هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
استفادهاز مای کدرو هم بزنید.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
Send comments via AJAX? (If supported)

همه ی گزینه ها بجز این تیکشون بله است..

اهای اهالی کمک کنید لطفا...
پاسخ
آقا من کالکشن پلاگین رو هم تغییر دادم حتی از notepad++ هم کالکشن کلی رو تغییر دادم ولی همچنان ؟؟؟؟؟ میاد.
چیکارکنم؟
پاسخ
آقا من حالا به یه مشکل جدید خوردم
پلاگینو که نصب میکنم و فعال میکنم تو پروفایل اربران یادداشت های پروفایل نمایش داده نمیشه
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۳، ۱۱:۵۹:۲۴ صبح)mohana نوشته است: آقا من کالکشن پلاگین رو هم تغییر دادم حتی از notepad++ هم کالکشن کلی رو تغییر دادم ولی همچنان ؟؟؟؟؟ میاد.
چیکارکنم؟

باید از phpmyadmin تیبل مورد نظر پلاگین را روی ut8_persian_ci قرار دهید .

(۱۳۹۲/۷/۳، ۱۳:۵۴:۰۹ عصر)mohana نوشته است: آقا من حالا به یه مشکل جدید خوردم
پلاگینو که نصب میکنم و فعال میکنم تو پروفایل اربران یادداشت های پروفایل نمایش داده نمیشه

پلاگین رو ابتدا غیر فعال و سپس حذف کنید ( از پنل مدیر کل ) , سپس تمامی فایل هایی که روی هاست آپلود کردید رو حذف کنید , تیبل پلاگین رو هم از phpmyadmin حذف کنیئ ( در صورت وجود ) و دوباره پلاگین را آپلود و نصب نمایید .
پاسخ
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۷/۳، ۱۶:۰۳:۳۰ عصر)
همه این کار هارو هم انجام دادم.
ولی باز یادداشت های پروفایل کاربران در پروفایل ها نمایش داده نمیشود.
حتی باکس ارسال پیام هم نیست.
پاسخ
یکی از پلاگینهایی که فارسی شدس رو از پی اچ پی ادمین نگاه کنید ببینید چه تغییراتی داره بعد بیاید روی این پلاگین و همون تغییرات رو به صورت کامل واسه همه ی موارد اعمال کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohana (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۹:۱۵:۵۰ عصر)
دوستان من به مشکلی برخورد کردم
تو قسمت تنظیمات کاربران کاربر این تنظیمات مربوط به پروفایل خودشو نداره که بتونی تغییرات بده:

[تصویر:  attachment.php?thumbnail=2997]

چیکار باید کرد؟
پاسخ
از همین نسخه استفاده می کنید؟؟؟
متغیرش را قرار بدید.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
بله از همین نسخه استفاده میکنم
هیچ تغییراتی توش ندادم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,213 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,201 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,889 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,488 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,682 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,809 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 13,912 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,457 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,163 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان