هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments
دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنم ؟؟ Confused
پاسخ
یک سوال ...

فونت دکمه ی یادداشت های من tahoma نیست در حالی که من فونت تمامی دکمه های انجمن رو روی tahoma گذاشتم و همه ی دکمه ها tahoma شدن اما مال یادداشت در پروفایل نشد !

فونت کد های زیر رو روی tahoma گذاشتم :

input
textbox
button
textarea
select

چیکار باید بکنم ؟؟
پاسخ
CTRL + F5 را بزنید
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۱۶، ۲۱:۵۰:۲۵ عصر)
سپاس از توجهت اما من همیشه کش ها رو بعد از تغییرات پاک میکنم ... ctrl+f5 هم گرفتم اما فرقی نکرده .... همه ی دکمه تغییر میکنه الا دکمه ی یادداشت در پروفایل !!!!!!!!!

راهه دیگه ای نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused
پاسخ
در صورت موافقت یوزر و پسوورد با دسترسی ادمین لطفا بفرمایید تا مشکل رو رفع کنم

بعد از رفع مشکل طریقه رفع مشکل هم گفته خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۲/۵/۱۶، ۲۳:۲۴:۰۸ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۵/۱۷، ۲۲:۱۰:۰۶ عصر)
id دکمه "ارسال یادداشت" برابر بود با sendcomment
کافی بود به global.css کدهای زیر رو اضافه کنید

کد:
#sendcomment {
font-family: Tahoma;
}
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۱۷، ۲۲:۰۹:۵۲ عصر)
سلام. دوستان مال من خطا میده. هم تو صفحه اصلی هم توی پروفایل. لطفا کمک کنینHuh
پاسخ
(۱۳۹۲/۶/۸، ۱۷:۳۵:۲۹ عصر)vania نوشته است: سلام. دوستان مال من خطا میده. هم تو صفحه اصلی هم توی پروفایل. لطفا کمک کنینHuh

سلام دوست عزيز

خطا مربوطه چيست ؟

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۳:۳۲:۲۱ عصر)
(۱۳۹۲/۶/۸، ۱۷:۳۵:۲۹ عصر)vania نوشته است: سلام. دوستان مال من خطا میده. هم تو صفحه اصلی هم توی پروفایل. لطفا کمک کنینHuh
آدرس انجمن در امضا وپروفایل فراموش نشود(قوانین)
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
سلام دوستان ...

یک سوال داشتم ... چطوری میتونم یادداشت ها رو از یک بازه زمانی به قبل پاک کنم ؟؟

مثلا من میخوام یادداشت ها رو از 1 شهریور به قبل هر چی هست پاک کنم (بصورت کلی) ... چطوری میتونم این کارو انجام بدم ؟؟

و همچنین چطوری میتونم تمامی یادداشت ها یک کاربر رو حذف کنم ؟؟؟

سپاس ... Heart

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,411 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,535 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 36,091 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,631 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,714 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,827 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 14,023 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,479 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,177 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان