هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: llnn
[تصویر:  d.png] معرفی: 4th May 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 5th August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش آخرین بازدیدکننده ها از پروفایل کاربر

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1372359797.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_lstvisitors.zip (اندازه: 2.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,265)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/last-visitors-in-profile

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطcmstalk (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۷:۲۲ صبح) ، hamed.gh (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۱۳:۳۴:۲۶ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۰۷:۵۳:۵۱ صبح) ، shaabani (۱۳۸۹/۷/۱۲، ۰۲:۵۹:۵۰ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۹/۸، ۲۰:۳۹:۰۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۱:۵۵:۵۶ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۷:۱۳:۲۰ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۷:۴۸:۰۸ صبح) ، sab-zero (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۲:۰۲:۱۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۵، ۰۲:۴۰:۰۷ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۵:۳۷:۴۳ عصر) ، worldpicture (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۶:۵۹:۳۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۰۲:۲۲:۰۴ صبح) ، 206 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۳:۱۶:۲۵ عصر) ، zero (۱۳۹۰/۷/۲۸، ۰۱:۱۵:۲۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۰:۴۸:۳۹ صبح) ، never (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۲:۲۲:۳۱ صبح) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۹:۲۱:۰۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۶:۰۳:۳۷ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۱:۴۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۰۱:۳۰:۱۳ صبح) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۵۷:۳۰ عصر) ، الی (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۹:۲۶:۳۶ صبح) ، morrning (۱۳۹۱/۷/۳، ۰۵:۰۸:۳۸ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۲۳:۵۳:۳۶ عصر) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۱۴:۱۷:۴۵ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۵، ۰۰:۴۴:۳۸ صبح) ، king92 (۱۳۹۱/۹/۸، ۲۰:۵۵:۱۴ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۲۰:۲۱:۰۲ عصر) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۱۵:۵۵:۲۳ عصر) ، googled (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۶:۲۲:۱۲ صبح) ، Ahma (۱۳۹۲/۲/۷، ۲۲:۱۵:۳۷ عصر) ، sampel (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۶:۲۸:۲۴ عصر) ، PRO (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۷:۵۱:۲۲ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۱۳، ۱۴:۴۷:۲۴ عصر) ، irancook (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۰۳:۲۶:۵۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۳، ۱۵:۳۳:۴۴ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۰۷:۰۶ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۲۷، ۱۵:۴۴:۰۴ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۶/۱۶، ۲۰:۱۴:۲۷ عصر)
اگه نخواهیم زمان رو بنویسه باید چکار کنیم؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۲۲، ۱۶:۰۶:۲۹ عصر)h.ghahremani نوشته است: خوب مینویسه دیگه به عکس دقت کن

من نمیخوام زمان بنویسه
زمان ننویسه
باید چیکار کنم؟
پاسخ
دوستان کسی نیست کمک کنه؟
پاسخ
اگر تنظیمات نداره باید فایل پلاگیو ویرایش کنید. احتمالا ساده هست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۲۲، ۲۰:۵۶:۳۳ عصر)Pars نوشته است: اگر تنظیمات نداره باید فایل پلاگیو ویرایش کنید. احتمالا ساده هست.

سلام
تنظیمات که نداره
فایلشم من دیدم من چیزی سر در نیاوردم
علیرضا جان اگه شما یه نگاه به فایلش بندازی ممنونت میشم
پاسخ
برای نمایش ندادن زمان بازدید میتونید از این خط:

کد php:
$lastvisitor $lastvisitor.$username."(".$date." - ".$time.") ,  "

این متغیر هارو حذف کنید.
کد php:
(".$date." ".$time."

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۱:۵۶:۱۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۲:۳۶:۱۶ عصر) ، MohammadRN (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۰۵:۴۱:۱۰ صبح) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۴، ۲۰:۴۷:۰۱ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۰۲:۲۱:۵۷ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۳:۵۸:۵۹ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۱۸:۴۳ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۹:۱۲:۱۱ عصر) ، Omidan (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۸:۳۹:۳۶ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۱۸:۲۳:۱۸ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۰۹:۳۱ صبح)
سلام خسته نباشید میشه بگید چطوری میتونم اندازه عکسهای اواتار اخرین بازدید کنندگان از پروفایلو کوچیک کنم
خیلی بد شده
میشه یه نگاه کنید به سایتم و راهنماییم کنید؟ممنون
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۷:۵۲:۵۰ عصر)d3adlY نوشته است: برای نمایش ندادن زمان بازدید میتونید از این خط:

کد php:
$lastvisitor $lastvisitor.$username."(".$date." - ".$time.") ,  "

این متغیر هارو حذف کنید.
کد php:
(".$date." ".$time."

Heart
سلام به همه
میشه مسیری که این تغییر رو باید اعمال کنیم رو بگذارید؟
من تازه کار هستم مسیر این رو بلد نیستم!

تورو خدا یکمی بیاد مسیرو بگه ! Confused
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
مال من دو تا شده این.(آخرین بازدیدها)
چیکار باید بکنم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments Pars 510 354,243 ۱۳۹۴/۴/۸، ۱۳:۴۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MaryamSh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,223 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,902 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,499 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,684 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,811 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 13,919 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,459 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,164 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان