هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروه مدیریتی سازمان یافته در مای بی بی ایران
فقط می خوام بدونم در بین کسانی که اعلام امادگی کردن کسی هست که بدونه برنامه نویسی تحت وب یعنی چی؟
پاسخ
دوست عزيز تو شرايطي كه پارس براي انتخاب قرار دادن اين مورد نبود مطمئناً اگه بود شايد 2-3 نفر هم به زور اعلام آمادگي ميكردن. من خودم برنامه نويسي بلد نيستم ولي اونقدرا سر در ميارم كه مشكلات جاهاي مختلف انجمن خودمو حل كنم و همون دانش كمم رو در اختيار اينجا و كاربرا ميذارم تا مشكلات رو برطرف كنم بقيه دوستان هم با همين هدف اعلام آمادگي كردن چون همه هرچي ياد گرفتيم از اينجا ياد گرفتيم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۱:۱۶:۴۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۲:۰۴:۰۸ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۲:۴۸:۱۲ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۱۷:۰۶:۱۶ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۱۵:۱۱:۴۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۱:۲۰:۰۹ صبح)
درود،
مدیر های جدید به زودی انتخاب خواهند شد.
مسولیت اولیه ای که برای گروه مدیرتی در نظر گرفته شده یافتن ارسال ها و موضوع های تکراری است که این کار باید در 7 روز انجام بشه، که بعد آن وجود موضوع تکراری به صفر برسه و جستجو ها موفق تر باشه.
مدیر های غیر فعال هم از سمت خود کنار گذاشته خواهند شد!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۰۲:۵۴ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۰۴:۰۰ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۰۹:۲۳ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۲۶:۱۸ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۴۰:۰۵ عصر)
خدا خیرتون بده.
یکم انجمن رو از این نابه سامانی ها نجات دهید.
پاسخ
یعنی این افراد رنگ صورتی میشه؟
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۸، ۰۸:۴۷:۲۶ صبح)1STAR نوشته است: ببخشید اینو میگم ولی همه رو نمیتونن مدیر کنن جناب پارس
جالبه بعضیا نمیدونن حتی فوتر کجاست بعد اینجا اعلام امادگی کردن!!!
من موندم اینا چطوری میخوان به سوال کاربرا پاسخگو باشن؟ اونایی که یکم واردن و همیشه هستن اعلام امادگی کنن
هرکی ذوق داره درست ولی نمیشه که همینطوری همه بخاطر ذوقی که دارن بگن ما آماده مدیر شدنیمو اینا....
یه چی اشتباه به یکی بگین کله سایتش بهم بریزهSmile
نقل‌قول: آقای پارس ما که امتحان نداریم همین الان انتخاب کنBig Grin

دوست خوبم دلیل نمیشه کسی بدون فوتر چیه یا ....

کسی که دانش داشته باشه ولی کارایی نه به چه درد می خوره

همه که طراح و برنامه نویس به دنیا نیومدن

اگه هم توجه کرده بودید پارس گفت فعلا برای حذف پست ها و موضوعات تکراری و... مدیر ها رو می خواد انتخاب کنه نه به قول دوستم برنامه نویس تحت وب .....

برای بعضی از افراد واقعا متاسفم

انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
منظور دوستمون این بود بعضیا دانشش رو ندارن ولی اعلام آمادگی کردن. ندونستن فوتر هم مثال بود.
موافقم که همه برنامه نویس دنیا نیومدن ولی حداقل یه شناخت و دانش جزیی لازمه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۱:۲۰:۴۱ صبح)
(۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۲:۵۹:۵۵ عصر)Pars نوشته است: درود،
مدیر های جدید به زودی انتخاب خواهند شد.
مسولیت اولیه ای که برای گروه مدیرتی در نظر گرفته شده یافتن ارسال ها و موضوع های تکراری است که این کار باید در 7 روز انجام بشه، که بعد آن وجود موضوع تکراری به صفر برسه و جستجو ها موفق تر باشه.
مدیر های غیر فعال هم از سمت خود کنار گذاشته خواهند شد!

منظورتون از غیر فعال چیه مثلا یکی مثل من بره سفر زیارتی یا جاهای دیگه از مدیریت برکنار میشهSleepyUndecided
پاسخ
فکر کنم منظورشون مدیرهای قبلی بود !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
نه کلا گفتم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تثبیت گروه کاربری کادر مدیریتی مای بی بی ایران Pars 7 4,453 ۱۳۹۲/۵/۲۴، ۲۰:۰۳:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Rezakashefi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان