هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.4.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: querschlaeger
[تصویر:  d.png] معرفی: 27th August 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 3rd August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین لیست دوستان کاربر را در پروفایل او نشان می دهد و دارای تنظیماتی است که در تصویر نمونه قابل دیدن است.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_profilebuddies.zip (اندازه: 4.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,196)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/profile-buddies

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMobile (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۴:۳۰:۱۵ عصر) ، abdollah (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۱۵:۰۶:۳۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۱۶، ۱۲:۲۰:۱۶ عصر) ، GIGBA (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۷:۱۳:۴۵ عصر) ، Safeman (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۲:۳۸:۰۷ عصر) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۳:۳۵:۱۰ عصر) ، alireza013 (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۲:۱۸:۵۸ صبح) ، amokhaliband (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۱۸:۰۱:۳۹ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۴:۳۱:۳۴ صبح) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۰۰:۵۲:۰۶ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۹:۴۴:۰۱ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۴:۰۷:۵۱ عصر) ، farzinafn (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۸:۵۳:۰۲ عصر) ، mehrdadnoori (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۳:۳۰:۱۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۲:۳۹:۰۶ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۵:۴۲:۴۶ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۲۱:۲۰ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۴، ۰۱:۳۰:۴۳ صبح) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۵:۵۹:۰۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۲:۰۲:۰۲ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۵:۵۱:۳۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۲، ۰۱:۱۱:۴۳ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۰:۲۳:۴۵ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۱:۵۴:۴۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۱:۵۹:۰۵ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۰:۳۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۲۴:۴۰ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۳:۵۲:۳۶ صبح) ، mansourbaks (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۹:۰۷:۱۵ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۰۵:۲۵:۰۴ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۱۰:۱۵:۳۹ صبح) ، الی (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۹:۳۹:۲۱ صبح) ، atrevafa (۱۳۹۱/۶/۱۱، ۰۴:۴۵:۳۰ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۶/۱۹، ۲۱:۵۰:۰۸ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۹:۳۲:۳۱ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۲۰:۰۳:۱۸ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۸:۵۷:۳۴ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۰۲:۵۴:۲۷ صبح) ، GoD_KiLLeR (۱۳۹۲/۶/۱۸، ۱۸:۲۸:۵۶ عصر) ، vampire knight (۱۳۹۲/۷/۴، ۲۲:۴۵:۴۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۱:۳۹ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۳:۱۰ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۲۶ صبح)
من این پلاگین رو نصب کردم اما یه مشکلی که دارم اینه که وقتی من که a هستم میرم تو پروفایل b گزینه ی اضافه به لیست دوستان وجود نداره! همچین قابلیتی وجود نداره؟
آقا فهمیدم تو تنظیماتش بود این گزینه
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۹:۴۴:۰۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۱:۴۹ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۳۲ صبح)
عالی بود ممنون...[تصویر:  9.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۳۶ صبح)
یه سوال . این پلاگین آواتار ها رو خیلی بزرگ ( در حد اندازه اصلی ) نشون میده.
و این اگر تعداد رو زیاد کنیم اذیت میکنه. نمیشه کاری کرد که اندازه آواتار ها حداکثر 64 پیکسل باشه ؟
اگر میشه لطفا دقیقا بگید کد کجا رو عوض کنم
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۸، ۱۸:۰۲:۴۲ عصر) ، red_boy (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۲:۳۱:۳۸ صبح) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۶:۰۳:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۲:۰۱ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۳۹ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۸، ۱۷:۵۴:۵۷ عصر)carrow نوشته است: یه سوال . این پلاگین آواتار ها رو خیلی بزرگ ( در حد اندازه اصلی ) نشون میده.
و این اگر تعداد رو زیاد کنیم اذیت میکنه. نمیشه کاری کرد که اندازه آواتار ها حداکثر 64 پیکسل باشه ؟
اگر میشه لطفا دقیقا بگید کد کجا رو عوض کنم
نه فکرنکنم مشکلتون ازین پلاگین باشه چون این اتوماتیک سایز کوچیک میکنه و منم نصب کردم مشکلی با قالب های مختلف هم نداشته
بهرحال این محل تنظیمات این [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:
کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > لیست دوستان در پروفایل
البته یک نکته بگم اگر پلاگین پروفایل پیشرفته نصب کردین اون مدلش اینطوریه که سمت راست عکس آواتار و سمت چپ پروفایل در لیست آخرین بازدید کننده گان عکس آواتار را بزرگ نشان میدهد وگرنه در این پلاگین سایز اواتارها معمولی و هم اندازه هستند
عکس میزاشتی راحتتر مشد فهمید چیشده
ولی اگر بخوای محل تغییر اندازه و حجم آواتار هارو بدونی اینجاست:
کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > User Registration and Profile Options
تغییر اندازه اواتاراینجا:
Maximum Avatar Dimensions
تغییر سایز و حجم آواتار:
Max Uploaded Avatar Size
-------------
امیدوارم کمکی کرده باشم تا دوستان واردتر و مدیران جواب کامل را بدن...[تصویر:  victory.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۸۹/۸/۸، ۱۸:۳۷:۱۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۲:۱۷ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۴۳ صبح)
خیلی ممنون. ولی من مشکلی با پلاگین ندارم . یه شخصی سازیش خواستم بکنم.
اندازه آواتار توی تالار 160 پیکسل گذاشتم حداکثر.
ولی نمی خوام توی پروفایل قسمت دوستان هم همینقدر باشه.
می خوام اگر میشه اونجا رو کوچیک کنم با همین پلاگین.
یعنی میگم این پلاگین می تونه آواتارها رو Scale کنه یا نه. و اگر میشه چطوریه و کجاشه
بازم ممنون
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۸، ۱۸:۴۶:۰۸ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۶:۰۵:۳۴ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۴۶ صبح)
سلام یکی کد یاداشت پروفایل رو قرار بده چطوری تو مای بی بی 1.6 یاداشت پروفایل روفعال کنیم؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۵۰ صبح)
پلاگینش در انجمن موجوده - سرچ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۵۴ صبح)
سلام دوستان
تا امروز امکان ارسال پیام یا ایمیل در زمان اضافه کردن به لیست دوستان غیرفعال بود. از امروز فعالش کردم، حالا چجوری میشه فهمید که تا حالا جزء لیست دوستان چه کسانی بوده ام؟
یا چجوری از لیست دوستان بعضیا خارج شم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۵۹ صبح)
سلام به همه
یه سوالی داشتم چند وقت پیش تو یه فروم دیدم که برای دوست شدن مثل fb یا بقیه جامعه های مجازی وقتی میخواست یه نفر با یه نفر دیگه دوست بشه یه درخواست برا اونیکی فرستاده میشد بعد اگه اون تایید میکرد دوست میشدن
چجوری میشه این قابلیتو اضافه کرد؟
باور کنید سرچ کردم ولی اصلا به ذهنم نمیرسه چیو باید سرچ کنم
[تصویر:  rqbw9wfpp0xdxojcsfni.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۷:۰۳ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments Pars 510 356,367 ۱۳۹۴/۴/۸، ۱۳:۴۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MaryamSh
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,307 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,421 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,567 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,701 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,819 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,005 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,474 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,171 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان