هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروه مدیریتی سازمان یافته در مای بی بی ایران
خيلي خوبه
اگه قابل بدونين منم آمادگيش رو دارم
پاسخ
ماشاالله هزار ماشاالله اینهمه مدیر دست بنقد داریم
خب اینهمه شما توانایی دارید چرا به سوالات جواب نمیدین!Huh
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۱۷:۳۴ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۱۹:۳۱ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۳۵:۵۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۳۷:۱۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۵:۰۹:۳۳ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۶:۰۶:۵۸ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۷:۳۷:۰۹ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۸:۱۱:۱۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۵، ۱۲:۳۱:۰۱ عصر)
بنده هم اعلام امادگی می نمایم
پاسخ
من هم آمادگی خودمو اعلام می کنم

"برنامه نویسی"
PHP :: MySQL
پاسخ
اگر کمکی از دست من بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم, مخصوصاٌ برای بخش کپی رایت!!!
خودم الآن دارم جایی کار میکنم (به عنوان طراح وب سایت) که طرف داره کپی رایت رو حذف میکنه از پایین سایت, و خدا رو شکر میکنم که اسم من رو توی سایت نزده به عنوان مسئول وبسایت ..........

و اما نمونه کار ....
توی یک فروم چند صد هزار نفری مدیر بودم و بعدش ناظم شدم ... البته خودم کناره گیری کردم چون سخت گیرتر از اون چیزی بودم که بتونم برای سایت خیلی مفید باشم.
اگر خواستید بگید خصوصی بگم کجا ..... اونجا یک اسمی روم گذاشتند که نمیخام اینجا هم بهم بگن(البته اسمش قشنگ بود , بد نبود)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۷، ۲۱:۳۶:۱۳ عصر)
درود،

من هم تو کمک کردن کم نمیذارم فقط یه کم تنبلم یعنی موتورم دیزله تا گرم بشه طول میکشه؛ میتونید از من به عنوان گروه پشتیبانی زاپاس استفاده کنید.

مهارت: وردپرس، فتوشاپ، ایلاستریتور، فضولی در حد اعلا در انواع و اقسام فایل های css و php از رو هم نمیرم تا اون موردی/مشکلی رو که میخوام پیدا کنم و خلاصش کنم(رکوردم هست 9 ساعت جستجوی یکنواخت در یک تم وردپرس برای حل مشکل؛ فقط واسه، اااهم، از پشت کامپیوتر بلند شدم) Big Grin مای بی بی رو هم خیلی دوست دارم در کل باهاش عشق میکنم Wink انگلیسیم هم درحد یه کم کمتر از تافل هست.

در ضمن پارسی رو عشقه و از عربی متنفرمAngry

بدرود.
[تصویر:  i434896_logoParsi.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۷، ۲۱:۲۸:۴۴ عصر)
دوستان سلام

آقا منم هستم ،تقریبا توی همه ی زمینه ها هم میتونم فعالیت کنم،مثلا ترجمه،رسیدگی به سوالات و مشکلات،کمک در ساخت پلاگین و قالب و ...در کل آچار فرانسمCool

ببخشید اگه دیر گفتمAngel
پاسخ
در انتخاب مدیران فعالیت در نظر گرفته می شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۹، ۲۱:۲۷:۲۶ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۱:۳۴:۱۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۳۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تثبیت گروه کاربری کادر مدیریتی مای بی بی ایران Pars 7 4,482 ۱۳۹۲/۵/۲۴، ۲۰:۰۳:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Rezakashefi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان