هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
upSleepy
پاسخ
کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟
پاسخ
/home/wepardis/public_html/forum/inc/languages/persian/admin/profilecomments.lang.php does not exist

برا من اینو میگه نصب نمیشه HuhHuh
پاسخ
فایل ها رو به درستی آپلود نکردید !

فایل profilecomments.lang.php در پوشه admin وجود ندارد ! فایل مورد نظر رو در آدرس public_html/forum/inc/languages/persian/admin آپلود نمایید.

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
//public_html/forum/inc/languages/persian/admin/profilecomments.lang.php does not exist
میزنه نیست این فایل میشه بهم بدیدش؟
پاسخ
وقتی فایل زبان فارسی رو آپلود میکنی هم توی پوشه ی admin ‌آپلود کن هم پوشه ی persian

درضمن هست
هیچ پلاگینی بدون فایل زبان هیچ جا ارائه نمیشه.
دقت کنین

البته این پلاگین با بعضی سرور های هاستینگ مشکل داره مثلا تو انجمن من نصب که میشه به کل انجمنو خراب میکنه
پاسخ
من وقتی استفاده میکنم کار میکنه ولی زمانی که کاربر میخواد وارد یا خارج بشه بشه یه اروری میده و برمیگرده صفحه اصلی Confused
پاسخ
شما بی زحمت یه نگا بندازین ببینین آیا کد کپچا تون کار میکنه یا نه!
چون اگه اینجوری بشه صدرصد کد کپچای ثبت نامم کار نمیکنه
مشکل شمام مثل مشکل منه
به منم گفتن از هاسته
پاسخ
کد کپچا رو کلا غیر فعال کنید بهتره ! چون به راحتی میشه دورش زد !

از پلاگین پاسخ امنیتی استفاده کنید .
پاسخ
با سلام
من این پلاگین را نصب کرده بودم و درست و بدون عیب کار می کرد
یکباره به دلایلی غیر فعالش کردم بعد نیاز پیدا کردم دوباره فعالش کنم ولی دیگه کار نمی کنه میشه رویت بفرمایید و پاسخ واضح و مبتدی فهم عنایت کنیدWink
انجمن زبان عربی: http://arabicforum.ir/member.php?action=profile&uid=2
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,302 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,412 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,980 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,561 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,699 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,817 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,001 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,472 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,168 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان