هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3
سلام به دوستان گرامی

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تب های پروفایل ProfileTabs

[تصویر:  version.png] نسخه: 2.3

[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz

[تصویر:  d.png] معرفی: 16th November 2010

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 2nd February 2012

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  info.png] عملکرد: تبدیل بخشهای مختلف پروفایل کاربران به تب همانند پروفایلهای VB

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   ProfileTabs v2.3-MyBBIran.com.zip (اندازه: 96.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 395)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/profiletabs

افزونه سالم هست فقط یه مشکل کوچیک داره که براحتی قابل حل هست. بعد از فعالسازی پروفایل خراب نشون داده میشه (حتی با فایلهای اصلی) و برای حل مشکل کافیه تنظیماتش در پروفایل رو ویرایش کنید. هر تغییری باشه فرق نمیکنه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۷:۲۲:۴۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۴:۴۷:۰۰ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۵:۱۸:۳۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۰۶:۰۳:۴۶ صبح) ، الی (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۹:۳۶:۵۶ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۱۸ صبح)
نقل‌قول: بعد از فعالسازی پروفایل خراب نشون داده میشه (حتی با فایلهای اصلی) و برای حل مشکل کافیه تنظیماتش در پروفایل رو ویرایش کنید. هر تغییری باشه فرق نمیکنه
من همین مشکل رو دارم اما منظورتو نفهمیدم..اصلا پروفایل رو نشون نمیده که بخوام برم تو قسمت تنظیماتش..
وقتی فعالش میکنم کل صفحه پروفایل به رنگ حاکستری میشه

یه سوال دیگم دارم:این پوشه ProfileTabs رو هم باید آپ کنم یا نه؟؟
من فقط پوشه inc رو آپ کردم..اگه لازمه اونم آپ شه کجا باید آپ کنم؟؟
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۵:۲۶:۲۰ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۲۶ صبح)
بله فایلهای js توی اون پوشه هستند
شما باید به کنترل پنلتون برین. اونجا زیر قسمت آواتار و امضا لینکش اضافه میشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۳۵ صبح)
داداش من فایل های js رو هم تو jsscript آپ کردم..ولی بازم همون مشکل رو داشت
دسترسی بدم میتونی خودت درستش کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۳۸ صبح)
دوست عزیز فایلها از اون پوشه بازخوانی میشن الکی که نیست هرجا دوست داشته باشی آپلود کنی
نسخه اصلی رو هم تست کردم ولی اون مشکل رو داشته تنها راهشم اینه که برین پنل کاربری>>تب های پروفایل و یکی از بخشها رو ویرایش و ذخیره کنید

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۴:۴۷:۲۸ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۴۱ صبح)
کنسر عزیز راهی وجود نداره تا بشه این مشکل رو برطرف کرد؟!

این مشکل کاربرد پلاگین رو پایین آورده ، نسخه 1.5 هم با انجمن های جدید مشکل پیدا میکنه.

لطفا اگه راه حلی دارید ، برای ما هم بگید ، خیلی گیرم.

باتشکرHeart
انجمن ندارم فقط برای کمک به دوستان گاهی میام.
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۱۸:۴۲:۱۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۰۵:۲۶:۴۹ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۴۵ صبح)
تو سایت اصلی به نویسنده پیام دادم. ببینم چی میگه

پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۱۸:۴۲:۲۰ عصر) ، ultravictor (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۵:۳۵:۵۱ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۵۰ صبح)
دوست عزبز من مشکلی که با این پلاگین دارم اینه که تب ها رو هیچ اطلاعاتی نشون نمیده .
روشم کلیک میکنم من و به صفحه بالا هدایت میکنه ؟ میشه لطفا این مشکل را برطرف کنید دوست عزیز .Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۵۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۳:۰۱:۰۵ صبح)Cancer9003 نوشته است: افزونه سالم هست فقط یه مشکل کوچیک داره که براحتی قابل حل هست. بعد از فعالسازی پروفایل خراب نشون داده میشه (حتی با فایلهای اصلی) و برای حل مشکل کافیه تنظیماتش در پروفایل رو ویرایش کنید. هر تغییری باشه فرق نمیکنه

کنترل پنل کاربری>>تب های پروفایل>>انجام تغییر و ذخیره
تنها راهی که میشه مشکل رو حل کرد همینه.

پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۵:۵۷ صبح)
دوست عزیز چطور میشه اون لینکی که در کنترل پنل کاربری ساخته رو حذف کرد ...
الان پلاگین رو غیر فعال هم میکنم این آیکون پروفایل تب هستش .
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۶:۰۰ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments Pars 510 354,051 ۱۳۹۴/۴/۸، ۱۳:۴۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MaryamSh
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,217 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,212 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,896 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,496 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,684 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,810 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,458 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,163 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان