درست شد که هیچ

اگه درست نشد میرم سراغ وی بی

دیگه از مای بی بی خسته شدم

مخصوصا که فهمیدم خیلی نقص ها داره

و با وجود اینکه دارای اساتید بزرگی مثل جناب پارس و آقا حامد و .... هست

تعدادی آدم بی تجربه مثل همین صاحب تاپیک البته ببخشید توهین میکنم ریختن تو سایت مشتری میپرونن

آقای علی رضا نجفی پور شما که سایت به این خوبی دارید نذارید 4 تا آدم بی تجربه مانع موفقیتتون بشه

کل حرفام رو از طرف همه گفتم منظور خاصی نداشتم - شاید پستم حذف بشه ، شاید اخراج بشم و شاید هم بن بشم اینها دیگه مهم نیست مهم اینه که کاربرا دارن بخاطر بعضی ها کی هیچی نمیدونن وو ادعا میکنن ما بلدیم و میان تاپیک اموزشی میزنن به دیگر انجمن ساز ها روی میارن

واقعا ببخشید ، شاید این آخرین ارتباطم با کل سیستم مای بی بی و سایت مای بی بی ایران بود
دوست عزیز شما فانکشن رو به حالت قبلی بازگردونید
مشکل شما از فایل function.php هست. برای حل مشکل این تنها راه هست که از پک mybb این فایل را مجدد آپلود کنید.
ضمنن نباید افزونه به این حساسی رو دستی پاک می کردید....
پیشنهاد می کنم از آخرین ورژن function که ارائه کردم برای seo استفاده کنید.
طبق اعلام دوستان seo بدون مشکل برای خیلی از کاربران نصب شده.
پس:
اگه google seo در حالت نصب هست حتما باید از فانکشنی که من گفتم استفاده کنید. (ارسال 91 این تاپیک را مطالعه کنید.)
و اگه google seo نصب نیست باید فانکشن خود mybb رو به صورت دستی از پک خارج و در هاست جایگزین کنید.
ضمنا من در مورد ارسال 101 این تاپیک هیچ تستی انجام ندادم و نیاز به کاری که کاربر اعلام کرده نیست.
موفق باشید
عزیز باید تغییرات function.php رو دستی اعمال کنی....Wink

من هم همین مشکلات رو داشتم.....در ضمن مای بی بی بهترین انجمن ساز رایگان هست به نظرم استفاده از مای بی بی بهتر از ویبولتین نال شده است...Heart
هنگام ایمپورت پشتیبان پایگاه داده خطای 1062که به خاطر گوگل سئو ایجاد شده میده
چیکارکنم
کسی نبود
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18