مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تشکیل گروه مدیریتی سازمان یافته در مای بی بی ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درود،

به علت افزایش تعداد کاربر های انجمن و در نتیجه افزایش تعداد پرسش های پشتیبانی، نیاز به گروه مدیریت برای پاسخگویی پویا و همین طور مدیریت ارسال های تکراری برای مای بی بی ایران دیده می شود.

از این رو تا ماه آینده گروه مدیر مای بی بی ایران به طور سازمان یافته تری به کار خود ادامه خواهد داد.

برای تکمیل گروه مدیریتی مای بی بی ایران هر یک از کاربر ها که می تواند زمان کافی برای کمک به این سایت داشته باشد آمادگی خود را در همین تاپیک اعلام کند.

1- لطفا توجه داشته باشید که کاربر هایی به گروه مدیریت مای بی بی ایران وارد می شوند که هیچ گونه مساله اخلاقی با مای بی بی ایران نداشته باشند و حضور پویا و داوطلبانه آن ها ثابت شده باشد.
2- هر کاربری که وارد گروه مدیریت می شود در صورتی که در طول 20 روز پیاپی حضور فعالی در سایت نداشته باشد از گروه مدیریت خارج می شود.

- وظیفه اصلی این گروه در ابتدای آغاز به کار خود حذف ارسال های تکراری و سازمان دهی ارسال ها در تاپیک های واحد می باشد.
- این گروه در واقع همان گروه "مدیر" فعلی می باشد اما دامنه وظایف مشخص تری پیدا خواهد کرد.

با سپاس، مدیریت مای بی بی ایران
سلام بنده تواناییشو دارم و یکم هم تخصص در این زمینه
خيلي خوبه
اگه قابل بدونين منم آمادگيش رو دارم
منم درخدمت هستم

20 روز زیاده بکنیدش 10 روز
كار درست همينه . ايول منم هستم
من هستم و هر کاری در زمینه نصب و مشکلی باشه میتونم انجام بدم با پلاگیناهم کار کردم و بیشترشونو امتحان کردم و متغیر هارو تا حدودی میدونم و کد هم بلدم بنویسم همین
منم که از قبل گفته بودم تخصصم ناظر بودنه
مدیر نمیخوام!!!
ممنون از این تدبیر پارس که مدیریت رو به کاربرها میسپاره Wink

منم اعلام آمادگی میکنم و هرکاری برای پشرفت مای بی بی باشه انجام میدم ولی الان به خاطر مشغله زیاد و امتحانا سرم شلوغه ولی از 25 خرداد به بعد در خدمتتم Smile
درود

منم این 2-3 روزه سیستمم ویروس گرفته بود !

الان مشکلم رفع شده ! و در حال یادگیری مسایل پیچیده تر مای بی بی هستم

در صورت انتخاب مایل به همکاری 100 درصد با مای بی بی ایران هستم

اما مثل دوست خوبمون این ایام امتحانا یک ذره کمتر هستم ( هر روز 5-6 ساعت ) که تا جایی که در توانم باشه راهنمایی می کنم

HeartHuh کیا انتخاب شدند ؟

ما قبول نشدیم ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6