هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروه مدیریتی سازمان یافته در مای بی بی ایران
درود،

به علت افزایش تعداد کاربر های انجمن و در نتیجه افزایش تعداد پرسش های پشتیبانی، نیاز به گروه مدیریت برای پاسخگویی پویا و همین طور مدیریت ارسال های تکراری برای مای بی بی ایران دیده می شود.

از این رو تا ماه آینده گروه مدیر مای بی بی ایران به طور سازمان یافته تری به کار خود ادامه خواهد داد.

برای تکمیل گروه مدیریتی مای بی بی ایران هر یک از کاربر ها که می تواند زمان کافی برای کمک به این سایت داشته باشد آمادگی خود را در همین تاپیک اعلام کند.

1- لطفا توجه داشته باشید که کاربر هایی به گروه مدیریت مای بی بی ایران وارد می شوند که هیچ گونه مساله اخلاقی با مای بی بی ایران نداشته باشند و حضور پویا و داوطلبانه آن ها ثابت شده باشد.
2- هر کاربری که وارد گروه مدیریت می شود در صورتی که در طول 20 روز پیاپی حضور فعالی در سایت نداشته باشد از گروه مدیریت خارج می شود.

- وظیفه اصلی این گروه در ابتدای آغاز به کار خود حذف ارسال های تکراری و سازمان دهی ارسال ها در تاپیک های واحد می باشد.
- این گروه در واقع همان گروه "مدیر" فعلی می باشد اما دامنه وظایف مشخص تری پیدا خواهد کرد.

با سپاس، مدیریت مای بی بی ایران

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۱۴:۲۸ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۱۴:۴۹ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۲۱:۴۴ عصر) ، zoorasna (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۳۲:۱۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۴۴:۵۴ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۴۶:۳۶ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۳:۰۴:۳۱ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۴:۴۲:۳۷ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۶:۵۶:۵۹ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۷:۵۰:۱۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۸:۲۴:۴۹ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۰۷ عصر) ، Webmaster (۱۳۹۰/۳/۷، ۰۲:۰۱:۵۹ صبح) ، zesht (۱۳۹۰/۳/۹، ۱۰:۵۴:۳۷ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۷:۴۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۵۸:۲۶ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۴:۱۱:۰۹ عصر) ، Ghazal E (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۳:۰۵:۳۳ عصر) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۷، ۰۰:۵۶:۱۲ صبح) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۸، ۱۵:۲۰:۵۸ عصر) ، باران (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۳:۲۲:۲۵ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۲۲:۳۷:۲۹ عصر)
سلام بنده تواناییشو دارم و یکم هم تخصص در این زمینه
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۲۰:۳۳ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۱۶ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۱۵:۰۸:۵۷ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۷:۵۶ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۶:۴۲ عصر)
خيلي خوبه
اگه قابل بدونين منم آمادگيش رو دارم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۲:۲۰:۳۰ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۸:۲۷:۳۵ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۲۰ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۰۶ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۶:۴۸ عصر)
منم درخدمت هستم

20 روز زیاده بکنیدش 10 روز
پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۸:۲۷:۳۳ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۲۴ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۱۵ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۶:۵۳ عصر)
كار درست همينه . ايول منم هستم
پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۸:۲۷:۳۲ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۲۸ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۱۹ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۷:۰۰ عصر)
من هستم و هر کاری در زمینه نصب و مشکلی باشه میتونم انجام بدم با پلاگیناهم کار کردم و بیشترشونو امتحان کردم و متغیر هارو تا حدودی میدونم و کد هم بلدم بنویسم همین
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۳۹ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۳۱ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۷:۰۵ عصر)
منم که از قبل گفته بودم تخصصم ناظر بودنه
مدیر نمیخوام!!!
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۴۵ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۱۵:۰۹:۲۱ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۴۰ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۷:۱۰ عصر)
ممنون از این تدبیر پارس که مدیریت رو به کاربرها میسپاره Wink

منم اعلام آمادگی میکنم و هرکاری برای پشرفت مای بی بی باشه انجام میدم ولی الان به خاطر مشغله زیاد و امتحانا سرم شلوغه ولی از 25 خرداد به بعد در خدمتتم Smile
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۸:۲۷:۲۸ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۹:۰۹:۵۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۰۰:۴۳ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۸:۴۸ عصر) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۷:۱۵ عصر)
درود

منم این 2-3 روزه سیستمم ویروس گرفته بود !

الان مشکلم رفع شده ! و در حال یادگیری مسایل پیچیده تر مای بی بی هستم

در صورت انتخاب مایل به همکاری 100 درصد با مای بی بی ایران هستم

اما مثل دوست خوبمون این ایام امتحانا یک ذره کمتر هستم ( هر روز 5-6 ساعت ) که تا جایی که در توانم باشه راهنمایی می کنم

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۰۰:۳۱ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۳۰:۳۳ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۴۳:۲۶ عصر) ، Sakar (۱۳۹۰/۳/۷، ۰۸:۰۸:۳۸ صبح) ، Armin (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۰۷:۲۲ عصر)
HeartHuh کیا انتخاب شدند ؟

ما قبول نشدیم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmkh534 (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۱۵:۰۹:۳۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تثبیت گروه کاربری کادر مدیریتی مای بی بی ایران Pars 7 4,484 ۱۳۹۲/۵/۲۴، ۲۰:۰۳:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Rezakashefi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان